Babalar Gününe Özel iPhone Kılıfları

Günümüzde kullanımı gün geçtikçe sıklaşan iPhone’lar için birçok da aksesuar çıkmakta. E bu kadar para verip alınan telefonu bir de korumak gerekir tabi ki. Yere düştüğünde oluşan en ufak bir çizik bile evlat acısı gibi koyar adama. Eğer iPhone kullanan bir babanız varsa bu durum daha da ağırdır. Babalar genelde daha ağır bir pimpirikli bir tavırsa sahip olduğu için kullandığı iPhone’a da daha çok özen gösterir. Gözü gibi bakar o telefona. En ufak bir tehditte bile dünyaları yıkmaya hazırdır. Babaların pahalıya aldığı her şey her zaman değerlidir.

Babanıza bu konuda destek vermek istiyorsanız size vereceğimiz öneri ona babalar gününde iPhone kılıfı almanız. Sizin hediye edeceğiniz kılıfla artık içi daha da rahat olacak, telefonu yere düşüreceğim korkusuyla kendini heba etmeyecek. Bu tip bir kılıf hediye etmeyi düşünüyorsanız bu sıradan da bir kılıf olmamalı. Son derece ilginç ve dikkat çekici iPhone kılıfları ile babanızın babalar gününü renklendirebilirsiniz. Size sunacağımız iPhone kılıfları bu konu fikir sahibi olmanızı sağlayacak.

Babanıza Bunlar Yakışır!

babalar-gunune-ozel-iphone-kiliflari-1

İlk bakışta normal bir kılıf gibi görünen bu iPhone kılıfı aslında göründüğü gibi değil. İçinde kredi kartı cebi bulunuyor ve telefonunuzu 45 derecelik açıyla kullanabilmenizi sağlayan teleskobik standı gizli. Bu iPhone kılıfına ulaşmak için tıklayınız.

babalar-gunune-ozel-iphone-kiliflari-2

Lenticular iPhone 4 Case,  telefonlarınıza hareket katacak. Birbirinden güzel 4 çeşidi olan bu kılıflar babanız kendini daha genç hissedecek. Ürüne ulaşmak için tıklayınız.

babalar-gunune-ozel-iphone-kiliflari-3

Babanız oyun konsolu iPhone kılıf ile eski yıllara yeniden dönecek. Nasıl o zamanlarda oyun konsollarını elinizden düşürmüyorsa şimdi de düşüremeyecek. Bu ürüne ulaşmak için tıklayınız.

babalar-gunune-ozel-iphone-kiliflari-4

Yaz geliyor ve her yeri parmak arası terlikler giyen insanlar kaplayacak. Sizin babanız da diğer insanlara uymasın ve parmak arası iPhone kılıfı kullansın! Bu kılıfa ulaşmak için tıklayınız.

babalar-gunune-ozel-iphone-kiliflari-5

Kişiye özel iPhone kılıflarına istediğiniz fotoğrafı bastırabilir ve babanıza hediye edebilirsiniz. Sonsuz mutluluğunuz bu sefer de bı kılıfta olsun. iPhone kılıfına ulaşmak için tıklayınız.

babalar-gunune-ozel-iphone-kiliflari-6

Kulak iPhone kılıfı ile hayat değişecek! Uzaktan şeffaf bir görüntü havası veren bu kılıf çok eğlenceli. Kulak iPhone kılıflarının çeşitlerini incelemek için tıklayınız.

babalar-gunune-ozel-iphone-kiliflari-7

İphone kılıfları arasında en ilginç çeşitlerden biri. Babanız artık yanında tansiyon ilaçlarını değil, bu kılıfı taşıyacak. Bu ilginç ürüne ulaşmak için tıklayınız.

babalar-gunune-ozel-iphone-kiliflari-8

Kendi iPhone kılıfını kendin yarat! Yeteneğini göster iPhone kılıfları ile istediğinizi çizebilir ve yazabilirsiniz. Ürünü daha yakından incelemek için tıklayınız.

babalar-gunune-ozel-iphone-kiliflari-9

Geçmişi özleyen babanız için harika bir iPhone kılıfı. Retro 4 kılıfı ile herkes babanızın elinde nostaljik bir oyun olduğunu düşünecek ancak hiçte göründüğü gibi olmadığını anlayacaklar! Bu kılıfı satın almak için tıklayınız.