Eşinize Babalar Günü Hediyesi

Babalar günü yaklaşıyor. Eşinize ne alacağınıza karar verememiş olabilirsiniz. Babalar günü için bir eşin diğer eşe alabileceği en güzel ve özel babalar günü hediyesi yüzüktür. Alyans takmaktan pek hoşlanmaz erkekler sizin eşinizde eğer alyansını evlendikten birkaç ay sonra komidinin üzerinde unutuyorsa ona yüzük takmasını hatırlatabilirsiniz. Baktınız yine hatırlamıyor babalar günü bahanesiyle ona bir yüzük alıp tamam canım nikah yüzüğünü alyans olduğu için takmak istemiyor olabilirsin ama bu alyans değil bak diyerek alyansa benzer yüzükler alabilirsiniz.

Böylece eşiniz alyansını takmış olacak sizde rahatlayacaksınızdır. İyi ki var değil mi babalar günü kadın zekası babalar gününü bile kendi lehine çevirebiliyor. Evet bu eşime babalar günü hediyem olabilir, hem değerli hem de unutulmaz bir hediye olacaktır hep o mu bana yüzük alacak bir kez de ben ona yüzük alayım diyorsanız mağaza mağaza gezmeden önce gelin hep birlikte bakalım babalar günü hediyeniz için erkek yüzük modellerine.

BABALAR GÜNÜ HEDİYENİZ YÜZÜK

babalar-gunu-hediyesi-1

Parlament mavisi renkli taşları olan şık yüzük eşiniz için babalar günü hediyesi olabilir.

babalar-gunu-hediyesi-2

Saat kordonu görünümü verilmiş ve bir kaç tane taşla süslenmiş yüzük babalar günü hediye seçenekleriniz arasında olabilir.

babalar-gunu-hediyesi-3

Gold , siyah ve kırmızının müthiş uyumuyla tasarlanmış yüzük unutulmaz bir babalar günü hediyesi olacaktır.

babalar-gunu-hediyesi-4

Kahverengi ve gold renklerle kombinlenmiş ortasında mavi taşın olduğu yüzük babalar günü hediyeniz olabilir.

 

 

Eşinize Babalar Günü Hediyesi” üzerine 1 düşünce

  1. Geri izleme: Babanıza Çanta Alabilirsiniz | Babalar Günü Hediyeleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir