Başka Babalarda Olmayacak Babalar Günü Hediyeleri

Bir babaya alınabilecek en güzel hediye elbette onu düşünmek ve mutlu etmektir. Siz yine de hediye konusunu es geçmeyin. Babanıza çok özel bir hediye alarak da onu mutlu edeceğinizi unutmayın.

Peki babalar günü hediyesi olarak ne alınmalı? Eğer bu soru kafanıza sürekli soru işareti olarak yer alıyorsa doğru adrestesiniz. Babanıza hediye seçerken o hediyenin başka kimsede olmayacağını düşünerek hareket edebilirsiniz. Bunu ise kişiye özel hediyelerle sağlamak mümkün. İşte birbirinden güzel babalar günü hediyeleri.

Sadece Babanızda Olacak Babalar Günü Hediyesi

Kişiye Özel Yuvarlak Metal Matara

baska-babalarda-olmayacak-babalar-gunu-hediyeleri-1

İşte babanızın adı ve soy adına özel olarak üretilen bir matara. Şık bir tasarıma sahip olan matara adeta dekoratif bir ürün gibi görünüyor. Siyah ve metal renk seçenekleri bulunan matarayı babanıza gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz.

Baba Bank Kupa Bardak

baska-babalarda-olmayacak-babalar-gunu-hediyeleri-2

Fotoğrafla hazırlanan bu kupa bardak oldukça da esprili bir hediye. Her zaman bize cömert davranan babamızı şimdi ödüllendirme zamanı!

Uykucu Babalara Özel Kare Yastık

baska-babalarda-olmayacak-babalar-gunu-hediyeleri-3

Uykusuyla meşhur babamızı bu babalar gününde mutlu etmeye ne dersiniz? Esprili babalar günü hediyeleri arasında yer alan bu yastık; babanızın adına özel olarak üretiliyor. Üstelik elyaf dolgulu ve yumuşacık.

Kişiye Özel Tavla Seti

baska-babalarda-olmayacak-babalar-gunu-hediyeleri-4

Tavla oynamayı seven babaya sahipseniz, babalar günü hediyesi olarak bundan daha iyi bir hediye olamaz. Kişiye özel olarak hazırlanan tavla seti oldukça kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

İsme Özel Çok Fonksiyonlu Çakı

baska-babalarda-olmayacak-babalar-gunu-hediyeleri-5

Doğayla iç içe olmayı seven babalara özel bu hediyeyle tanışın. Bu çok fonksiyonlu çakı, aynı zamanda babanızın adını üzerinde taşıyor. Çatal, kaçık, bıçak gibi temel ihtiyaç malzemelerini bu çakıyla karşılayabilirsiniz.

Babalara Özel Dikdörtgen Taş Baskı

baska-babalarda-olmayacak-babalar-gunu-hediyeleri-6

Sürekli babanızın masasının yanında olacak taş baskılı, bu özel hediye oldukça anlamlı bir özelliğe sahip. Üzerine babanıza iletmek istediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz taş baskı, uzun yıllar kullanılabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir