Babalar Günü Hediyeleri olarak Gömlek Modelleri

Babaya hediye almak meşakatli ve zor bir hediye alma sürecidir. Babalar günü hediyesi alırken riske girmeden babama bir hediye almak istiyorum diyorsanız seçeceğiniz en güzel hediyelerin başında gömlekler gelmektedir.

Her ne kadar gömlek almak kolay bir seçenek olarak gözüksede Babalar Günü Hediyeleri olarak Gömlek Modelleri olarak gömlek alırken dikkat etmeniz gereken çok önemli ayrıntılar bulunmaktadır.

Babalar Günü Hediyeleri olarak Gömlek Modelleri

Babalar Günü Hediyeleri olarak Gömlek Modelleri

Öncelikle alacağınız gömleğin rengine çok dikkat etmelisiniz. Eğer babanız beyaz, mavi gibi klasik renkler giyiyorsa sarı, yeşil gibi farklı renklerde gömlekleri asla almamaya dikkat edin. Özellikle pembe ve turuncu gibi çok riskli olan renklerden eğer babanızın giyeceğine kesin emin değilseniz mutlaka uzak durun.

Babaya Özel Hediye

İkinci önemli olan husus ise alacağınız gömleğin desenidir. Bazı babalar sadece çizgili, bazıları sadece kareli bazıları ise dümdüz gömlekler giyerler. O yüzden Babalar Günü Hediyeleri olarak Gömlek Modelleri alırken babanızın hangi desende gölek giydiğini gömlek dolabından bakıp ona göre gömlek almaya özen gösterin.

Babalar Günü Hediyeleri olarak Gömlek Modelleri

Üçüncü önemli husus ise babanızın boyun ölçüsü. Gömlek alırken en önemli ölçü boyun ölçüdür çünkü özellikle kravat ile giyilen gömleklerde boyun düğmesi kapanmak zorundadır, o yüzden mutlaka babanızın diğer gömleklerinden boyun ölçüsü alarak bu ölçüde bir gömlek hediye almaya çalışın.

Dördüncü ve diğer önemli Babalar Günü Hediyeleri olarak Gömlek Modelleri olarak gömlek alma ayrıntısı ise kol düğmeli yani manşetli bir gömlek mi yoksa kendinden düğmeli bir gömlek mi alacağınıza karar vermek. Bazı babalar kol düğmeli gömlek pek giymediği için bu konuda da babanızın zevkini bir şekilde öğrenerek gömlek almanızda büyük fayda vardır.