Babalar Günü 2017’de Ne Zaman Kutlanacak?

2017 Babalar Günü 18 Haziran’da kutlanacak! Her yıl Haziran ayında kutlanan babalar gününün günü hangi güne geleceği her sene merak edilenler arasında oluyor. Haliyle insanlar da babalar günü 2017’de ne zaman kutlanacak sorusunu çokça sarf ediyor.

Heyecanla beklenen bu özel gün hazır gelmişken babaya hediye almadan olmaz. Artık alışveriş merkezlerinde ya da mağazalarda vakit kaybetmektense internet sitelerinden kolayca siparişinizi oluşturarak babanıza sürpriz yapabilirsiniz.Peki babalar günü hediyesi neler alınabilir? Gelin bu özel tasarımlı birbirinden güzel hediyeleri birlikte inceleyelim.

18 Haziran Babalar Günü’ne Özel Hediyeler

Kişiye Özel D’S Parfüm Cüzdan ve Anahtarlık Seti

babalar-gunu-2017de-ne-zaman-kutlanacak-01

Parfüm, cüzdan ve anahtarlıktan oluşan set  kişiye özel olarak tasarlanabiliyor. Babanızın adını taşıyan bu kaliteli ürünler şık kutusuyla birlikte adresinize kadar gönderiliyor.

Ürün detayları için tıklayın.

Kişiye Özel Babalar Günü Fotoğraf Baskılı Duvar Saati

babalar-gunu-2017-ne-zaman-kutlanacak-002

Zamanın geçişini en güzel gösteren duvar saati ile tanışın. Babanıza özel olarak tasarlanan duvar saati, babanıza iletmek istediğiniz mesajla birlikte üretiliyor. Fotoğraf baskılı duvar saatini hediye listenize mutlaka eklemelisiniz.

Babalar Gününe Özel Mesajlı Kupa Bardak

babalar-gunu-2017-ne-zaman-kutlanacak-003

Babalar gününün en klasik hediyelerinden olan kupa bardak, tamamen kişiye özel olarak tasarlanıyor. Hem en sevdiğiniz fotoğrafınız hem de babanıza iletmek istediğiniz güzel mesajları bardak üzerinde görebilirsiniz.

Kişiye Özel Canım Babam Kare Taş Baskı

babalar-gunu-2017-ne-zaman-kutlanacak-004

Özellikle çalışan babalar için ideal olan taş baskı hediyesi babanıza iletilmek üzere sizleri bekliyor. Fotoğraf baskılı olan taş baskı, masa üstünde duran en güzel süs olmaya aday. Kişiye özel olarak üretilen taş baskının renkleri uzun süre solmamak üzere yapılmıştır.

Ürün detayları için tıklayın.

Babaya Sevgi Sözlü Çikolata Kavanozu

babalar-gunu-2017-ne-zaman-kutlanacak-005

Biricik babanıza iletmek istediğiniz tüm güzel sözleri bir kavanozda topladık. Lezzetle dolu bu kavanozda sevgi sözlü çikolatalar yer alıyor. Üstelik kavanoz üzerinde babanızın adı da yazıyor.

Babam Hakkında Her şey Sertifikası

babalar-gunu-2017-ne-zaman-kutlanacak-006

Babanız hakkında her şeyin bir sıralamasını yapmak ve onu şaşırtmak ister misiniz? Öyleyse bu sertifika tam da aradığınız hediye! Kişiselleştirilebilen sertifika uzun yıllar unutulmayacak bir babalar günü hediyesi yaratıyor.

Ürün detayları için tıklayın.