Babalar Günü Hediyesi İçin Tavsiyeler

Babalar günü hediyesi almak için artık son günler! Halen babanızı mutlu edecek hediyeyi bulamadıysanız üzülmeyin. Bu son dakika huyunuzu fırsata dönüştürebilirsiniz. Tabii öncelikle alacağınız babalar günü hediyesi ne olmalı bunu belirlemeniz gerekiyor. Daha sonra ise internetten kolayca sipariş verebilirsiniz. Mağazalarda, alışveriş merkezlerinde gezecek vaktiniz yoksa e-ticaret siteleri sizler için bulunmaz bir nimet olacaktır.

Üstelik son günler yaklaştıkça çeşitli kampanyalar ile karşılaşabilirsiniz. Son günlere kadar ise kargo yetişemeyecek olsa dahi kurye ile sipariş verebilirsiniz. Bunun için şehir içinde olmanız gerektiğini hatırlatalım. Lafı fazla uzatmadan babalar günü için hediye önerilerini inceleyelim…

Babalar Günü Hediyesi İçin Farklı Ürünler

Kişiye Özel Taraftar Baba Yastığı

babalar-gunu-hediyesi-icin-tavsiyeler-01

Fanatik babalar için tasarlanmış olan bu yastık sadece babalar gününde değil diğer özel günlerde de hediye edilecek kalitede bir ürün. Maç günü kumandanın mutlak hakimi olan babaların bu yastığı çok seveceği kesin. 🙂

Kişiye Özel Canım Babam Kare Taş Baskı

babalar-gunu-hediyesi-icin-tavsiyeler-02

Masa üzerinde fotoğraf çerçevesi kullanan babanızı şaşırtmaya ne dersiniz? Oldukça kaliteli bir yapıya sahip olan taş baskı, en sevdiğiniz fotoğrafı en güzel hediyeye dönüştürür.

İlk Babalar Günü Kanvas Tablo

babalar-gunu-hediyesi-icin-tavsiyeler-03

İlk kez babalar gününü kutlayacaklar zaten en güzel hediyeyi almıştır değil mi? Siz yine de ilk kez babalık sevincini yaşayacak olan babaya özel bir hediye hazırlamayı unutmayın. Bu kanvas tablo da taze babalar için tasarlandı!

Kişiye Özel En Süper Baba Sihirli Kupa

babalar-gunu-hediyesi-icin-tavsiyeler-04

En iyi süper kahraman kimdir? Elbette sizin babanız! Peki bunu somut bir hediyeye dönüştürmek ister misiniz? Bu sihirli kupa bardak tamamen kişiye özel olarak tasarlanıyor. Babanızı mutlu edecek sihirli bardak ilk başta normal gibi görünse de sıcak içecek ile etkileşime girince gizli tasarımı ortaya çıkıyor.

İsme Özel Ahşap Kutulu Sarı Taşlı Tesbih

babalar-gunu-hediyesi-icin-tavsiyeler-05

Babaların değişmez aksesuarlarından olan tesbihler de artık kişiye özel olarak üretilebiliyor. İşte babanıza hediye edebileceğiniz şık bir tesbih ve tesbih kutusu. Üstelik isme özel olarak tasarlanmış.

Benim Babam Süper Kendin Hazırla Poster

babalar-gunu-hediyesi-icin-tavsiyeler-06

Kendi ellerinizle babalar günü hediyesi hazırlamak istiyorsanız bu ürün tam da size göre. “Benim babam dünyanın en süper babası çünkü” yazılı posterin gerisini siz tamamlayabilirsiniz.

5 Fotoğraflı Babalar Günü Kare Kanvas Tablo

babalar-gunu-hediyesi-icin-tavsiyeler-07

5 adet fotoğrafla hazırlanan kanvas tablo, en güzel anılarınızı güncel kılmaya aday. Evin her köşesine asabileceğiniz tabloyu babanıza hediye etmekten çekinmeyin. Üstelik üzerinde yer almasını istediğiniz metni kendiniz de hazırlayabilirsiniz.

Babalara Özel Siyah Aksesuar Seti

babalar-gunu-hediyesi-icin-tavsiyeler-08

Babanıza klasik hediyelerden olan kalem almak yerine böylesine güzel bir set hediye edebilirsiniz. İçinde kalem, anahtarlık ve kredi kartlık yer alan set tamamen kişiye özel olarak tasarlanıp tarafınıza gönderiliyor. Unutmayın kişiye özel ürünler babanızın kendisini değerli hissetmesini sağlayacaktır.

Babam Akrostiş Erkek Bisiklet Yaka Tişört

babalar-gunu-hediyesi-icin-tavsiyeler-09

Babanızın tüm sıfatları adeta bu tişörtte toplanmış. Babanızın gururla giyeceği tişörtü babalar günü hediyesi olarak tercih edebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir