Babalar Günü Hediyesi 2012 trendleri

2012 babalar günü hediyesi trendleri

Babalar günü her sene haziran ayının 3. pazarı kutlanan çok önemli günlerden biridir. Sevgili babalarımıza babalar günü hediyesi olarak yıllardan beri büyük zorluklar ve kararsızlarla her sene en güzel hediyeleri seçip veriyoruz. Ancak bu hediye seçimini yaparken özellikle göz önünde bulundurmamız gereken 2012 trendleridir. 2012 Babalar günü hediyesi trendlerini sizin için biraraya getirdik.

2012 babalar günü hediyesi trendleri

2012 babalar günü hediyesi trendleri

Babalar günü hediyesi 2012 yılı trendlerinin en başında teknolojik hediyelerdeki artış en ön sırayı almaktadır. Özellikle tablet bilgisayarların çok popüler olması sebebiyle, ipad, samsung tablet, samsung note gibi teknolojik tablet bilgisayarlar bu sene en çok etkisini hissettiren babalar günü hediyesi trendidir. Babaya hediye edeceğiniz böyle bir tablet babanızı çok mutlu edecektir.

Geçen senelerden biri süregelen bir trend olan ve bu sene de yeni modeller ile hala çok iyi bir trend olarak devam etmektedir. iphone 4s, samsung galaxy s3, htc nin yeni modelleri gibi birçok yeni dokunmatik ekranlı akıllı telefonlar babalara hediye edilebilecek en iyi babalar günü hediyesi olarak değerini korumaktadır. Babanız bu hediyesi ile hem çok güzel bir hediye almış olacak hem de iş hayatında işini oldukça kolaylaştıran bir akıllı cihaza sahip olmış olacak.

Babalar günü hediyesi olarak üstteki iki trende paralel olarak bu cihazların kılıfları ve aksesuarlarının artan trendi gelmektedir. Babanızın sahip olduğu akıllı telefon ya da tablet bilgisayara uygun, babanızın zevkine göre bir kılıf, kulaklık ya da koruma çantası babanızın hem çokça kullanacağı hem de çok beğeneceği bir babalar günü hediyesidir.