Babalar Gününde Babaya Kıyafet Almak

Babalar gününe sayılı günler kaldı. Babanız için almak istediğiniz o kadar çok hediye var ki hangisini alacağınıza bir türlü karar veremediniz. Bakımlı bir babaysa bakım ürünleri alabilirsiniz, giyinişine önem veren bir babaysa kıyafet alabilirsiniz. Bize sorarsanız en risksiz hediye kıyafet olacaktır. Sonuçta babanız iş hayatında ve sürekli insanlarla iç içe. Bu da haliyle giyinişine önem vermesine neden oluyor. Sizde babanıza sizin zevkinize uygun güzel bir kıyafet alabilir, babalar gününde klasik ancak kullanışlı bir hediye almanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Babalar Gününe Özel Hediyeler

1-) Gömlek

babalar-gununde-babaya-kiyafet-almak-1

Erkeklerin dolabını en fazla süsleyen kıyafet gömlektir. Özellikle işe giden erkeklerin mecburen giymeleri gerekir. Normal şartlarda da sürekli giyilen gömlek babanız için alacağınız en ideal babalar günü hediyelerinden biri olacaktır.

2-) Takım Elbise

babalar-gununde-babaya-kiyafet-almak-2

Babanız iş adamıysa ona kaliteli bir takım elbise almak, babanızı en çok sevindirecek hediyeler arasında. Babanız işe gittiğinde ne kadar şık olduğuna dair iltifatlar alacak sizde bunları duydukça mutlu olacaksınız.

 

3-) T-shirt

babalar-gununde-babaya-kiyafet-almak-3

Yaz mevsiminin içerisindeyiz. Babanız için rahat bir t-shirt güzel bir babalar günü hediyesi olacak. Sade, şık bir t-shirt babanızı mutlu edecektir.

 

4-) Kot Pantolon

babalar-gununde-babaya-kiyafet-almak-4

 

Spor giyinmeyi seven babanız için alacağınız kot pantolon ona kendini daha da genç hissettirecek. Babanız pantolonunu hiç çıkarmak istemeyecek.

 

 

 

5-) Şapka

 

babalar-gununde-babaya-kiyafet-almak-5

 

Yaz günlerinde alınacak en güzel hediyelerden biri şapkadır. Güneşten babanızı koruması için aldığınızda, hem düşünceli hem de çok zevkli olduğunuz için babanız tarafından artı puanları toplayıp duracaksınız. 🙂

6-) Short

babalar-gununde-babaya-kiyafet-almak-6

Tatil planları yapan babanız için alacağınız güzel bir short babanızı en çok mutlu edecek kıyafetler arasında yer alıyor.

babalar-gununde-babaya-kiyafet-almak-7

İş hayatındaki babaya alınabilecek en güzel kıyafetler genellikle klasik olanlar olacaktır. Sonuçta her gün klasik giyinmek zorunda olan bir babanız var.

 

Babalar Gününe Özel Kaliteli Güneş Gözlükleri

Hayatı tek başına öğrenmeye, anlamaya çalışmak hayli zor. Sokak lambası olmayan bir sokakta yönünü bulmak gibi bir şey bu da.. Hayatta karşılaştığımız zorlukları kendi deneyimleriyle eşleştiren anne babalarımız girdiğimiz çıkmazdan anında kurtulmamıza sebep olurlar. Yüreğin en derinlerindeki anne babaya duyulan sevgi ondan bu kadar sıcaktır. Siz ne kadar büyüsenizde anne-babanızdaki o koruyup kollama isteği bir türlü dinmez. Çünkü siz anne-babanızın gözünde fizyolojik olarak büyürsünüz. Yoksa hiç büyümeyen o küçük haylazsınız.  Babalar gününün yaklaştığı şu günlerde hep yanınızda olan babanıza hediyelerin en özelini almak istediğinizi tahmin edebiliyoruz. Ne kadar arayış içinde olsakta hiçbir ürünün anne baba değerine eşit olacağını zannetmiyoruz. Ama yaza güzel bir başlangıç yapmışken babanızın işine yarayacak hediye önerilerinde bulunabiliriz. Bu şık güneş gözlükleri babanızı bir nebze de olsun mutlu edecek ve gözlükleri her taktığında sizi hatırlayacak..

Babalara Özel En Şık Güneş Gözlükleri

babalar-gunune-ozel-kaliteli-gunes-gozlukleri-1

Görüntüsünden hiçbir zaman ödün vermeyen babanıza hediye edebileceğiniz en ideal hediye şık görünüme sahip bir güneş gözlüğü.

 

babalar-gunune-ozel-kaliteli-gunes-gozlukleri-2

Pastel tonları kendine daha çok yakıştıran babanıza kahverengi camlı bu güneş gözlüklerini alarak içinize sinen bir hediye sunmuş olacaksınız.

babalar-gunune-ozel-kaliteli-gunes-gozlukleri-3

Karizmatik babanızı daha karizmatik hale getirecek bu gözlükler tüm erkeklerin birincil tercihi olacak. Hediye kararsızlığınıza güzel bir çözüm üretmenin keyfini çıkarın..

babalar-gunune-ozel-kaliteli-gunes-gozlukleri-4

Siyah gözlüklerin havası hiçbir gözlükte yok.. Babanız buğday tenli ya da esmerse bu siyah camlı gözlük babanızın vazgeçemeyeceği aksesuarlarından olacak.

 

babalar-gunune-ozel-kaliteli-gunes-gozlukleri-5

Gözlük seçimi oldukça önemlidir. Yüz hatları ince olan babanıza sakın ola kocaman camları olan bir gözlük almaya kalkmayın..  Beyaz tenlilere de daha çok nostaljik renklerin yakıştığını söylemeden geçmeyelim.

babalar-gunune-ozel-kaliteli-gunes-gozlukleri-6

Gözlük insanın karakterini yansıtır mı? demeyin! Havalı bir görünüm kazandıran aynalı gözlükler diğer modellerin papucunu dama atacak gibi gözüküyor.

babalar-gunune-ozel-kaliteli-gunes-gozlukleri-7
Güzel gören güzel düşünür.. Göz sağlığına önem veren ve yanından güneş gözlüklerini eksik etmeyen babanıza bu seneki babalar gününde fiyakalı bir güneş gözlüğü alabilirsiniz.

 

babalar-gunune-ozel-kaliteli-gunes-gozlukleri-8

Camları aşağıya doğru bombeli olan güneş gözlükleri de en çok satılanlar arasında yer alıyor. Modayı takip eden babanıza bu gözlükler eminiz çok yakışacak.

babalar-gunune-ozel-kaliteli-gunes-gozlukleri-9

Modaya önem vermeyen ve fazla lükse kaçmayı sevmeyen babanıza alabileceğiniz bu gözlükler güneşe meydan okumaya geliyor.

babalar-gunune-ozel-kaliteli-gunes-gozlukleri-10

Siyah camlı gözlükler de gayet kibar bir görünüme sahip olabiliyor. 🙂 Ufak bir tüyo verelim, erkekler genelde siyah camlı gözlükleri tercih ediyorlar.

 

 

Dolma Kalem En Güzel Babalar Günü Hediyelerinden

Haziran yaklaşıyor bu da demek oluyor ki babalar günü geliyor. Sizde babanıza en güzel hediyeyi bulmak için zamanla yarışıyorsunuz. O mu bu mu derken eğer kalemle çok haşır neşir bir işi varsa babanızın alacağınız en güzel hediye bir dolma kalem olabilir. Okumaya devam et

Babalar Gününe Özel Kravat Modelleri

Haziran ayında babalar günü var. Bizim için gece gündüz demeden çalışıp didinen , istediğimiz şeyleri almak için elinden gelenin fazlasını yapan insanın günü. Bugün babamızın günü. Ona her zaman çok iyi bir evlat olamamış olabiliriz. Kimi zaman çok sinirlendirimişizdir kimi zaman da çok gururlandırmış. Bizi çok sevdiği için kızgınlığını kırgınlığını hemen unutmuş ama yaptığımız güzel işlerden hep bahsetmiş onurlanmıştır. Okumaya devam et

Babanız Uyurken De Şık Olsun

Erkeklerde en az bayanlar kadın kendilerine dikkat ediyorlar artık. İşe giderken ,spora giderken hatta gece yatarken bile çok şık olabilirler. Pijamalarda babalar günü hediye seçenekleriniz arasında olabilir demek istiyorum. Hem babanız her gece uyumadan önce sizin aldığınız hediyeyi giyinecek şık mı şık olarak mışıl mışıl uyuyacaktır. Okumaya devam et

Kumaş Pantolonlar Babalar Günü İçin Biçilmiş Kaftan

Kumaş pantolonlar erkeklerin alt takım olarak giyinebilecekleri tek kıyafet denebilir. Birbirinden farklı renklerde ve tarzlarda oluşturulmuş kumaş pantolon modelleri de elbetteki vardır. Babalar günü de yaklaşıyorken kumaş pantolonlar bir hayli revaçta olacaktır. Siz de babanıza babalar günü için hala ne alacağınıza karar veremediyseniz kumaş pantolonlar ilk tercihiniz olarak da liste başında yerlerini alabilirler. Okumaya devam et

Babanıza Çanta Alabilirsiniz

Sadece bayanlar çanta kullanır zannediyorsanız yanılıyorsunuz. Pekala erkek çantaları da var . Erkek çantaları demişken babalar gününün adım adım geldiğini de söylemek gerekiyor. Asıl amacımızda gerçi ama olsun. Evet babalar günü apartmanınızın girişinden kapı ziline basarken siz hala babalar gününde alacağımız hediyeyi  bulamamış olabilirsiniz. Okumaya devam et

Babalar Günü İçin Dolma Kalemler

Babalar günü için zaman daralıyor hediye seçenekleri içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Bu durumda sizin de yapmanız gereken şey hediyenizi belirleyip belirlediğiniz hediyeyi alma yollarına düşmeniz. Babalar günü için hediye seçeneklerinin başında da dolma kalemler geliyor. Öğretmen, müdür yani elinden kalem düşmeyen durmadan yazıp çizen bir babanız varsa kalem alınabilecek en güzel hediyedir. Okumaya devam et

Babalar Günü Hediyenizi Hemen Alın

Babalar günü için 1 Haziran itibariyle geri sayım başlayacak. Herkeste bir babalar günü telaşı olacak Avmler , çarşılar , dükkanlar dolup taşacak. kalabalıktan hoşlanmıyorsanız eğer babalar günü hediyenizi şimdiden seçmenizi öneriyoruz sizlere. Çünkü bildiğiniz üzere babalar günü okulların kapandığı, havanın sıcak olduğu herkesin kendini sokaklara attığı bir zamania yani 17 Hazirana denk geliyor. Okumaya devam et

Babanıza Ayakkabı Hediye Edebilirsiniz

Bayanlar için olduğu kadar erkekler içinde ayakkabılar en güzel hediyelerdendir. Her gün ayak üstünde durup çalışmak zorunda kalan ya da hangi kıyafetinin altına hangi ayakkabıyı giyemeyeceğini bulamayan ya da size beğendiğiniz ayakkabıyı almak için kendine ayakkabı almayıp eskimiş yanları açılmış ayakkabısını kullanan babanıza babalar günü hediyesi olarak çok şık ve güzel bir ayakkabı hediye edebilirsiniz. Okumaya devam et