Babalar günü hediyesi el yapımı ne olabilir?

Babalar günü hediyesi el yapımı seçenekleri

Babanıza yaklaşan babalar gününde her yerde bulamayacağı ve ona özel bir babalar günü hediyesi almak istiyorsanız el yapımı babalar günü hediyesi tam sizin aradığınız şeylerden biri olacaktır. Babalar günü hediyesi olarak babanıza el yapımı bir hediye vermek babanızı hem çok özel hissettirecek hem de onun için zaman harcayarak bir hediye vermiş olarak babanızı çok mutlu edeceksiniz.

El yapımı babalar günü hediyesi

Babanıza el yapımı bir aile albümü hazırlayarak vermeniz  babanıza verebileceğiniz en özel hediyelerin başında yer alacaktır. Anneniz ve babanızın evlendiği zamandan başlayarak sizin şuanki yaşınıza kadar geçen yılların fotoğrafları ile oluşturacağınız aile albümü çok güzel bir babalar günü hediyesi olacaktır. Böyle bir albüm hazırlarken dikkat etmeniz gereken en önemli şey tüm aile üyelerinizin bu albümde eksiksiz şekilde yer almasıdır.

babalar günü hediyesi el yapımı

Babalar Günü Hediyesi

Babalar günü hediyesi el yapımı olarak kol düğmeleri de olabilir. Babanızın ad ve soyadının baş harflerinin olduğu kol düğmeleri babanız için çok özel bir babalar günü hediyesi olacaktır. Şık gri bir kol düğmesi babanızı hem çok şık gösterecek hem de çok mutlu edecektir.

Babalar günü hediyesi çerçeve

Babalar günü hediyesi

Babanız için yapabileceğiniz başka bir el yapımı hediye, babanız için üzerinde babanızın adının kazılı olduğu bir tükenmez ya da dolma kalem almaktır. Eğer adı ve soyadı uzun olur diyorsanız üzerinde adının ve soyadının ilk harflerinin yeterli olacağı bir tükenmez kalem babanızı çok özel hissettirecektir.El yapımı babalar günü hediyesi olarak üzerinde ad ve soyad kazılı kalemler hem uygun fiyatlı hem de çok özel hediye alternatiflerinin başında gelmektedir.

Babalar günü hediyesi kalem

Babalar günü hediyesi özel yazılı kalem

El yapımı babalar günü hediyesi alternatiflerini burada bulabilirsiniz: