Babalar Günü Hediye SeçenekleriBabalar Günü Hediye Seçenekleri

Babalar yaklaşıyor ve babanıza ne hediye alacağınıza karar verememiş olabilirsiniz. Haklısınız da babalar günü hediye seçenekleri de o kadar geniş bir yelpazeye dağılmış durumda ki biz bile hazırlarken bunları şaşırdık. Hadi ya bir erkeğe alınabilecek bu kadar çok hediye varmıymış diye. Yani sizinde babalar günü hediyenizi seçerken kafanız daha çok karışacak. Hele de babalar günü hediyenizi son bir kaç güne bırakırsanız iş içinden çıkılmaz bir hal alabilir.

Bu yüzden siz babalar günü hediyenizi şimdiden seçin diyoruz. Böylece babalar günü kapıya dayandığında o tıklım tıklım olan alışveriş merkezlerini gezmek , hediye almaya çıkabilmek için extra zaman yaratmaya çalışmayacaksınız. Eğer sizde bizim gibi düşünüyorsanız ve diyorsanız ki doğru söylüyorsunuz ben şimdiden alıyım hediyemi dursun bir kenarda o zaman gelin hep birlkte bakalım babalar günü hediye önerilerimize.

BABALAR GÜNÜNE ÖZEL FARKLI HEDİYELER

 

Babalar Günü Hediyeleri

Bir erkeğe sadece babalar günü gibi özel günlerde değil her zaman alınabilecek en risksiz hediye bir kol saatidir

Babalar Günü Hediyeleri

Babanıza sigarayı bıraktırmak için pek hoşuna gitmeyecek olan ama yine de manidar ve farklı bir babalar günü  hediyesi alacaksanız hıristiyanların tabutları şeklinde tasarlanmış bu sigara tablasını hediye edebilirsiniz. Belki sigarasını her aldığında aklına bir gün sigara yüzünden ölebileceğini getirir.

Babalar Günü Hediyeleri

Babanız için içinin açık olduğu izlenimi veren ilginç bir masa saatini babalar günü hediyesi olarak satın alabilirsiniz.

Babalar Günü Hediyeleri

Babalar evin çınarıdır. Onlara üzerinde çınar baskılı bir t-shirti babalar günü hediyesi olarak verebillirsiniz.

Babalar Günü Hediyeleri

Babanıza kum saatinin teknolojik biçimde tasarlanmış halinin olduğu bir kol saatini babalar gününde hediye edebilirsiniz.

Babalar Günü Hediyeleri

 

Babanız size kurbağa diyorsa çok anlamlı ve ilginç bir hediye olcaktır onun için babalar gününde sizin aldığınız kurbağa şeklindeki bantlık.

Babalar Günü Hediyeleri

Gözlüğe takılan bir hoparlörle ilginç bir hediye babalar günü hediyeler gününüz olabilir.

Babalar Günü Hediyeleri

Spora gitmeyi seven babanıza babalar gününde spor ayakkabı alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir