Babalara Özel Ofis Aksesuarları

Babalar gününe çok az bir zaman kaldı. Babanız için ne alacağınızı düşünmeye hatta faaliyete geçmeye başladınız. O yüzden buradasınız. 🙂 Sadece babalar gününü de düşünmüyorsunuz. Babanıza sürekli ufak sürprizler yapmayı seviyorsunuz. Sonuçta kendinizi bildiniz bileli babanız size hediyelere boğuyor. Bebek ya da araba alıyor daha ufakken, sonra bütün ilk sahip olduğunuzu söylediğiniz eşyaların çoğunu babanız alıyor. Artık devir daim olması gerektiğine inanıyorsunuz, bu hediye faslında başrolü siz almak istiyorsunuz. Bu yüzden babalar gününü es geçmek size yakışmayacak bir hareket. 🙂 Babanız için nasıl bir şey almak istersiniz? Giyebileceği, yiyebileceği, bakabileceği… Eğer babanızın ömür boyu gözünün önünde durmasını istediğiniz bir hediye düşünüyorsanız size önerimiz ofisine güzel bir hediye almanız. Babanız aldığınız hediyeye her baktığında sizin ne kadar düşünceli olduğunuzu düşünecek. 🙂

Babaya En Özel Hediye

babalara-ozel-ofis-aksesuarlari-1

Kum saatleri çok ilginç bir buluş değil mi? Onun başına oturup kumların akışını izlemek insana farklı bir huzur veriyor. Hem görünüş olarak da çok güzel bir aksesuar. Babanızın ofisine de çok yakışacak. 🙂

 

babalara-ozel-ofis-aksesuarlari-2

Babanız tam bir koleksiyoncu. Elinde olsa gerçek arabaların koleksiyonunu yapacak fakat imkanlar diyerek susuyoruz. Babanız da bu nedenle minyatür arabalara merak sardı. Onun koleksiyonuna çok yakışacak güzel bir araba alarak babanızı çok mutlu edebilirsiniz.

babalara-ozel-ofis-aksesuarlari-3

Babanızın masasını süsleyecek aynı zamanda da düzenli olmasını sağlayacak bir ofis setine ne dersiniz?

babalara-ozel-ofis-aksesuarlari-4

Babanız tam bir deniz tutkunu… Onun için alacağınız minyatür bir yelkenli, işten sıkıldığı anlarda hayal kurmasına bir süre de olsa iş stresinden uzak diyarlara yelken açmasına neden olacak.

babalara-ozel-ofis-aksesuarlari-5

Babanız şık ürünlerden hoşlanıyorsa, ona üzerinde saatte olan güzel bir ofis aksesuarı alabilirsiniz.

babalara-ozel-ofis-aksesuarlari-6

Babanız uçaklara bayılıyor. En büyük hayali belkide pilot olmaktı. Babanız için çok seveceği bir ofis aksesuarı alarak onu çok mutlu edeceğinize emin olabilirsiniz.

 

 

babalara-ozel-ofis-aksesuarlari-8

25 yıldır devam ederin The Simpsons dizisi hayranı babanız için sürpriz bir hediye almaya ne dersiniz? Babanız yeni kalemliğine bayılacak.

babalara-ozel-ofis-aksesuarlari-9

Derli toplu bir babanız varsa, ofisteki eşyalarını da derleyip toplaması için kullanışlı bir hediye alabilirsiniz. Babanız hediyesini çok beğenecek.