Babalar Günü Hediyesi Traş Makineleri

2012 Babalar gününe çok az kala herkesi bir hediye alma yarışı sardı. Acaba kim en güzel babalar günü hediyesini alacak diye herkes bir yarış içinde en iyi hediyeyi arayıp bulmaya çalışıyor. Babalar günü hediyesi olarak babaların en çok kullandığı ve neredeyse her gün ellerine geçen şeylerin başında traş makineleri geliyor. En güzel traş makinesi hediyesi almak için bazı özelliklere çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Babalar günü hediyesi Traş makineleri

Traş makinesi babalar günü hediyesi

Öncelikle traş makinesini babalar günü hediyesi olarak almak istiyorsanız babanızın saka ve bıyık durumunu göz önüne alarak bir traş makinesi almanızı önemle tavsiye ediyoruz. Böylelikle kirli sakar ya da sinek kaydı traş makineleri için çok doğru seçimleri yapabilirsiniz.

Kirli sakallı babalar için alabileceğiniz en güzel babalar günü hediyesi traş makineleri bir çok seviyede sakal kesme ölçüsü olan traş makineleridir. Bazı babalar uzun kirli sakal sever, bazıları ise kısa yani 1-2 numara kirli sakar sever. Babanıza alabileceğiniz ve genellikle 10-12 seviyeli traş makineleri ile babanızın tam istediği seviyede kirli sakal bırakmasını sağlayabilirsiniz.

Sinek kaydı traşlı babalar için en güzel traş makinesi hediye seçenekleri ise özellikle kendi içinde köpüğünü çıkararak traş yapan ve tüm sakalı iyi şekilde kesen traş bıçaklarıdır. Özellikle bu tür traş bıçaklarının kesme yüzeyleri 3 lü ve yuvalarktır böylelikle çok daha iyi bir traş kesimi yaparlar.

Babalar günü hediyesi olarak traş makinesi almak istiyorsanız en çok dikkat etmeniz şey ise traş makinesinin dayanıklı olmasıdır. Plastik malzemeliden ziyade metal malzemeli ve dayanıklı traş makinelerini tercih etmelisiniz.