Babalar Gününe Özel Kaliteli Güneş Gözlükleri

Hayatı tek başına öğrenmeye, anlamaya çalışmak hayli zor. Sokak lambası olmayan bir sokakta yönünü bulmak gibi bir şey bu da.. Hayatta karşılaştığımız zorlukları kendi deneyimleriyle eşleştiren anne babalarımız girdiğimiz çıkmazdan anında kurtulmamıza sebep olurlar. Yüreğin en derinlerindeki anne babaya duyulan sevgi ondan bu kadar sıcaktır. Siz ne kadar büyüsenizde anne-babanızdaki o koruyup kollama isteği bir türlü dinmez. Çünkü siz anne-babanızın gözünde fizyolojik olarak büyürsünüz. Yoksa hiç büyümeyen o küçük haylazsınız.  Babalar gününün yaklaştığı şu günlerde hep yanınızda olan babanıza hediyelerin en özelini almak istediğinizi tahmin edebiliyoruz. Ne kadar arayış içinde olsakta hiçbir ürünün anne baba değerine eşit olacağını zannetmiyoruz. Ama yaza güzel bir başlangıç yapmışken babanızın işine yarayacak hediye önerilerinde bulunabiliriz. Bu şık güneş gözlükleri babanızı bir nebze de olsun mutlu edecek ve gözlükleri her taktığında sizi hatırlayacak..

Babalara Özel En Şık Güneş Gözlükleri

babalar-gunune-ozel-kaliteli-gunes-gozlukleri-1

Görüntüsünden hiçbir zaman ödün vermeyen babanıza hediye edebileceğiniz en ideal hediye şık görünüme sahip bir güneş gözlüğü.

 

babalar-gunune-ozel-kaliteli-gunes-gozlukleri-2

Pastel tonları kendine daha çok yakıştıran babanıza kahverengi camlı bu güneş gözlüklerini alarak içinize sinen bir hediye sunmuş olacaksınız.

babalar-gunune-ozel-kaliteli-gunes-gozlukleri-3

Karizmatik babanızı daha karizmatik hale getirecek bu gözlükler tüm erkeklerin birincil tercihi olacak. Hediye kararsızlığınıza güzel bir çözüm üretmenin keyfini çıkarın..

babalar-gunune-ozel-kaliteli-gunes-gozlukleri-4

Siyah gözlüklerin havası hiçbir gözlükte yok.. Babanız buğday tenli ya da esmerse bu siyah camlı gözlük babanızın vazgeçemeyeceği aksesuarlarından olacak.

 

babalar-gunune-ozel-kaliteli-gunes-gozlukleri-5

Gözlük seçimi oldukça önemlidir. Yüz hatları ince olan babanıza sakın ola kocaman camları olan bir gözlük almaya kalkmayın..  Beyaz tenlilere de daha çok nostaljik renklerin yakıştığını söylemeden geçmeyelim.

babalar-gunune-ozel-kaliteli-gunes-gozlukleri-6

Gözlük insanın karakterini yansıtır mı? demeyin! Havalı bir görünüm kazandıran aynalı gözlükler diğer modellerin papucunu dama atacak gibi gözüküyor.

babalar-gunune-ozel-kaliteli-gunes-gozlukleri-7
Güzel gören güzel düşünür.. Göz sağlığına önem veren ve yanından güneş gözlüklerini eksik etmeyen babanıza bu seneki babalar gününde fiyakalı bir güneş gözlüğü alabilirsiniz.

 

babalar-gunune-ozel-kaliteli-gunes-gozlukleri-8

Camları aşağıya doğru bombeli olan güneş gözlükleri de en çok satılanlar arasında yer alıyor. Modayı takip eden babanıza bu gözlükler eminiz çok yakışacak.

babalar-gunune-ozel-kaliteli-gunes-gozlukleri-9

Modaya önem vermeyen ve fazla lükse kaçmayı sevmeyen babanıza alabileceğiniz bu gözlükler güneşe meydan okumaya geliyor.

babalar-gunune-ozel-kaliteli-gunes-gozlukleri-10

Siyah camlı gözlükler de gayet kibar bir görünüme sahip olabiliyor. 🙂 Ufak bir tüyo verelim, erkekler genelde siyah camlı gözlükleri tercih ediyorlar.