Babalar Gününe Yakışır Kravat

Erkekler için belki de en özel şeylerden bir tanesi kıravattır. Bayanların kullanmakta pek ısrarcı olmadığı erkeklere özgü tek şeydir denebilir kıravatlar için. Babalar günü yaklaşmışken de kıravatları raflarından çıkartıp hediye seçeneği olarak düşünmek gerekir. Çünkü her erkeğin eninde sonunda bir gün bir kırava ihtiyacı olacaktır. Ayrıca kıravatlar öyle ki bir erkeği çok resmi ve ciddi gösteriyorken ayrıca çok sevimli , spor ve hatta çok şımarık gösterebiliyor. Tabii bu ayrıcadan sonrası babalarımızı ilgilendirmiyor.

Üstelik babanız devlet memuruysa ya da her gün işe giderken kıravat takması mecburiyse işte o zaman babanızın ve annenizin kıravat seçimini bir nebze de olsa kolaylaştıracak bir babalar günü hediyesi almış olacaksınız. Yalnız kıravatı seçerken dikkatli olmanız gereken bazı hususlar var. Öncelikle o cıvıl cıvıl birbirinden farklı ve baskılı kıravat modellerinden uzak durmalısınız çünkü adı üzerinde babalar günü için hediye olarak alıyorsunuz.

Baba denince bir otoriteden bir ağırlıktan bahsediyoruz. O yüzden babanıza ve babanızın takım elbiselerine uygun kıravat renkleri ve desenleri seçmek zorundasınız. Bizde bu konuda size yardımcı olacağız. Hangi gömleğin üzerine nasıl bir kıravat yakışır bunu sizlerle paylaşacağız. Çok güzel bir babalar günü hediyesi tercihi yapacağımızı ve babanızın da babalar günü hediyesini boynunda gururla ve sevgiyle taşıyacağına inanıyorum. Şimdi gelin hep birlkte bakalım boyunbağı modellerine.

BABALAR GÜNÜ HEDİYESİ

Babalar Gününe Yakışır Kravat

Düz beyaz bir gömleğin üzerine yakışacak olan  şık  kıravatlar babanız işe giderken resmi dışarı çıktığında kot pantolonlarının üzerine kullandığında babalar günü hediyesiyle sportif bir hava sergileyecektir.

Babalar Gününe Yakışır Kravat

Birbirinden farklı renklerin bulunduğu kıravatlar siyah takım elbisenin içine giyilmiş beyaz çizgili gömlerin üzerinde oldukça şık durabilir. Renkli bir babalar günü hediyesi olacaklardır.

Babalar Gününe Yakışır Kravat

bu birbirinden şık  çizgilerle tasarlanmış   kravatlar özel bir babalar günü hediyesi olacaktır.

 

Örgü kıravatlar da 2012 yılı modasında. 2012 yılı babalar gününü yılın moda kıravatıyla kutlayabilirsiniz.

 

Saten ya da ipek kumaştan soft renklerle tasarlanmış klasik kıravatlar çok risksiz. Her gömleğin üstüne ve her takım elbisenin içine kullanılabilir. Babalar günü hediyesi olarak babanıza her renginden alabilirsiniz.

Babalar Gününe Yakışır Kravat

Farklı renkli çizgilerle oluşturulmuş kıravat desenleri itibariyle babanızın tek renk gömlekler üzerinde kullanması gereken bir babalar günü hediyesi olacaktır.

 

Babalar Gününe Yakışır Kravat

İçinde birden fazla rengin olduğu her gömlekle özellikle de beyaz gömleklerle çok rahat kombinlenebilen çizgili kıravatlar babalar günü hediyeniz olursa babanız çok sevinecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir