Babanızı Şaşırtacak Babalar Günü Hediyeleri

Babalar gününe çok az kaldı. Babanız için güzel bir hediye almak istiyorsunuz ancak bu hediyenin onu şaşırtması da en çok istediğiniz şeylerden biri. O yüzden ne kadar ilginç ürün varsa hepsini araştırıyor, babanıza en uygun hangisi olur içinden seçmeye çalışıyorsunuz. Sizin için yapabileceğimiz bir şeylerin olduğunu düşünüyoruz ve bu nedenle babanız için alabileceğiniz ilginç hediyeler neler olabilir size fikir vermek istiyoruz. İşin ucunda biricik babanızı şaşırtmak ve mutlu etmek var. Sizin için hazırladığımız hediye seçeneklerini görmeye hazır mısınız?

Dikkat Çekici Babalar Günü Hediyeleri 

babanizi-sasirtacak-babalar-gunu-hediyeleri-1

Babanız İphone’nun bütün ürünlerini çok beğeniyor. Bilgisayarı, telefonu hepsi Apple marka. Öğrenci olduğunuz için sizin babanıza o kadar pahalı hediyeler almanızı beklemiyoruz tabi ki. Ancak aldığınız hediye ile babanızı şaşkına çevirebilirsiniz. Her ne kadar sigara içmesini istemeseniz de alacağınız İphone şeklindeki kül tablasıyla babanızı çok şaşırtacaksınız. Ürün detaylarını incelemek için tıklayınız. 

 

babanizi-sasirtacak-babalar-gunu-hediyeleri-2

Sizin babanız her işe koşan, elinden her iş gelen bir baba öyle değil mi? O zaman babanız gibi bir çok işlevi olan bir İngiliz anahtarı alıp, üzerine babanızın ismini yazdırabilir, sıradan bir hediyeyi babanıza özel hale getirebilirsiniz. Ürün detaylarını görmek için tıklayınız. 

babanizi-sasirtacak-babalar-gunu-hediyeleri-3

Babanıza deri bir cüzdan almak size sıradan mı geliyor? O zaman babanız için orijinal deri cüzdana, babanızın ismini yazdırarak bu hediyeyi daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Ürün detaylarını incelemek için tıklayınız. 

babanizi-sasirtacak-babalar-gunu-hediyeleri-4

İyi bir iş adamı olan babanız için alacağınız, üzerinde isminin olduğu metal kartvizitlik babanızın çok hoşuna gidecek. Hediye detayları için tıklayınız. 

babanizi-sasirtacak-babalar-gunu-hediyeleri-5

Babanız usta tavlacı. Onun için alacağınız tavla onu ne kadar mutlu edecek bir düşünsenize. Hem ürünün içini açtığında babanızı bir sürpriz bekliyor. Tavlanın içerisinde kendi ismini görecek olan babanız bu sürprize çok sevinecek. Ürün detayları için tıklayınız.

babanizi-sasirtacak-babalar-gunu-hediyeleri-6

İlginç hediye sever babanız için alacağınız, göz alıcı bir hediye! Babanız aldığınız duvar saati ile görenlerin bakışlarını değiştirecek. 🙂 Ürün detayını görmek için tıklayınız. 

babanizi-sasirtacak-babalar-gunu-hediyeleri-8

Babanıza alabileceğiniz en ilginç hediyelerden bir diğeri. Hem saat, hem çakmak olarak kullanacağı bu hediye ile babanızı, ardından da görenleri şaşkına çevireceksiniz. Ürün detaylarını görmek için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir