Trabzonsporlu Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Trabzonsporluluk nedir bilir misiniz? Trabzonsporluluk bir baş kaldırıştır, bir isyandır, devrimin ta kendisidir. Türkiye Ligi’ne ambargo koyan Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe’den sonra ilk defa şampiyon olan kulübü desteklemektir Trabzonsporluluk. Karadeniz’in incisi Trabzon’un takımı, 6 defa bu ambargoya isyan etmiş ve şampiyon olmuştur. Trabzonsporlu bir babanız varsa muhtemelen siz de öylesinizdir. Trabzonlular takımlarını bir başka sever. Bu sevgileri bazen hırçınlığa dönüşüp takımlarına zarar verse de her zaman takımlarının yanındadır. “Seven insan sever de döver de” sözünü tam da bu aşk için kullanabiliriz.

“Bize her yer Trabzon” sloganı ile tüm ülkeyi kendilerine hayran bıraktılar. Bu fanatikler arasında babanız da vardır muhtemelen. Her zaman takımın yanında ve destekçisidir. Yaklaşan babalar günü öncesinde de ona babalar günü hediyesi olarak ne alacağınıza karar veremediyseniz şu andan itibaren kararınızı vermiş bulunuyorsunuz! Trabzonsporlu babalara tabi ki Trabzonsporlu hediyeler alınır. Babanız bu alacağınız hediyeleri gerçekten çok sevecek. Trabzonspor’a bu kadar değer verdiğiniz için sizi de daha çok sevecek.

Trabzonlu Trabzonsporlu Giyinir

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-1

Babalar gününe özel olarak hazırlanmış En Baba Traznzonsporlu tişörtü, babalar gününde bu renklere gönül vermiş babalar için en ideal hediyelerden biri olarak gözüküyor.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-2

Bize her yer Trabzon yazılı atkı her Trabzonlunun evinde olması gerekir. Deplasmanlara gidilirken babanız bu atkıyı daima yanında taşıyacak.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-3

Trabzonsporlu bir hediye alınacaksa forma en üst sıralarda olmalı. Babanıza hediye edeceğiniz bir Trabzonspor formasının onun için neler ifade edeceğini bir düşünsenize.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-4

Trabzonspor’un en güzel tişörtlerinden biri. Üstünde uzunca bir slogan yazan bu tişörtü babanız sıkça giyecek.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-5

Her erkeğe gömlek çok yakışır. Babanız da sıklıkla gömlek giyen bir erkekse babalar günü hediyeleri arasından tercih edebileceğiniz bir seçenek bu gömlek olacaktır.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-6

Malum Trabzon’un yağmuru eksik olmaz ve özellikle sık sık yağmurlukla gezmek gerekir. Bir Trabzonlu’ya yakışan da Trabzonsporlu bir yağmurla dolaşmaktır.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-7

Belki de artık babanızın cüzdanını değiştirme vakti gelmiştir. Gelmemiş olsa bile bu cüzdanı gördükten sonra kesinlikle değiştirecektir.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-8

Önümüz yaz ve sıklıkla denize gidilir. Babanıza plaj terliği alarak orada bile ne kadar büyük bir taraftar olduğunu hissettirebilirsiniz.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-9

Babanızın kışın giyebileceği kapşon da babalar günü hediyesi olarak verilebilir.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-10

Sigara içsin içmesin her erkek yanında çakmak taşımalı. Babanız da bordo mavi renklere gönül verdiği için taşıyacağı çakmak kesinlikle bu olmalı.

Babalar Gününe Özel Sertifikalar

Babalar günü yaklaşıyor ve babanıza vereceğiniz hediye seçenekleri arasında kararsız kaldıysanız size harika seçeneklerimiz var. Hem babanıza duyduğunuz sevgiyi sonuna kadar hissettirecek hem de evinin en güzel köşesine koyacağı sertifikalar ile ona unutamayacağı bir babalar günü hediyesi vermiş olacaksınız. Babanıza olan sevginizi bu zamana kadar gösteremediyseniz 16 Haziran beklediğiniz tarih olabilir. Kişiye özel sertifikaları babanıza göre yaptırabilirsiniz. İster fotoğraf baskılı ister sadece yazı şeklinde duygularınızı sertifikalara dökebilirsiniz. Nasıl hoşlandığınız kişiye duygularınızı açmak isterken konuşmak yerine yazmayı tercih ediyorsanız babanıza da aynı şekilde yazın. Yaptıracağınız sertifika için seçenekleri huzurlarınızda ve dilediğinizi seçmeye başlayın!

En Değerli Sertifikalar

Kişiye Özel En Baba Tavla Ustası Sertifikası

babalar-gunune-ozel-sertifikalar-1

Erkeklerin en çok övündükleri durumlardan biri de mükemmel şekilde tavla oynadıkları ve kimseye yenilmedikleridir. Sorsan hiç yenilmemiştir, herkesin koltuğun altına tavlayı verip yollamıştır. Babanız da usta bir tavla oyuncusuysa mutlaka bu durumla övünüyordur. Babanızı bir de siz bu sertifikayla övmeye ne dersiniz. Bu ürüne ulaşmak için tıklayınız.

Kişiye Özel Yüzyılın En Yakışıklı Erkeği Sertifikası

babalar-gunune-ozel-sertifikalar-2

Bir zamanlar tüm kızları peşinden koşturan, şimdi ise hayatını sadece tek bir kadına yani annenize adamış olan dünyanın en yakışıklı erkeği babanıza hiç ne kadar yakışıklı olduğunu söylemiş miydiniz? Söylemediniz değil mi? E çekindiniz tabi biraz. Bu sertifikayla çekinmenize hiç gerek kalmayacak. İstediklerinizi yazın, bir de babanızın en güzel fotoğrafınızı yollayın ve babalar gününü bekleyin. Bu sertifikaya ulaşmak ve yakından incelemek için tıklayınız.

Dünyanın En İyi Babası Sertifikası

babalar-gunune-ozel-sertifikalar-3

Babanıza dünyanın en iyi babası olduğunu daha sade bir şekilde söylemek isteyenlere bu sertifikayı öneririz. Sertifikaya ulaşmak için tıklayınız.

Yüzyılın En İyi Öğretmeni Sertifikası

babalar-gunune-ozel-sertifikalar-4

Bu bir öğretmen sertifikası evet. Babanız öğretmen ise bu sertifikayı tercih edebilirsiniz. Ona yüzyılın en iyi öğretmeni olduğunu yüzüne karşı, yüzyılın en iyi öğretmeni olduğunu da sertifika ile söyleyin. Bu sertifikaya ulaşmak için tıklayınız.

Dolar Sertifikası

babalar-gunune-ozel-sertifikalar-5

Cömert bir baya sahip olmayı herkes ister. En çok babadan para istendiği için de babanın size karşı olan tutumu çok önemli. Eğer cömert bir babaya sahip olduğunuzu düşünüyorsanız bu sertifikayı tercih edebilirsiniz. Arkadaş yazan kısmı baba olarak da değiştirebilirsiniz. Ürünü incelemek için tıklayınız.

1 Dolar Sertifikası

babalar-gunune-ozel-sertifikalar-6

Peki ya cömert bir babaya sahip değilseniz? İşte o zaman da biraz mizah yüklü bu cimrilik sertifikasını babanıza hediye edin. 1 Dolar sertifikasına ulaşmak için tıklayınız.

Kişiye Özel Facebook Sertifikası

babalar-gunune-ozel-sertifikalar-7

Facebook kullanan baba diyorum başka da bir şey demiyorum. Aslında söylenecek o kadar şey var ki, yazmaya başlasak buralara sığmaz. Facebook sertifikasına ulaşmak için tıklayınız.

Kişiye Özel En İyi Komedyen Sertifikası

babalar-gunune-ozel-sertifikalar-8

Komik bir babaya mı sahip olduğunuzu düşünüyorsunuz? Cem Yılmaz bile yanında halt mı etmiş? O halde ona aynen bu şekilde olduğunu en iyi komedyen sertifikası ile gösterin. Sertifikaya ulaşmak için tıklayınız.

Sporcu Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Sağlık için sporun ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Ülkemizde de maalesef spor yapma oranı çok düşük. Buna rağmen sporcu bir babaya sahipseniz çok şanslısınız demektir. Babalar gününde de babanız sporcu bir kimliğe sahip olduğu için çok şanslı olacak. Neden mi? Çünkü sporcu babalara verilebilecek babalar günü hediyeleri hakkında bir fikriniz olacak. Nasıl mı? Bizim seçeneklerimizi gördükten sonra! Babanıza en uygun babalar günü hediyelerini gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Spor yapmayı seven babanız da sizin sayenizde sağlıklı yaşamına sağlıklı bir şekilde devam edebilecek. O zaman babanız için en uygun sporcu hediyelerini incelemenin tam sırası!

Spora Devam!

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-1

Sporuna evde de devam eden babanız için oldukça uygun bir hediye. Karın bölgesini çalıştırması için mekik çekmesi gerekir ve ona mekik çekebileceği bir mekik aleti alabilirsiniz.

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-2

Spor yapılırken elbette eşofman giyilir. Babanızın eşofmanı olabilir ancak hiçbiri sizin alacağınız eşofman kadar değerli olmayacaktır. Rahat ve şık bir eşofman takımıyla babanıza güzel bir babalar günü hediyesi verebilirsiniz.

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-3

Spor aletleri olur da bisiklet olmaz mı hiç? Bacak kaslarını etkili bir biçimde çalıştıracak spor bisikleti ile babanız bacak kaslarını daha uygun bir şekilde çalıştırabilecek.

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-4

Kolları kaslı bir babayı kim istemez ki? Güç her zaman lazım olabilir. Babanızın kol kaslarını geliştirecek dambıllar da babanızın da çok işine yarayacak.

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-5

Yürüyüşe çıkan babanızın şapka da takması lazım ki başına güneş geçmesin değil mi? Ne kadar düşünceli bir evlat olduğunuzu babanıza bu şekilde gösterebilirsiniz.

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-6

Soğuk havalarda da yürüyüşe çıkmak biraz zor olur. E o zaman yürüyüş yapamayacak mı babanız? Sizin sayenizde yapacak! Ona yürüyen bant aldığınız taktirde herhangi bir sorun kalmayacak 🙂

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-7

Yorucu bir sporun ardından en iyi ne gider? Şöyle güzel bir masaj değil mi? İşte bu imkanı da babanıza siz bu masaj aletiyle sağlayabilir ve onu rahatlatabilirsiniz.

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-8

Babanızın sporunda ayak rahatlığı da çok önemli. Ona rahat bir spor ayakkabı hediye edebilirsiniz.

 

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-9

Babanızın spor malzemelerini koyabileceği rahat ve şık bir sırt çantası da babalar günü hediyesi seçeneklerinden biri olabilir.