Babalar Günü İçin Klasik Ayakkabı Modelleri

Şık bir kıyafet kombinini tamamlayan en önemli aksesuarlar şüpheniz olmasın ayakkabılardır. Her zaman ihtiyaç duyulan en önemli eşyalardan biri de yine ayakkabılarımızdır. Hal böyle iken yaklaşmakta olan Babalar Gününde babanıza babalar günü hediyesi olarak şöyle şık ve abartısız fakat gösterişli bir ayakkabı almaya ne dersiniz?

Model konusunda hiç sıkıntı çekmeyeceksiniz. Çünkü birbirinden şık modellerin yer aldığı zengin bir ayakkabı kataloğu ile karşı karşıyasınız.

Erkek Ayakkabı Modelleri

Babalar Için Klasik Ayakkabı Modelleri

 

Karizmatik bir takım elbiseyi en iyi tamamlayacak, farklı modeli ile alışılmışın dışında ayakkabı modelleri ile babanızın formunu korumasına destek olun.

Babalar Için Klasik Ayakkabı Modelleri

Babanızın ruhuna ve tarzına hitap edebilen kullanışlı ayakkabı modelleri.

Babalar Için Klasik Ayakkabı Modelleri

Ayakkabıya kahve tonunu en iyi adabte edebilen modellerden bazıları.

Babalar Için Klasik Ayakkabı Modelleri

Her kıyafetin altına yakışan siyah ayakkabıları çok sevse de, her renkten bir çift ayakkabısının bulunması babanıza iyi gelecektir.

Babalar Için Klasik Ayakkabı Modelleri

 

Benzerlerine rastlamadığınız, zarif ayakkabı modelelri ile babanıza şık bir babalar günü hediyesi verebilirsiniz.

Babalar Için Klasik Ayakkabı Modelleri

Sunumunuzu hoş bir paket ile yapmanız hediyenizin etkisini daha da arttıracaktır.

 

Babalara Özel Deniz Terliği Modelleri

Havaların oldukça sıkıcı ve yakıcı olduğu şu dönemler, nem oranının da yüksek olmasıyla İstanbul’lular için yaşamı daha zor hale getiriyor. Tatile girenler arkasına dahi bakmadan İstanbul’u terk ediyor. Havanın serin olduğu, deniz kıyısı beldelere tatil yeri olarak oldukça rağbet oluyor.

Yazın güneşin kavurucu sıcaklarında, tatil fırsatı olmayanlara, sadece haftasonları denize girmek bile ilaç gibi geliyor. Piknikler, plaj keyfi ve denize girmek yazın muhteşem tatil planlarından.

Sizde ilk fırsatta, sıcaklar daha fazla bastırmadan tatil planınızı yaparak ve yazın tadını çıkarmaya bakmalısınız.

Yaz takviminin önemli günlerinden birini daha karşılamaktayız. Yaz mevsiminin ilk ayını uğurladığımız şu günlerde, çoğumuz babalar günü hediyesi arayışı içerisindeyiz. Yaklaşmakta olan babalar gününde, babanıza hediyelerin en güzeli, birlikte aktiviteler yapmak olcaktır. Zira yaz tatilini yaşarken birlikte vakit geçirmek ve eğlenmek tüm aileye çok iyi gelecektir. Öyleyse hemen rezervasyonunuzu yapın ve bu yıl babalar gününüzü tatil yaparken kutlayın.

Tüm aile birlikte babanıza muhteşem sürprizler hazırlayabilir, ona unutulmaz bir babalar günü daha yaşatabilirsiniz.

Tatilinin çoğunu plajlarda geçirecek olanların, bunun için planlı da bir hazırlık yapmaları gerekmektedir. Bavulunuzda var olması gereken eşyalardan biri de kuşkusuz deniz terlikleriniz olacaktır 🙂

Birbirinden renkli deniz terliği modellerini inceleyebilirsiniz.

Deniz Terlikleri

Babalara  Deniz Terlği

Babalar günü yaza denk geldiği için, babanıza alacağınız parmak arası terlik çok kullanışlı bir hediye olacak.

Babalara  Deniz Terlği

Babanıza çok beğeneceği güzel bir deniz terliği alarak onu ne kadar mutlu edeceğinizi bir düşünsenize!..

 

Babalara  Deniz Terlği

 

Babanıza güzel bir parmak arası terlik alın, tüm yaz boyunca ayakları açık rahat rahat dolaşsın.

Babalara  Deniz Terlği

Babanız hangi rengi daha çok seviyorsa, ona uygun bir parmak arası terlik güzel bir babalar günü hediyesi olacak.

 

 

Babalara  Deniz Terlği

Babanız için kaliteli bir terlik, hem kullanışlı hemde farklı bir babalar günü hediyesi olacak.

 

 

 

Babalara  Deniz Terlği

Babanız için alacağınız farklı desende güzel bir terlik, dikkat çekici bir babalar günü hediyesi olacak.

Babalara  Deniz Terlği

Babanız bu terlikleri çok beğenecek.

 

Babalara  Deniz Terlği

Yaza en uygun hediye ile babanızı mutlu edecek olmanın keyfini çıkarın.

 

Babalar Günü Hediyesi Traş Makineleri

2012 Babalar gününe çok az kala herkesi bir hediye alma yarışı sardı. Acaba kim en güzel babalar günü hediyesini alacak diye herkes bir yarış içinde en iyi hediyeyi arayıp bulmaya çalışıyor. Babalar günü hediyesi olarak babaların en çok kullandığı ve neredeyse her gün ellerine geçen şeylerin başında traş makineleri geliyor. En güzel traş makinesi hediyesi almak için bazı özelliklere çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Babalar günü hediyesi Traş makineleri

Traş makinesi babalar günü hediyesi

Öncelikle traş makinesini babalar günü hediyesi olarak almak istiyorsanız babanızın saka ve bıyık durumunu göz önüne alarak bir traş makinesi almanızı önemle tavsiye ediyoruz. Böylelikle kirli sakar ya da sinek kaydı traş makineleri için çok doğru seçimleri yapabilirsiniz.

Kirli sakallı babalar için alabileceğiniz en güzel babalar günü hediyesi traş makineleri bir çok seviyede sakal kesme ölçüsü olan traş makineleridir. Bazı babalar uzun kirli sakal sever, bazıları ise kısa yani 1-2 numara kirli sakar sever. Babanıza alabileceğiniz ve genellikle 10-12 seviyeli traş makineleri ile babanızın tam istediği seviyede kirli sakal bırakmasını sağlayabilirsiniz.

Sinek kaydı traşlı babalar için en güzel traş makinesi hediye seçenekleri ise özellikle kendi içinde köpüğünü çıkararak traş yapan ve tüm sakalı iyi şekilde kesen traş bıçaklarıdır. Özellikle bu tür traş bıçaklarının kesme yüzeyleri 3 lü ve yuvalarktır böylelikle çok daha iyi bir traş kesimi yaparlar.

Babalar günü hediyesi olarak traş makinesi almak istiyorsanız en çok dikkat etmeniz şey ise traş makinesinin dayanıklı olmasıdır. Plastik malzemeliden ziyade metal malzemeli ve dayanıklı traş makinelerini tercih etmelisiniz.