Kullanışlı Babalar Günü Hediyeleri

İnsan ayağının yere basmasını, sırtının bir yere dayanmasını istiyor.. Hangi hataya düşerse düşsün daima yanında olacak birilerinin olduğunu bilmek istiyor insan.. Bu fedakârlığı anne babamız dışında yapabilecek kaç kişi var ki! Yok denecek kadar azlar. Anne babamızın hayatımızda ne kadar önemli bir konuma sahip olduğunu onların gösterdikleri değerden anlayabiliyoruz. Bu değere hitaben yaklaşan babalar gününde babanıza hediyelerin en has olanını vermek istersiniz. Ama o sevgiyi kapsayacak kadar özel bir hediye daha dünyaya gelmedi. 🙂 En güzel armağan sizsiniz anne babanız için.. Babanıza kullanışlı bir hediye almak istiyorsanız sizler için hazırladığımız hediye önerilerini muhakkak incelemelisiniz.

Babalara Özel Kullanışlı Hediyeler

kullanisli-babalar-gunu-hediyeleri-1

Kredi kartı kullanmayan babamı olur yahu! 🙂 O kadar haşır neşir olduk ki kredi kartlarıyla babanıza babalar gününde kredi kartlarını muhafaza edebileceği bu metal kredi kartlığı alabilirsiniz.

Ürün hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

kullanisli-babalar-gunu-hediyeleri-2

Kitap tutkunu babanıza alabileceğiniz en kullanışlı hediyelerden birisi de bu ledli kitap okuma cihazı.. Babanızın kitap keyfini hiçbir güç bozamayacak.

Ürünü daha detaylı incelemek için tıklayınız.

kullanisli-babalar-gunu-hediyeleri-3

Çakı gibi babanıza bu çakı setini almaya ne dersiniz? Kişiye özel olarak hazırlanabilen bu çakı babanızın alabileceği en orijinal hediyeler arasında yer alıyor.

Kişiye özel çakıyla ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınızkullanisli-babalar-gunu-hediyeleri-4

 

Kullanışlı bir hediyeye kim hayır diyebilir ki! Babanıza bileklik görünümünde bir usb bellek hediye etseniz ne kadar şaşırır.. Daha kullanışlı ne olabilir yahu!

Ürünü detaylı incelemek için tıklayınız.

kullanisli-babalar-gunu-hediyeleri-5

Bir taşla iki kuş vurmak isteyenlere özel olarak tasarlanmış bu iPhone kılıfı + kredi kartlık beylerin sahip olabileceği en ideal hediyelerden.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

kullanisli-babalar-gunu-hediyeleri-6

Fotoğraf çekme, kitap okuma gibi güzel hobilere sahip olan babanıza hediye edebileceğiniz fotoğraf makinesi baskılı, büyüteçli kitap ayracı babanıza daima sizi hatırlatacak.

Bu kitap ayracını incelemek için tıklayınız.

kullanisli-babalar-gunu-hediyeleri-7

Kenarları ışıklı kitap okuma gözlüğü sayesinde karanlıkta kitap, gazete okumak babanız için çok daha keyif verici olacak. Babalar gününde babanızın karşısına şaşırtacak bir hediyeyle çıkmak istiyorsanız bu gözlük oldukça ideal bir seçenek.

Işıklı kitap okuma gözlüğünü daha detaylı incelemek için tıklayınız.

 

kullanisli-babalar-gunu-hediyeleri-8

Çalışmaktan kendini alamayanlar için tasarlanmış bu içecek şapkaları yaz sıcağında babanıza ilaç gibi gelecek. Soğuk kolaları, suları babanız kolunu kıpırdatmadan içebilecek.

İçecek şapklarıyla alâkalı daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

kullanisli-babalar-gunu-hediyeleri-9

 

Telefonla mesaj yazmayı halâ beceremeyen babanıza sanal lazer klavye alarak onu mesajlaşma illetinden kurtarabilirsiniz. Babanız klavyede de iyi değilse maalesef şansınıza küseceksiniz. 🙂 Diğer önerilerimize bakmanızda fayda var.

Sanal lazer klavye hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız.

kullanisli-babalar-gunu-hediyeleri-10

Kişiye özel hediye seti sayesinde babanıza her daim kullanabileceği bir hediye verebileceksiniz. Babanızın ismini yazdırabileceğiniz bu set oldukça etkileyici bir hediye olacak.

Hediye setini incelemek için tıklayınız.

Uykucu Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Uyku iyidir güzeldir de bazı insanların anatomisinde nasıl bir hâle geliyor gerçekten anlam veremiyoruz 🙂 Uykusu ağır olmak deyimi kişiden kişiye farklılık gösterir. Siz uykunuzun ağır olduğunu düşünürsünüz ama diğerinin yanında davul çalsanız duymadığını farkedersiniz ve halinize şükredersiniz. Uyku başka diyara geçişi temsil eder. Uykusu ağır olan kişilerin nasıl bir diyarda olduklarını, o diyardan ayrılmak istememelerinden ötürü çok merak eder haldeyiz. Zamanlarının büyük bir çoğunluğunu uykuya ayırmış kişilerin günlük hayatlarında çok aktif olmalarını bekleyemeyiz elbet. Hatta böyle kişileri uyandırma görevi üstlendiyseniz büyük cezaya çarptırıldığınızı şimdiden söyleyelim. Sabah kahvaltınızı sağlam yaptıysanız uyandırma işleminizin başarılı olması muhtemel. Babanızda size bu konuda çok çektirenler arasında mı yoksa? O zaman yaklaşan babalar gününde babanıza alabileceğiniz hediye fikirlerimizi bakalım beğenecek misiniz? Keyifli incelemeler..

Uykucu Beylere Babalar Günü Hediyesi

 

uykucu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-1

Bu çalar saatle güne uyanmak oldukça keyifli.. Ayarladığınız vakitte roketini fırlatan bu saatin enerjisiyle uyanmamak elde değil.. Uykucu babanızı bile dize getirecek bu önerimizi muhakkak değerlendirmelisiniz.  Ürün hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

uykucu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-2

Babalar gününde hem annenizin hem de babanızın gönlünü yapmaya ne dersiniz? Anneniz babanızın fikirlerini cürmümeşhut yapmaya fırsat bulamayacak. Babanızın sürekli annenizi düşündüğünü hediyelerinizle kanıtlayın.  Ürün hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için durma dostum sende tıkla.

 

uykucu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-3

Uykucu babanızın uykusunu hassaslaştıran tek engel sivri sinek mi? O zaman bu babalar gününde eğlenmeye var mısınız?  Bu mini cihaz ışığa duyarlı.. Şöyle ki efendim, ışıklar yandığında sessizliğini korurken karanlıkta sivri sinek vızırtısı çıkartıyor. Babanıza unutamayacağı bir oyun oynayın..

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için tıklayınız.

 

uykucu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-4

Babanız için ” dünyanın en tatlı uykucusu, yılın en uykucu babası, yılın en çok uyuyan babası ” vb. yazıları barındıran bir oscar hediye etmek nasıl fikir ama? Babanız için apayrı bir konuma sahip olacak hediye fikri..

Kişiye özel oscar ödülünü incelemek için tıklayınız.

uykucu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-5

Babalar gününde babanıza direkt uyku bandı hediye edin demiyoruz. Meselâ oscar ödülünün yanında promosyon olarak verebileceğiniz bu ilginç uyku bantları babanızın uykusunu keyifli bir hale getirecek.

Diğer uyku bandı modelleri için tıklayınız.

 

uykucu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-6

Uyku deyince ilk olarak akla yatak, yastık ve rüya üçlüsü geliyor. Babanıza pala bıyık baskılı yastıklardan hediye ederek onu ne kadar önemsediğinizi hissettirin..

Pala bıyık yastıkları hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız tıklayınız.

uykucu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-7

Uykusu geldiğinde zaman, mekân tanımayan babanıza yastık olarakta kullanılabilen isteğe göre şişirilebilen bu kravatı armağan edebilirsiniz.

Yastık kravatı incelemek için tıklayınız.

 

uykucu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-9

Uykusu geldiği zaman hiçbir şeyi gözü görmeyen babanıza bu devekuşu yastığı hediye ederek babanıza unutulmaz bir babalar günü yaşatabilirsiniz.

Devekuşu yastık hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Fotoğrafçı Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Hayatın renklerini yakalamak yetenek gerektirir. Fotoğraf çekmek bazen kendinizi apayrı bir diyarda hissetmenize sebep olurken bazen de dünyanın tam merkezinde olduğunuzu farkettirir size. Kısacası fotoğrafçılık bir yaşam biçimidir. Hayatı her renkten seçebilmek gökyüzüne baktığınızda “ bugün dünya kendini iyi hissediyor ” diyebilmektir. Duygularınızı soyutluğundan sıyırabileceğiniz en etkili yöntem fotoğraf çekmektir. Acı çekmekten iyidir öyle değil mi? 🙂 Sıkıntılı anlarınızda kendinize farklı hobiler yaratabilirsiniz. Dans kursuna gitmek gibi, fotoğraf eğitimi almak gibi.. Hayat üzülmeye değmeyecek kadar önemsiz ve kısa..  Hobilerinizle mutlu olmak yerine neden karamsarlık denizinde nefessiz kalasınız ki! Fotoğraf çektikçe kendini iyi hisseden babanıza daha da iyi hissettirecek babalar günü hediyesi almak istemez misiniz?  O zaman sıradaki hediyelerimiz fotoğrafçı babalar için gelsin..

Fotoğrafçı Olan Babalara Hediye Alternatifleri

fotografci-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-1

Fotoğraf makinesi şeklindeki bu telefon kapağı bir fotoğrafçıya alınabilecek en değerli hediyelerden. Babanıza şimdiye kadar alabileceği en özel hediyeyi veren kişi olmak istiyorsanız bu ürünü seçebilirsiniz.

 

fotografci-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-2

 

O da nesi? Avuç içi kadar fotoğraf makinesi mi olur? Olmaz elbet o da zaten fotoğraf makinesi şeklinde bir usb bellek. Babanız bu usb belleğe sahip olduğunda kendini çok şanslı hissedecek.

 

fotografci-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-3

Bol bol fotoğraf çeken babanıza bir tane özel fotoğraf askısı almazsanız olmaz ama! Babanızın ellerinden çıkmış en güzel fotoğrafları sergileme vaktidir..

fotografci-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-4

Sevdiklerinizi görmeniz size de mutluluk katmıyor mu? Hayatınıza anlam katan kişilerin fotoğraflarını arşivleyebileceğiniz bu dev fotoğraf albümüne babanız bayılacak.

fotografci-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-5

Fotoğraf makinenizi klasik çantalarda taşımak size de artık sıkıcı gelmiyor mu? Valiz şeklindeki bu fotoğraf makinesi kılıfı fotoğrafçı babaya verilebilecek ideal bir hediye..

 

fotografci-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-6

Çalar saatin fotoğraf makinesi hali.. Babanızı güne uyandıran saatinin hobisini çağrıştırması kadar güzel.

 

fotografci-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-7

 

Babanızın şipşak fotoğraf makinelerine duyduğu özlemi gidermeye ne dersiniz? Polaroid makine sayesinde babanıza geçmişteki günlerini hatırlatabileceksiniz.

fotografci-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-9

Klasik fotoğraf makinelerini gördükçe ” benim makinem daha farklı olmalı ” mı diyorsunuz? Karton fotoğraf makinesiyle çektiğiniz fotoğrafların güzelliği apayrı olacak. Babanıza alabileceğiniz en özel hediye fikri karşınızda duruyor..

 

fotografci-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-10

Babanızla çekildiğiniz fotoğrafları sıralayabileceğiniz film şeridi fotoğraf çerçevesi duygu dolu bir babalar günü hediyesi olacak..

İşkolik Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Hayatı kavrayana kadar her şeyin düşünce dünyamızdan geçenler gibi olduğunu zannederiz. Sevdiklerimizin hiçbir zaman bizi terketmeyeceğini üzüntülü anlarımızda hep yanımızda olacaklarını sanırız. Ama yapmamız gereken tek şey var aslında.. Sadece zamanın acımasızlığını farkedip sevdiklerimizle doyasıya vakit geçirmek. Ve onların anlamıyor diye kızdığınız davranışlarına ağırbaşlılık göstermek. Çünkü onları kaybettikten sonra yüreğinizde oluşan boşluğu onlardan yapmalarını beklediğiniz gerçekler doldurmuyor. Olmasını istediğiniz hayallerse karın doyurmuyor. Adı üstünde zaten, hayâl.. Sevdiklerimizin kıymetini bilelim ve onların varlıklarını verilen bir nimet olarak görelim. Bazen sevdiklerimizle çok vakit geçiremediğimiz için şikâyet ederiz. Hiç vakit geçirmemektense az vakit geçirmek yeğdir, öyle değil mi? Sizin sevdiklerinizle harcadığınız ve az gördüğünüz o zamanı salise olarak yaşamaya razı olanlarda var unutmayın.. Babanız işkolik olabilir böyle olması ona güzel bir sıfat kazandırmış aslında.. O da babanızın karakteristik yapısı, yapacak bir şey yok. Biz en iyisi önümüze bakalım. Yaklaşan babalar gününde işkolik babanıza ne hediye alacağınız konusuna değinelim.. Eee hadi, önerilerimizi incelemeye başlayın..! 🙂

İşkolik Babaya Ne Hediye Alınır?

 

iskolik-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-1

Yoğun temposu dolayısıyla bir şeyler içmeye bile fırsat bulamayan  babanıza bu içecek şapkalarından almaya ne dersiniz? Hem pratik hem de zaman kazançlı..

iskolik-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-2

Babanızı şok edecek bir önerimiz var.. Bu kalemi açmak için tepesine bastığınızda elektrik çarpıyor. Telaş etmeyin, babanızın canını çok yakacak bir hediye değil. Sadece beklenmedik bir durum olduğu için korkutuyor o kadar. 🙂

 

iskolik-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-3

Kişiye özel olarak tasarlanan bambu ikili kalem setine babanızın ismini yazdırabilirsiniz. Babanız ismini kalem kutusunda ve kalemlerde görünce çok duygulanacak. 🙂

iskolik-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-4

İşten yorgun argın gelen babanıza boyun masaj yastığı alsanız kim bilir ne kadar mutlu olur! Boyun ağrılarında birebir etkili olan bu yastık sayesinde siz de en faydalı hediyeyi vermiş olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

iskolik-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-5

Usb aracılığıyla içeceklerinizi ısıtmaya yarayan bu ürün bilgisayar başında çalışanların imdadına yetişiyor. Babanıza alabileceğiniz bu teknoloji harikası ürüne herkes hayran kalacak.

iskolik-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-6

Hem usb çoklayıcı hem de kalemlik olarak kullanılabilen bu ürünle bir taşla iki kuş vuracaksınız.

iskolik-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-7

Bilgisayarınızın dikiz aynası olduğunu bir düşünsenize… Haydi şimdi bu düşünceyi gerçeğe çevirelim. Bilgisayar ekranına takılabilen bu dikiz aynası babanızın keyifli dakikalar geçirmesine sebep olacak.

iskolik-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-8

Telefon şarjı hemen biten babanıza taşınabilir ve prize ihtiyaç duymadan çalışabilen bu şarj aletini hediye edebilirsiniz.

 

 

 

iskolik-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-9

İşi gereği kredi kartlarından elini ayağını çekemeyen babanıza kredi kartı şeklinde bir hesap makinesi almaya var mısınız? Babanız bu hediyenizle oldukça eğlenecek.

 

iskolik-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-10

Sadece eve dönüş vaktini gösteren bu ofis saati babanızın unutamayacağı hediyeler arasında yer alacak.

Bornozlarda Babalar Günü Hediyeniz Olabilir

Babalar Günü yaklaşıyorken babamıza alacağımız hediyeye de yavaş yavaş karar vermeye başlamamız gerekiyor. Çünkü daha sonra herkesi bir babalar günü telaşı saracak , babalar günü reklamları dönmeye haliyle sizde erkenci olup babalar günü hediyenizi almazsanız telaşa kapılacaksınız. Okumaya devam et