Uzaktaki Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Mesafeler hiçbir zaman engel değil.. İçinizdeki sevginin büyüklüğünü mesafeler eritemez unutmayın.. Bu konuda oluşan önyargılar hep “ göz görmeyince gönül katlanıyor ” atasözünün yüzünden kanımca 🙂  Ama söz konusu kişi baba olunca göz görmese de gönül gözü hep babanın üzerinde oluyor. Sevgi uzaktan nasıl bu kadar etkili olabiliyor öyle değil mi?  Ne kadar uzakta olsa da kilometrelerce öteden bile iyiliğiniz için size karışan bir babanız varsa hiçbir şey için geç değil. Bir telefon kadar uzağınızda olan babanızı hemen arayarak onu ne kadar çok sevdiğinizi haykırmaya var mısınız? Duyduğunuz sevgi ve özlemden başka verebileceğiniz daha kıymetli hiçbir şey yok. Ama babanızı, sizi temsil edecek hediyelerle sevindirme şansına da sahipsiniz. Nasıl mı? Gelin önerilerimize bir göz atın.

Mesafeleri Unutturacak Babalar Günü Hediyeleri

uzaktaki-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-1

Babanıza daha önce sahip olmadığından emin olduğunuz bir hediye sunmanız unutulmaz bir sürpriz olmaz mı? Çakmaklı bu ilginç saat sürekli çakmağını kaybeden babanız için epey makbule geçecek.

 

uzaktaki-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-2

Gönlünüzün tahtına babanızdan başka kimse oturmayacak öyle değil mi? 🙂 En kral babalara hediye edilebilecek bu kupa büyük ilgi görecek.

uzaktaki-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-3

İşi gereği sürekli takım elbise giymek zorunda kalan babanıza iş disiplinini hatırlatacak kravat tasarımlı bu duvar saatini alabilirsiniz.

 

uzaktaki-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-4

Babanızla aranızdaki mesafeleri kaldıracak ve yokluğunuzu hissettirmeyecek 364 tane babalara özel olarak hazırlanmış mesajları barındıran bu kavanoz babaları duygulandırmaya geliyor.

uzaktaki-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-5

Babanızla çekildiğiniz fotoğrafın gece lambası görevini üstlenmesini istemez miydiniz? Eğer istiyorsanız bu seçenek tam sizlik!

uzaktaki-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-6

Herkesin babası kendisine güzel.. Dünyanın en iyi babası sertifikası ile siz de babanıza beklemediği bir sürpriz yapmaya hazır olun!

uzaktaki-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-7

Babanızın yılmadan tekrar ettiği sözleri bir kupanın üzerine bastırmak derinlerinde maneviyatın yattığı bir hediye olmaz mı sizce de?

uzaktaki-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-8

İşi gereği sürekli seyahat eden babanıza, gömleklerinin kırışmaması için bu özel gömlek çantasını sunabilirsiniz.

uzaktaki-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-9

Babanızla çekildiğiniz fotoğrafı kupanın üzerine bastırabilir hatta kupanın arka yüzüne de istediğiniz mesajı yazdırabilirsiniz.

 

uzaktaki-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-10

Babanız daha önce herhangi bir filmden ödül almadıysa ona sunacağınız bu oscar ödülü oldukça hoşuna gidecektir 🙂