Babalar Gününe Özel En Şık Saat Modelleri

Bir erkeğe en çok yakışan aksesuar saattir. Kalın bilekler büyük saatler gerçekten güzel bir görünüm sergiler. Babalar günü yaklaşıyor ve siz hala babanıza nasıl bir hediye alacağınızı bilemiyor olabilirsiniz. Risksiz bir hediye almak en güzel seçimdir aslında ama erkekler içinde pek risksiz hediye yok gibidir. Aksesuarlar dışında.

Babanıza ya da eşinize babalar günü hediyesi olarak alabileceğiniz en risksiz , en kullanışlı ve güzel hediyelerden bir tanesi de kol saatidir. Onu üzerinden milyonlarca yıl da geçse sevmekten vazgeçmeyeceğinizi sizin için en değerli erkek olduğunu gösterecek bir saat babalar günü hediye tercihleriniz içinde olabilir. Babanıza ya da eşinize de zamanın çabuk geçtiğini ama sevginin hiç eskimediğini yok olmadığını hatta kat ve kat arttığını yani zamanının sevginize değer kattığını söyleyerek babalar günü hediyesini verebilirsiniz. Çok anlamlı ve özel bir hediye olacaktır. iŞmdi gelin bu güzel hediyenin birbirinden farklı modellerine bakalım.

 BABALAR GÜNÜ HEDİYESİ

babalar-gunu-hediyesi-1

Krem rengin hakim olduğu kare bir görünüme sahip olan şık saat babalar günü hediyeniz olabilir.

babalar-gunu-hediyesi-2

Siyah kordonu ve metal çerçevesiyle çok şık olan bu saat babalar gününe özel en seçkin hediyedir.

babalar-gunu-hediyesi-3

Siyah kare şeklinde oluşturulmuş üzerinde günü ve ayı da gösteren göstergeleriyle tasarlanmış bu şık saat babalar günü hediye seçenekleriniz arasında olmalıdır.

babalar-gunu-hediyesi-4

Kordonu siyah sportif saat babanız için en uygun babalar günü hediyesi olabilir.

babalar-gunu-hediyesi-5

Siyah saatler beyleri en cezbeden saatler olmuştur. Sizde babanıza babalar gününde  siyah yuvarlak bir saat hediye edebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir