Babalar Gününe Özel Kol Düğmeleri

Şıklık kadınlarda olduğu kadar erkeklerde de son derece önemlidir. Bir erkeğin şık olması hem kendi özgüveni açısından hem de karşısındaki insanlar tarafından fark edilmesini sağlar. Babanızın da bu erkeklerden biri olduğunu düşünüyoruz. Şıklığına şıklık katmak isteyen babalar için her gömleğine uygun kol düğmeleri ile babalar günü sürprizi yapabilirsiniz. Özel davetlerde ya da iş hayatında kullanacağı kol düğmeleri babanızın en önemli aksesuarlarından biri olacak. Şık olduğu kadar da dikkat çekici ve ilginç olan kol düğmeleriyle herkesi kendine hayran bırakacak. Tabi hayran olanların en başında her zaman anneniz gelecek 🙂

Babalar gününden sonra babanızın her gömleğinde görebileceğiniz kol düğmeleri seçeneklerine hemen göz atıp babanız için uygun olanını seçebilirsiniz.

Babanız Bu Modellere Bayılacak

babalar-gunune-ozel-kol-dugmeleri-1

Babanızı daha eğlenceli ve renkli gösterecek Pac-Man kol düğmeleri ile ona sürpriz yapabilirsiniz. Çocuk gibi demeyin, her babanın içinde bir çocuk vardır 🙂 Ürünü satın almak için tıklayınız.

babalar-gunune-ozel-kol-dugmeleri-2

Babanıza kişiye özel bir hediye vermek istiyorsanız bu kol düğmesi tam aradığınız ürün olabilir. Üzerinde ismini yazdırıp hediyeyi daha özel kılabilirsiniz.

babalar-gunune-ozel-kol-dugmeleri-3

90’lı yılların efsanevi oyunu tetris geri döndü! Ancak bu kez kol düğmesi olarak ve bu hediye babanıza nostaljik anlar yaşatacak. Ürünü incelemek için tıklayınız.

babalar-gunune-ozel-kol-dugmeleri-4

Babanıza iki yönde de kullanabileceği bir kol düğmesi. Hem saat olarak hem de kol düğmesi olarak kullansın, karizması tavan yapsın 🙂

babalar-gunune-ozel-kol-dugmeleri-5

Babanızı ne kadar çok beğendiğinizi Facebook’un like düğmesiyle ifade edin. Ancak bu biraz daha farklı. Her an yanında taşıyabileceği like kol düğmeleri ile bunu daha fazla hissedecek. Like kol düğmelerine ulaşmak için tıklayınız.

babalar-gunune-ozel-kol-dugmeleri-6

Babanız bu kol düğmesiyle asla yönünü kaybetmeyecek. Nasıl mı? Tabi ki pusula kol düğmesiyle!

babalar-gunune-ozel-kol-dugmeleri-7

İki yönlü kullanılabilecek bir kol düğmesi daha. Teknoloji ne kadar da gelişti değil mi? Artık USB’leri kol düğmesi olarak kullanabiliyoruz. Kol düğmesini USB olarak da kullanmak diyebiliriz.

babalar-gunune-ozel-kol-dugmeleri-8

Araba kullanmayı seven bir babanız varsa ona en iyi kol düğmesi vites görünümlü kol düğmesi olacaktır.

babalar-gunune-ozel-kol-dugmeleri-9

Bilgisayarla arası iyi olan babaya verilebilecek en şık ve anlamlı kol düğmeleri kesinlikle bunlar! Teknolojik babalar da uygun bir hediye.

babalar-gunune-ozel-kol-dugmeleri-10

Fotoğraf makinesi görüntüsündeki kol düğmesi ile babalar günü hediyesi vermeye hazır olun. Babanız için ilginç tercihlerden biri olacak.