Horon Oynatacak Babalar Günü Hediyeleri

Babalar günü yaklaştıkça hediye telaşı da ortaya çıkıyor. Ancak Karadenizliyseniz bu hediye telaşını güle oynaya halledebilirsiniz. Karadenizli sempatik babalar için özenle seçilmiş birçok hediye tasarlandı. Karadeniz’in neşeli yüzünü gösterecek hediyeleri sizler için listeledik.

Karadenizli Babalar İçin En Özel Babalar Günü Hediyeleri

Karadenizli Baba- Magnet

horon-oynatacak-babalar-gunu-hediyeleri-

Metal olan her yüzeye yapışabilen magnetlere babanız her baktığında gururlanacak. Babanızın ismine özel olarak üretilen magnetleri mutlaka inceleyin.

Magnet ve diğer “Karadenizli Baba” ürünleri detayları için tıklayın.

KARADENİZLİ BABA- Kupa Bardak

horon-oynatacak-babalar-gunu-hediyeleri-2

Karadenizli çay içmeden duramaz. Haliyle çayın keyfini bolca yaşamak isteyen babalara da özel bu kupa bardağı üretmişler. Üstelik üzerinde de babanızın adını yazdırabiliyorsunuz.

KARADENİZLİ BABA Telefon Kılıfı

horon-oynatacak-babalar-gunu-hediyeleri-3

Karadenizli babalara özel olarak üretilen telefon kılıfıyla tanışın. Darbelere ve dış etkenlere karşı koruma sağlayan telefon kılıfı 10 metre öteden bile Karadenizliye ait olduğunu ıspatlıyor.

KARADENİZLİ BABA Duvar Saati

horon-oynatacak-babalar-gunu-hediyeleri-4

Bir Karadenizli duvar saatinde bile memleketini belli eder… İşte üzerinde istediğiniz sloganın yazacağı duvar saati. Artık geçen zaman daha keyifli ve mutluluk verici olacak.

KARADENİZLİ BABA- Matara

horon-oynatacak-babalar-gunu-hediyeleri-5

Yolculuğa ya da balığa giden babaya özel bir hediye arıyorsanız bu matarayı düşünebilirsiniz. Karadeniz tasarımlı matara, kişiye özel olarak üretilerek adresinize teslim ediliyor.

Ürün detayları için tıklayın. 

KARADENİZLİ BABA- Kanvas Tablo

horon-oynatacak-babalar-gunu-hediyeleri-6

Evin bir Karadenizliye ait olduğunu buram buram belli edecek kanvas tabloya merhaba deyin. Üzerinde Karadenizin En Mükemmel Babası yazan kanvas tablo aynı zamanda babanızın adını da içererek tasarlanıyor.

Ürün detayları için tıklayın. 

 

Futbolsever Babalara Babalar Günü Hediyesi

Ülkemizde futbol en üst düzeyde ilgi duyuyor. Bu ilginin çoğunluğunu da erkekler oluşturuyor. Adeta futbolla yatıp futbolla kalkıyoruz. Haftasonları maçları iple çekiyoruz ve tuttuğumuz takımın maçlarını heyecanla izliyoruz. Sadece tuttuğumuz takımın maçlarını izlemekte kesmiyor tabi. Rakip takımların ve başka ülkelerin maçlarını da keyifle izliyoruz.

Muhtemelen çoğu erkek gibi babanız da tam bir futbol tutkunudur. Heyecanla maçlarını izler, bazen hızını alamayıp bir şeyler kırıp döker hatta. Bu tip bir babaya da alınabilecek en güzel babalar günü hediyesi futbolla ilgili olandır. Tuttuğu takıma göre vereceğiniz hediye, onun şu zamana kadar alıp alabileceği en güzel babalar günü hediyelerinden biri olacak. Futbol takımlarının o kadar çok ürünü var ki saymakla bitmez. Biz, babanızı en çok sevindirecek futbolla alakalı hediyeleri sizlere sunuyoruz. Bu hediyeler ile babanıza unutulmaz bir babalar günü yaşatın.

Babalar Bu Hediyelere Çıldıracak!

futbolsever-babalara-babalar-gunu-hediyesi-1

Galatasaraylı bir babanız varsa ona verilebilecek en güzel hediye efsanevi parçalı formadır. Metin Oktay’ın ruhunu taşıyan bu formadan kesinlikle her Galatasaraylı’da olmalı.

futbolsever-babalara-babalar-gunu-hediyesi-2

Fenerbakçeli babanıza da çubuklu forma çok anlamlı bir hediye olacaktır. Evinden ya da stadyumdan maçlarını izlemeye sizin hediye ettiğiniz formayla gitsin.

Be?ikta? Yeni Sezon Formalar? 2012

Saiyah ve beyazın birbirini tamamladığı en güzel formalardan biridir. Beşiktaş’a gönül vermiş babaya bu forma yakışır.

futbolsever-babalara-babalar-gunu-hediyesi-4

Türkiye’nin Anadolu’dan çıkan ilk şampiyonu, Karadeniz’in hırçın ve güzel şehri Trabzon’un Trabzonspor forması Karadenizli babanızın üstünde bir başka duracak.

futbolsever-babalara-babalar-gunu-hediyesi-5

2010 yılında şampiyon olarak herkesi şaşırtan Bursaspor da artık Türkiye’nin büyük kuluplerinden. Bursasporlu babanıza bu şampiyonluk tişörtünü hediye edebilirsiniz.

futbolsever-babalara-babalar-gunu-hediyesi-6

Babalar günü hediyesi olarak bu şık kol saati sizce de çok güzel değil mi? Babanız bu saati kolundan hiç çıkartmayacak.

futbolsever-babalara-babalar-gunu-hediyesi-7

Kadıköy’e şampiyon gidip şampiyon dönen Galatasaray, hatıra olarak bastırdığı ikinci tişörtü de piyasaya sürdü. Bu hediye babanız için çok anlamlı olacak.

futbolsever-babalara-babalar-gunu-hediyesi-8

Beşiktaş’ın efsanevi 10 numarası Sergen Yalçın’ın tişörtleri çok rağbet görecek ürünlerden. Tükenmeden babalar günü hediyenizi şimdiden alın.

futbolsever-babalara-babalar-gunu-hediyesi-9

Fenerbahçeli babanıza bu kol saati ile sürpriz yapın. Bu saat, babanıza hem genç gösterecek hem de arkadaşlarının kıskanmasını sağlayacak.

futbolsever-babalara-babalar-gunu-hediyesi-10

Sadece izlemeyi değil, oynamayı da seven babanıza krampon hediyesi uygun hediyelerden. Hali sahada en güzel gollerini sizin için atacak.

Bilgisayar Başında Çalışan Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Babalar her zaman çalışır. Sabah evden çıkar, akşam saatlerinde de yorgun bir biçimde evlerine dönerler. Yaptığı iş kadar da yorulma oranı aynıdır. Bütün gününü bilgisayar başında geçiren bir babanız varsa ona hediye almak için de hiç zorlanmayacaksınız. Hele ki buradaki alternatiflerden sonra.. Bilgisayar başında çalışmak herkese gibi kolay gelebilir ancak göründüğü gibi de değildir. Boşuna dememişler her işin bir zorluğu vardır diye. Bilgisayar başında çalışmak demek bütün gün yorulmak demek. Hem beyin olarak hem de vücut olarak yorucu bir iştir. Babanıza hediye alırken bunu göz önünde bulundurmakta fayda var. Babalar günü hediyesi olarak ona işinde uygun bir hediye almak onu iş ortamında biraz olsun motive edecektir. Birbirinden ilginç, kullanışlı ve işini kolaylaştıracak hediye seçeneklerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Bu Hediyeler Babaların İşini Kolaylaştıracak

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-1

Bilgisayar başında çalışan babanıza biraz esprili bir hediyeye ne dersiniz? İlk başta bunu sadece bir oyuncak sanıp biraz şaşırabilir ancak hiç de göründüğü gibi olmadığını ona açıklayabilirsiniz 🙂 Logo mouse, babanız için eğlenceli bir babalar günü hediyesi olacak. Lego mouse’u yakından incelemek için tıklayınız.

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-2

Babayla oluşan muhabbetlerin en önemlisi de paradır. Babadan sıklıkla para istenir ve o bizim gizli bankamızdır. Bu mesajı verebileceğiniz Euro mause pad!i babanıza hediye edebilirsiniz. Ürünü satın almak için tıklayınız.

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-3

Bütün iş gününde babanız biraz kahve keyfi yapmak isteyecektir. Ancak işe daldığında kahvesi soğuyup ziyan olabilir. Artık ziyan olmayacak çünkü usb’li kupa ısıtıcı ile kahveler hep sıcak kalacak.

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-4

Mail ile işi çok olan babanıza bu hediye çok yarayacak. Usb mail bildirici, mail geldiği anda yanıyor ve hiçbir maili kaçırmıyorsunuz.

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-5

İster iş yerine ister evdeki buzdolabına asılabilecek bilgisayar ikonlu magnetler babanıza uygun babalar günü hediyeleri arasında yer alıyor.

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-6

Malum önümüz yaz ve çalışmak epey bir zor. Sürekli bilgisayar başındaki babanız da çok zorlanacaktır. Ta ki siz bu hediyeyi görene kadar! Usb masaüstü yel değirmeni fan, usb’ye takıldığı anda çalışıyor ve sıcak ofis ortamlarını anında serinletiyor. Bu hediye, babanızın sık kullandığı bir hediye olacak.

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-7

Klavye arasındaki ya da kasanın içindeki tozları zordur. Bu tozlar bilgisayara da zarar verir. Artık zorlanmadan temizleyebileceğiniz bakteriyel temizlik jeli babanızın çok hoşuna gidecek. Su kullanmadan rahatça zor temizlikler yapılabilecek.

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-8

Sıklıkla yazı yazan bir babanız varsa bilekleri sürekli ağrıyordur muhtemelen. Bunun sebebi de saatlerce klavye başında durmasıdır. İşte babanıza ilaç gibi gelecek bir hediye. Baget bilek desteği, klavyede yazı yazarken bileğinizin altına konuluyor ve rahatça yazı yazmanızı sağlıyor. Ürünü incelemek için tıklayınız.

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-9

Denizanası usb lamba hem ortamı aydınlatacak hem de babanıza huzur dolu bir deniz havası katacak. Denizanası usb lambayı yakından incelemek için tıklayınız.

Babanıza Hediyeniz Ayakkabı Olsun

Pek çaktırmazlar ama en az kadınlar kadar erkeklerde ayakkabıya meraklıdırlar. Ayrıca onlar içinde çeşitleri var ayakkabıların. Spor ayakkabı, Kösele ayakkabı, Botlar vs vs. erkekler için de tercihler arasında. 17 Haziran 2012 tarihinde babanıza babalar gününü kutlayarak hediye vermeniz gerekiyor. Bu hediyenin ne olacağı konusunda hala çelişkiler yaşıyor olabilirsiniz. Ama alacağınız hediye bir köşede göstermelik bir babalar günü hediyesi olarak kalsın istemiyorsanız seçimleriniz kullanışlı ve güncel eşyalardan yana olmalıdır.

Bu durumda alınabilecek en güzel babalar günü hediye seçeneklerinden bir tanesi de ayakkabılardır. İşin riski yok dersek yalan söylemiş oluruz. Ama bu durumda da babanızın ayak numarasını herhangi bir ayakkabısının altına bakarak öğrendiğiniz takdirde sorun olmaktan çıkacak babalar günü alışverişi ne alacağınızı bildiğinizden dolayı sizin için keyifli bir hale dönüşecektir.

BABANIZA AYAKKABI HEDİYE EDEBİLİRSİNİZ

Babanıza Hediyeniz Ayakkabı Olsun

 

 

 

 

Spor ayakkabı tarzında oluşturulmuş her pantolonun altına giyinebileceğiniz ayakkabı babalar günü hediyeniz olabilir.

Babanıza Hediyeniz Ayakkabı Olsun

Siyah ayakkabılar güzel bir babalar günü hediyesi olabilir.

 

Babanıza Hediyeniz Ayakkabı Olsun

Spor ve klasik arası ayakkabılar babalar günü hediyeniz olabilir.

Babanıza Hediyeniz Ayakkabı Olsun

 

 

Önden bağcıklı  deri ayakkabılar güzel bir babalar günü hediyesi olacaktır.

Babanıza Hediyeniz Ayakkabı Olsun

 

 

Kahverengi klasik ayakkabılar şık bir babalar günü hediyesi olacaktır.

 

 

Babanıza Hediyeniz Ayakkabı Olsun

 

 

 

Spor ayakkabılar en güzel babalar günü hediyesi olacaktır.

 

 

 

 

Spor ayakkabı tarzında oluşturulmuş her pantolonun altına giyinebileceğiniz ayakkabı babalar günü hediyeniz olabilir.

Siyah ayakkabılar güzel bir babalar günü hediyesi olabilir.

 

Spor ve klasik arası ayakkabılar babalar günü hediyeniz olabilir.

 

 

 

Kahverengi klasik ayakkabılar şık bir babalar günü hediyesi olacaktır.

 

 

 

 

 

Spor ayakkabılar en güzel babalar günü hediyesi olacaktır.

Babalar Günü İçin Klasik Ayakkabı Modelleri

Şık bir kıyafet kombinini tamamlayan en önemli aksesuarlar şüpheniz olmasın ayakkabılardır. Her zaman ihtiyaç duyulan en önemli eşyalardan biri de yine ayakkabılarımızdır. Hal böyle iken yaklaşmakta olan Babalar Gününde babanıza babalar günü hediyesi olarak şöyle şık ve abartısız fakat gösterişli bir ayakkabı almaya ne dersiniz?

Model konusunda hiç sıkıntı çekmeyeceksiniz. Çünkü birbirinden şık modellerin yer aldığı zengin bir ayakkabı kataloğu ile karşı karşıyasınız.

Erkek Ayakkabı Modelleri

Babalar Için Klasik Ayakkabı Modelleri

 

Karizmatik bir takım elbiseyi en iyi tamamlayacak, farklı modeli ile alışılmışın dışında ayakkabı modelleri ile babanızın formunu korumasına destek olun.

Babalar Için Klasik Ayakkabı Modelleri

Babanızın ruhuna ve tarzına hitap edebilen kullanışlı ayakkabı modelleri.

Babalar Için Klasik Ayakkabı Modelleri

Ayakkabıya kahve tonunu en iyi adabte edebilen modellerden bazıları.

Babalar Için Klasik Ayakkabı Modelleri

Her kıyafetin altına yakışan siyah ayakkabıları çok sevse de, her renkten bir çift ayakkabısının bulunması babanıza iyi gelecektir.

Babalar Için Klasik Ayakkabı Modelleri

 

Benzerlerine rastlamadığınız, zarif ayakkabı modelelri ile babanıza şık bir babalar günü hediyesi verebilirsiniz.

Babalar Için Klasik Ayakkabı Modelleri

Sunumunuzu hoş bir paket ile yapmanız hediyenizin etkisini daha da arttıracaktır.

 

Babalara Özel Deniz Terliği Modelleri

Havaların oldukça sıkıcı ve yakıcı olduğu şu dönemler, nem oranının da yüksek olmasıyla İstanbul’lular için yaşamı daha zor hale getiriyor. Tatile girenler arkasına dahi bakmadan İstanbul’u terk ediyor. Havanın serin olduğu, deniz kıyısı beldelere tatil yeri olarak oldukça rağbet oluyor.

Yazın güneşin kavurucu sıcaklarında, tatil fırsatı olmayanlara, sadece haftasonları denize girmek bile ilaç gibi geliyor. Piknikler, plaj keyfi ve denize girmek yazın muhteşem tatil planlarından.

Sizde ilk fırsatta, sıcaklar daha fazla bastırmadan tatil planınızı yaparak ve yazın tadını çıkarmaya bakmalısınız.

Yaz takviminin önemli günlerinden birini daha karşılamaktayız. Yaz mevsiminin ilk ayını uğurladığımız şu günlerde, çoğumuz babalar günü hediyesi arayışı içerisindeyiz. Yaklaşmakta olan babalar gününde, babanıza hediyelerin en güzeli, birlikte aktiviteler yapmak olcaktır. Zira yaz tatilini yaşarken birlikte vakit geçirmek ve eğlenmek tüm aileye çok iyi gelecektir. Öyleyse hemen rezervasyonunuzu yapın ve bu yıl babalar gününüzü tatil yaparken kutlayın.

Tüm aile birlikte babanıza muhteşem sürprizler hazırlayabilir, ona unutulmaz bir babalar günü daha yaşatabilirsiniz.

Tatilinin çoğunu plajlarda geçirecek olanların, bunun için planlı da bir hazırlık yapmaları gerekmektedir. Bavulunuzda var olması gereken eşyalardan biri de kuşkusuz deniz terlikleriniz olacaktır 🙂

Birbirinden renkli deniz terliği modellerini inceleyebilirsiniz.

Deniz Terlikleri

Babalara Deniz Terlği

Babalar günü yaza denk geldiği için, babanıza alacağınız parmak arası terlik çok kullanışlı bir hediye olacak.

Babalara Deniz Terlği

Babanıza çok beğeneceği güzel bir deniz terliği alarak onu ne kadar mutlu edeceğinizi bir düşünsenize!..

 

Babalara Deniz Terlği

 

Babanıza güzel bir parmak arası terlik alın, tüm yaz boyunca ayakları açık rahat rahat dolaşsın.

Babalara Deniz Terlği

Babanız hangi rengi daha çok seviyorsa, ona uygun bir parmak arası terlik güzel bir babalar günü hediyesi olacak.

 

 

Babalara Deniz Terlği

Babanız için kaliteli bir terlik, hem kullanışlı hemde farklı bir babalar günü hediyesi olacak.

 

 

 

Babalara Deniz Terlği

Babanız için alacağınız farklı desende güzel bir terlik, dikkat çekici bir babalar günü hediyesi olacak.

Babalara Deniz Terlği

Babanız bu terlikleri çok beğenecek.

 

Babalara Deniz Terlği

Yaza en uygun hediye ile babanızı mutlu edecek olmanın keyfini çıkarın.

 

Babalar Gününe Özel Gömlek Modelleri

Senenin babalara armağan ettiği bir tarihi, bu yıl 17 Haziran’da gerçekleşecek olan Babalar Gününü heyecanla bekliyoruz. Her yıl saygı ve mutlulukla babanıza sunduğunuz hediyelerin onun için anlamı ve önemi büyüktür.

Yaklaşan özel günlere alınan hediyelerin çoğu, mevsim ve hava dumuna paralel olarak tercih ediliyor. Özellikle kıyafet hediyeleri bu hediyelerin başında yer alıyor. Babalarımıza babalar günü hediyesi olarak alabileceğimiz kıyafet hediyelerinin en ideali gömlektir. Sıcak yaz günlerinde incecik ve ferahlatan kumaşlara sahip olması sebebiyle gömlekler en iyi seçimdir. İş hayatında yoğunlukla tercih ettiği kıyafet olması da babanızın giyim konusunda alternatife ihtiyaç duyması demektir, dolayısıyla bu hediye yerinde bir hediye olacaktır. Rengini, modelini  ve kalitesini seçiminizle belirleyeceğiniz gömlek modelleri için size yardımcı olabileceğimiz bir derleme ile karşınızdayız.

Babalar Günü Hediyeleri

Spor, klasik, yazlık ve kışlık modellerin yer aldığı babalar günü hediyesi gömlek modellerini inceleyebilirsiniz.

Babalar Gününe Özel Gömlek Modelleri

Babanız için alacağınız pembe-beyaz çizgili bu çok özel gömlek en güzel babalar günü hediyelerinden biri olacak.

Babalar Gününe Özel Gömlek Modelleri

Siyah-gri ve beyaz çizgili sade ve şık gömlek babanıza çok yakışacak.

 

Babalar Gününe Özel Gömlek Modelleri

Babanıza gösterişli bir hediye almak istiyorsanız eğer, koyu ve açık mavi renklerin hakim olduğu bu çok şık gömlek babanızı çok mutlu edecek.

 

Babalar Gününe Özel Gömlek Modelleri

Orta yaşta babaların en çok tercih ettiği renklerden biri olan, kahve renginin bu tondaki gömlek modeli, babanızın dolabını renklendirecektir.

Babalar Gününe Özel Gömlek Modelleri

Asaletin rengini temsil eden bu siyah gömlek özel günlerde babanızın favori tercihi olan kıyafetleri arasında olacaktır.

Babalar Gününe Özel Gömlek Modelleri

Babanız için alacağınız şık bir gömlek, babalar gününün en sade ve kullanışlı hediyesi olacak.

 

 

Babalar Gününe Özel Gömlek Modelleri

Gri piti kareli gömlek babanıza çok yakışacak.

Babalar Gününe Özel Gömlek Modelleri

 

Hemen hemen her renk ve modeldeki pantolona uyum sağlayacak beyaz gömlek ile babanıza kıyafet alternatifi konusunda yardımcı olacaksınız.

Babalar Gününe Özel Gömlek Modelleri

Babanız kareli gömlek seviyorsa eğer, alacağınız bu çok şık gömlek onun çok seveceği babalar günü hediyesi olacak.

Babalar Gününe Özel Gömlek Modelleri

Düz gri gömlek babanızın vazgeçilmezleri arasında olacak.

Babalar Gününe Özel Gömlek Modelleri

Her kıyafette olduğu gibi gömlek hediyenizi tercih ederken de babanızın yaş, kilo ve boy orantısını göz önünde bulundurmalısınız.

Babalar gününüz kutlu olsun.

Babalara Özel Kol Saatleri

Efendim malumunuz bir hafta sonra, yani haftaya bugün babalar gününü kutlayacağız. Erkekleri, daha doğrusu babalarımızı önemseyen tarihlerin var olması oldukça iyi bir durum. Belki çoğumuz yalnızca bu özel günler vesilesiyle hediye alıyoruz sevdiklerimize.

Gözlemlerime dayanarak söylemeliyim ki, insanlar bu anlamda ikiye ayrılıyor: Birinci kısım bu özel günleri kutlamayanlar. Aman efendim senede sadece bir gün mü hatırlayacağım ben babamı da, sene de bir kez babalar günü hediyesi alacağım diyenler.

İkinci kısım da ne yalan söyleyeyim bu özel günler vesilesi ile sevdiklerimi hatırlıyor ve onlara hediye alıyorum diyenler…

Hal böyleyken, babalar günü bir şekilde kutlanılabilir bir tarih oluyor. Üstelik bu tarihler gerçek mana da,anneler günü; annelerin önemine, babalar günü ; babaların önemine vurgu yapıyor.

Sizde bu özel günleri kutlayanlardansanız, ilginizi çekecek, şık babalar günü hediyesi önerilerimizi incelemelisiniz…

Babalar Günü Hediyesi

Babalarımıza en şık  babalar günü hediyesi önerilerimizden biri de yerinde bir seçenek olarak, orjınal, karizmatik ve kullanışlı aksesuar önerileridir.

Zamanın önemine vurgu yapan, en şık aksesuarlar kol saatleridir. Bulunduğumuz her yerde ihtiyaç duyduğumuz kol saatleri, babalarımızın da oldukça hoşuna gidecek bir hediye seçeneği olacaktır.

Oldukça şık ve zarif modellerden oluşan babablar günü hediyesi kol saati önerileri…

 

Babalara Özel Kol Saatleri

Sportif görünümüyle genç babaların favorisi olabilecek bir model.

Babalara Özel Kol Saatleri

Koyu sarı deri kayışı olan bu kol saati babanız için çok şık bir babalar günü hediyesi olacak.

Babalara Özel Kol Saatleri

Babanız bu kol saatini çok beğenecek.

Babalara Özel Kol Saatleri

Babanıza klasik bir saat almaya ne dersiniz?

 

Babalara Özel Kol Saatleri

Orta yaştaki babaların giyim ve tarzlarına hoş bir kombin olabilecek şahane bir model.Babalara Özel Kol Saatleri

Esrarlı görünümü ve modeliyle görenleri hayran bırakacak bu saat modeli babanızın en sevdiği aksesuarı olacak.

Babalara Özel Kol Saatleri

Mavi ve kahverengi derinin mükemmel uyumu babanızı çok mutlu edecek.

Babalara Özel Kol Saatleri

Babanıza alacağınız bu çok gösterişli kol saati, babalar gününün en güzel hediyesi olacak.

Babalara Özel Kol Saatleri

 

 

Babalar için özenle tasarlanmış ve yılın saati seçilebilir diyebileceğimiz benzersiz bir model daha…

Babalara Özel Kol Saatleri

Sizde en beğendiğiniz modeli seçerek, babanıza şık bir babalar günü hediyesi vermek istemez misiniz?

Babanın Kredi Kartıyla Alınan Babalar Günü Hediyesi

Bir babalar günü daha bizi bekliyor. Yılbaşı, sevgililer günü ve anneler gününde özverili davranan babalar, otomatik olarak babalar gününde büyük bir beklenti içerisine girecekler.

babalar-gunu-hediyesi-1

Babalar Gününde Yapılmaması Gereken Hareketler

Şöyle de bir gerçek var, babalar gününde diğer günlere göre çok da hediye seçeneğimiz olmuyor maalesef. Anneler gününde bin türlü hediye alabilecekken, bu babalar gününde 100 adetle sınırlanabiliyor.

Ondan dolayı seçici ve hassas davranmamızı gerekiyor. Şimdi sizlere babalar günü hediyesi alırken yapmamanız gereken bir kaç noktaya değineceğiz

Bizim toplumumuzda hep kadına hediye alınır, erkeğe çok az hediye alınır. Şimdi gözlerinizi kapatın ve biraz düşünün, en son ne zaman babanıza hediye aldınız ?

babalar-gunu-hediyesi-2

Belki de babalar gününün ne zaman olduğunu bilmiyorsunuz, ya da çok geç öğrendiniz. Neyse şimdi aslında çok da geç kalmış sayılmazsınız.

Şimdi babaların hiç sevmediği babalar günü hediye metodunu sizlerle paylaşayım. Bazı akıllı çocuklar, yada eşler babalarının kredi kartlarıyla babalarına hediye alıyorlar. Bu tip metodlar babaların en sevmediği, hiç hoşlanmadığı yöntemlerin başında geliyor. Siz siz olun sakın böyle bir hata yapmayın.

Babaya daha çok olayın maddi değerinden ziyade, manevi değeriyle ilgili olduğunu unutmayın.

Dolma Kalem En Güzel Babalar Günü Hediyelerinden

Haziran yaklaşıyor bu da demek oluyor ki babalar günü geliyor. Sizde babanıza en güzel hediyeyi bulmak için zamanla yarışıyorsunuz. O mu bu mu derken eğer kalemle çok haşır neşir bir işi varsa babanızın alacağınız en güzel hediye bir dolma kalem olabilir. Okumaya devam et