Babalar Gününe Özel Pijama Modelleri

Babaları bilirsiniz, en değer verdikleri giysilerinden biri pijamalardır. İşten eve geldikleri gibi çok sevdiği pijamalarını giyerler ve televizyonun karşısına kurulurlar. Pijamalarını o kadar çok severler ki aşık olduklarını bile düşünürüz bazen. Hele ki tatil günlerinde hiçbir kuvvet o pijamayı babaların üstünden çıkartamaz. Kendilerini pijamanın altında nasıl hissediyorlar bilinmez ancak epey bir rahat hissettikleri bir gerçek.

Pijamayı bu kadar çok seven babanız için babalar gününde de bir pijama hediyesi aklınıza gelmiştir elbette. Belki babanızın birden fazla pijaması vardır ancak hiçbirisi sizin hediyeniz gibi özel olmayacak. Bir babanın yeni bir pijamadan daha fazla sevineceği bir hediye bulmanız çok zor olacak. Babalar gününe de bu kadar az bir vakit kalmışken elinizi çabuk tutmanızda fayda var 🙂

babalar-gunune-ozel-pijama-modelleri-1

Sade şıklığa önem veren babanız için ideal pijama modellerinden. Babanız dışarıda olduğu gibi evinde de rahat ve şık olacak.

babalar-gunune-ozel-pijama-modelleri-2

Farklı pijama modellerini tercih eden babalar için bu pijamayı tercih edebilirsiniz. Üzerindeki hayvan resimleri babanıza ayrı bir şirinlikte katacaktır. Hayvan sevgisi üst düzeyde olan babalar için güzel bir seçenek.

babalar-gunune-ozel-pijama-modelleri-3

Her baba bulmacayı çözer. Onun bu bulmaca merakına siz de farklı bir şekilde destek verebilirsiniz. Boydan boya kare şeklindeki pijamayla babanızı sevindirebilirsiniz. Ancak pijamayı babanıza vermeden önce bunun sadece bir pijama olduğunu hatırlatın 🙂

babalar-gunune-ozel-pijama-modelleri-4

Babanız sizin için süper bir kahramandır. O zaman onu süper kahraman tişörtü ile ödüllendirin. Babanız bu pijama ile kendini daha fazla kahraman hissedecek.

babalar-gunune-ozel-pijama-modelleri-5

Babaların en çok tercih ettiği pijama modellerinden biri de çizgili pijamalardır. Ona çizgili pijama modellerinden bir tane hediye edebilirsiniz.

babalar-gunune-ozel-pijama-modelleri-6

Babanız köpeklerin insanların en iyi dost olduğunu düşünenlerden mi? İşte tam o babaya gire bir pijama modeli!

babalar-gunune-ozel-pijama-modelleri-7

Sarı lacivert renklere gönül vermiş bir babaya Fenerbahçeli pijama takımı çok hoş bir babalar günü sürprizi olacak.

babalar-gunune-ozel-pijama-modelleri-8

Galatasaraylı babaya verilebilecek en güzel pijama modellerinden biri de Galatasaraylı pijamalardır. Gerçek Cimbomlu babanız bu pijamayı üstünden hiç çıkartmak istemeyecek.

 

babalar-gunune-ozel-pijama-modelleri-9

Evinizde bir kara kartal mı var? O kara kartal babanız ise Beşiktaşlı pijama modelleri tam aradığınız babalar günü hediyesi olacak.

Teknolojik Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Devir teknoloji devri. Her geçen gün teknolojik aletlerin bir yenisi piyasaya çıkıyor ve meraklıları da bunları takip ediyor. Aslında herkesin takip etmesi gerek çünkü hayat artık teknolojiden ibaret. Nereye baksak teknolojik bir alet var ve hepsi de işlerimizi kolaylaştırıyor. Bazen ihtiyaç için bazen de gereklilik için bunları kullanırız.

Teknolojiye meraklı olan insanların geneline bakarsak ya işi içindir ya da gençlerdir. Gençlerin bu konuya baya bir meraklı olduğunu söyleyebiliriz. Sanmayın ki sadece gençler ilgileniyor. Bazen babalar da gayet ilgilenebiliyor. Teknolojiyle arası iyi olan babaların çocukları da çoğu zaman aynı yolda oluyor. Teknolojik babalara da verilecek en doğru babalar günü hediyesi teknolojik olmalıdır. İlgi duyduğu şeylerden ona hediye verirseniz babalar gününü de daha fazla anlamlandırmış olursunuz. Peki babanıza ne alabilirsiniz? Bizim birkaç fikrimiz oluştu ve bunları sizlere sunuyoruz. Siz de bir göz atarak bu konuyu değerlendirebilirsiniz.

teknolojik-babalara-babalar-gunu-hediyesi-1

Erkekler kol saati kullanmayı sever. Eğer teknolojiyle ilgilenen bir babanız varsa o da muhakkak bu tarz bir saat kullanıyordur. Şimdi o saati yenileme vakti ve bu da sizin sayenizde olabilir.

teknolojik-babalara-babalar-gunu-hediyesi-2

Profesyonel fotoğraf makinesiyle ve fotoğrafçılıkla ilgilenen babalara bir objektif alarak onu ne kadar mutlu edeceğinizi tahmin edemezsiniz.

teknolojik-babalara-babalar-gunu-hediyesi-3

Artık dokunmatik bilgisayar ve telefonlar revaçta. Babanıza siz de iPad hediye ederek ona unutulmaz bir babalar günü hediyesi vermiş olabilirsiniz.

teknolojik-babalara-babalar-gunu-hediyesi-4

Arabası olup da yolları çok bilmeyen bir babaya mı sahipsiniz? Sürekli uzun yollarsa yolları karıştırıyor ve kayboluyor mu? Bu soruna siz son vereceksiniz! Nasıl mı? İşte bu navigasyonla. Artık kaybolmalar tarihte kalıyor 🙂

teknolojik-babalara-babalar-gunu-hediyesi-5

Sigara kullanan insanları zorlayan en önemli faktör rüzgarlı havalarda çakmağının yanmamasıdır. Bu elektronik çakmakla babanızın bu derdine de son veriyorsunuz. Araba çakmağı ile aynı mantıkta çalışan bu çakmak çok kullanışlı olacak.

teknolojik-babalara-babalar-gunu-hediyesi-6

Babanızı traş bıçağı derdinden kurtarmak da size düşer. Ona alacağınız kaliteli bir traş makinesi traş olmayı kabus olmaktan çıkartacak.

teknolojik-babalara-babalar-gunu-hediyesi-7

Çok gezen bir babaya sahipseniz bu fotoğraf makinesi onun en güzel anlarını ölümsüzleştirebilir.

teknolojik-babalara-babalar-gunu-hediyesi-8

Babaların en çok sevdiği eylemlerden biri de televizyon izlemektir. Babanıza akıllı kumanda alarak ona verilebilecek en güzel hediyelerden birini vermiş olursunuz.

teknolojik-babalara-babalar-gunu-hediyesi-9

 

Babanızın bilgisayarı eskidiyse ona büyük bir iyilik yapabilirsiniz. Yeni bir laptop onun da çok işine gelecektir.

Babalar Gününe Özel iPhone Kılıfları

Günümüzde kullanımı gün geçtikçe sıklaşan iPhone’lar için birçok da aksesuar çıkmakta. E bu kadar para verip alınan telefonu bir de korumak gerekir tabi ki. Yere düştüğünde oluşan en ufak bir çizik bile evlat acısı gibi koyar adama. Eğer iPhone kullanan bir babanız varsa bu durum daha da ağırdır. Babalar genelde daha ağır bir pimpirikli bir tavırsa sahip olduğu için kullandığı iPhone’a da daha çok özen gösterir. Gözü gibi bakar o telefona. En ufak bir tehditte bile dünyaları yıkmaya hazırdır. Babaların pahalıya aldığı her şey her zaman değerlidir.

Babanıza bu konuda destek vermek istiyorsanız size vereceğimiz öneri ona babalar gününde iPhone kılıfı almanız. Sizin hediye edeceğiniz kılıfla artık içi daha da rahat olacak, telefonu yere düşüreceğim korkusuyla kendini heba etmeyecek. Bu tip bir kılıf hediye etmeyi düşünüyorsanız bu sıradan da bir kılıf olmamalı. Son derece ilginç ve dikkat çekici iPhone kılıfları ile babanızın babalar gününü renklendirebilirsiniz. Size sunacağımız iPhone kılıfları bu konu fikir sahibi olmanızı sağlayacak.

Babanıza Bunlar Yakışır!

babalar-gunune-ozel-iphone-kiliflari-1

İlk bakışta normal bir kılıf gibi görünen bu iPhone kılıfı aslında göründüğü gibi değil. İçinde kredi kartı cebi bulunuyor ve telefonunuzu 45 derecelik açıyla kullanabilmenizi sağlayan teleskobik standı gizli. Bu iPhone kılıfına ulaşmak için tıklayınız.

babalar-gunune-ozel-iphone-kiliflari-2

Lenticular iPhone 4 Case,  telefonlarınıza hareket katacak. Birbirinden güzel 4 çeşidi olan bu kılıflar babanız kendini daha genç hissedecek. Ürüne ulaşmak için tıklayınız.

babalar-gunune-ozel-iphone-kiliflari-3

Babanız oyun konsolu iPhone kılıf ile eski yıllara yeniden dönecek. Nasıl o zamanlarda oyun konsollarını elinizden düşürmüyorsa şimdi de düşüremeyecek. Bu ürüne ulaşmak için tıklayınız.

babalar-gunune-ozel-iphone-kiliflari-4

Yaz geliyor ve her yeri parmak arası terlikler giyen insanlar kaplayacak. Sizin babanız da diğer insanlara uymasın ve parmak arası iPhone kılıfı kullansın! Bu kılıfa ulaşmak için tıklayınız.

babalar-gunune-ozel-iphone-kiliflari-5

Kişiye özel iPhone kılıflarına istediğiniz fotoğrafı bastırabilir ve babanıza hediye edebilirsiniz. Sonsuz mutluluğunuz bu sefer de bı kılıfta olsun. iPhone kılıfına ulaşmak için tıklayınız.

babalar-gunune-ozel-iphone-kiliflari-6

Kulak iPhone kılıfı ile hayat değişecek! Uzaktan şeffaf bir görüntü havası veren bu kılıf çok eğlenceli. Kulak iPhone kılıflarının çeşitlerini incelemek için tıklayınız.

babalar-gunune-ozel-iphone-kiliflari-7

İphone kılıfları arasında en ilginç çeşitlerden biri. Babanız artık yanında tansiyon ilaçlarını değil, bu kılıfı taşıyacak. Bu ilginç ürüne ulaşmak için tıklayınız.

babalar-gunune-ozel-iphone-kiliflari-8

Kendi iPhone kılıfını kendin yarat! Yeteneğini göster iPhone kılıfları ile istediğinizi çizebilir ve yazabilirsiniz. Ürünü daha yakından incelemek için tıklayınız.

babalar-gunune-ozel-iphone-kiliflari-9

Geçmişi özleyen babanız için harika bir iPhone kılıfı. Retro 4 kılıfı ile herkes babanızın elinde nostaljik bir oyun olduğunu düşünecek ancak hiçte göründüğü gibi olmadığını anlayacaklar! Bu kılıfı satın almak için tıklayınız.

Trabzonsporlu Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Trabzonsporluluk nedir bilir misiniz? Trabzonsporluluk bir baş kaldırıştır, bir isyandır, devrimin ta kendisidir. Türkiye Ligi’ne ambargo koyan Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe’den sonra ilk defa şampiyon olan kulübü desteklemektir Trabzonsporluluk. Karadeniz’in incisi Trabzon’un takımı, 6 defa bu ambargoya isyan etmiş ve şampiyon olmuştur. Trabzonsporlu bir babanız varsa muhtemelen siz de öylesinizdir. Trabzonlular takımlarını bir başka sever. Bu sevgileri bazen hırçınlığa dönüşüp takımlarına zarar verse de her zaman takımlarının yanındadır. “Seven insan sever de döver de” sözünü tam da bu aşk için kullanabiliriz.

“Bize her yer Trabzon” sloganı ile tüm ülkeyi kendilerine hayran bıraktılar. Bu fanatikler arasında babanız da vardır muhtemelen. Her zaman takımın yanında ve destekçisidir. Yaklaşan babalar günü öncesinde de ona babalar günü hediyesi olarak ne alacağınıza karar veremediyseniz şu andan itibaren kararınızı vermiş bulunuyorsunuz! Trabzonsporlu babalara tabi ki Trabzonsporlu hediyeler alınır. Babanız bu alacağınız hediyeleri gerçekten çok sevecek. Trabzonspor’a bu kadar değer verdiğiniz için sizi de daha çok sevecek.

Trabzonlu Trabzonsporlu Giyinir

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-1

Babalar gününe özel olarak hazırlanmış En Baba Traznzonsporlu tişörtü, babalar gününde bu renklere gönül vermiş babalar için en ideal hediyelerden biri olarak gözüküyor.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-2

Bize her yer Trabzon yazılı atkı her Trabzonlunun evinde olması gerekir. Deplasmanlara gidilirken babanız bu atkıyı daima yanında taşıyacak.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-3

Trabzonsporlu bir hediye alınacaksa forma en üst sıralarda olmalı. Babanıza hediye edeceğiniz bir Trabzonspor formasının onun için neler ifade edeceğini bir düşünsenize.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-4

Trabzonspor’un en güzel tişörtlerinden biri. Üstünde uzunca bir slogan yazan bu tişörtü babanız sıkça giyecek.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-5

Her erkeğe gömlek çok yakışır. Babanız da sıklıkla gömlek giyen bir erkekse babalar günü hediyeleri arasından tercih edebileceğiniz bir seçenek bu gömlek olacaktır.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-6

Malum Trabzon’un yağmuru eksik olmaz ve özellikle sık sık yağmurlukla gezmek gerekir. Bir Trabzonlu’ya yakışan da Trabzonsporlu bir yağmurla dolaşmaktır.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-7

Belki de artık babanızın cüzdanını değiştirme vakti gelmiştir. Gelmemiş olsa bile bu cüzdanı gördükten sonra kesinlikle değiştirecektir.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-8

Önümüz yaz ve sıklıkla denize gidilir. Babanıza plaj terliği alarak orada bile ne kadar büyük bir taraftar olduğunu hissettirebilirsiniz.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-9

Babanızın kışın giyebileceği kapşon da babalar günü hediyesi olarak verilebilir.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-10

Sigara içsin içmesin her erkek yanında çakmak taşımalı. Babanız da bordo mavi renklere gönül verdiği için taşıyacağı çakmak kesinlikle bu olmalı.

Fenerbahçeli Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Takım tutmayan erkek sayısı çok azdır. Erkeklere bu konuda kadınlar da eşlik etse de erkekler kadar fanatik olmadıkları da bir gerçek. Ülkemizde başlıca ilgi gören sporların futbol ve basketbol olduğunu düşünürsek takım tutmamak da olmaz tabi. Yeni tanışılan arkadaş ortamlarında bile erkeğe sorulan ilk 5 sorudan birisi “Hangi takımlısın?” sorusudur. Şimdi bu soruya “Ben takım tutmuyorum” diyen bir erkeği düşünsenize.. Ne kadar da itici, ne kadar da soğutucu bir şey bu. Erkek adam takım tutar bir kere!

Babanız da elbette takım tutuyordur. Türkiye’de en fazla taraftara sahip olan 3 büyük takımdan biri olan Fenerbahçe’yi tutma olasılığı da bir hayli fazla. Hele bir de fanatikse babalar gününde ona vereceğiniz hediye konusunda sizin için büyük kolaylık sağlar. Fenerbahçeli bir babaya Fenerbahçe ile ilgili hediye verdiğiniz taktirde bu babalar gününü asla unutamayacak. Babalar günü hediyeleri olarak babanıza verebileceğiniz birkaç Fenerbahçe ürününü inceleyebilirsiniz.

fenerbahceli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-1

Her Fenerbahçelinin evinde mutlaka bir tane olması gereken efsanevi çubuklu formayı babanıza hediye edebilirsiniz. Babanız bu efsane formayı çok sevecek. Bu formanın diğer özelliği kollarında UEFA simgesinin olmasıdır.

fenerbahceli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-2

Uzun yıllar sonra Türkiye Kupası’nı geçen sene kazanan Fenerbahçe, bu sene de kupayı müzesine götürdü. 2013 kupa şampiyonu tişörtleri de ideal hediyelerden.

fenerbahceli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-3

Sportif bir babaya sahipseniz ona verilebilecek en güzel babalar günü hediyesi bu ayakkabı olacaktır.

fenerbahceli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-4

iPhone kullanan babaya Fenerbahçeli iPhone kılıfı hediye etmek harika seçeneklerden biri olabilir. Bu hediyenizi her zaman yanında taşıyacaktır.

fenerbahceli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-5

Sabah yürüyüşlerinde ya da spor zamanlarında babanıza yeni bir eşofman takımızı kazandırabilirsiniz. Üstü beyaz, altı lacivert takımı babanız çok sevecek ve üstünde de çok şık duracak.

fenerbahceli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-6

Fenerbahçeli’nin kol saati de Fenerbahçeli olur! Babanız saate her baktığında sizin hediyenizi hatırlayacak.

fenerbahceli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-7

Güzel kokmak isteyen babalar sadece kendi takımının parfümünü kullanır! Öyle bir kural olmasa da bu tercihi hoş olacaktır.

fenerbahceli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-8

Mavi, lacivert, beyaz, sarı çizgileriyle birbirini tamamlayan bu polo tişört ile babanıza daha şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

fenerbahceli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-9

Babalar günü hediyeleri arasından şıklığına şıklık katacak bir hediye varsa o da bu kravattır. En güzel takımlar bu kravatla tamamlanacak.

fenerbahceli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-10

Sarı ve beyaz çizgilerden oluşan bu polo tişörtü babanız bu yaz üstünden hiç çıkartmak istemeyecek.

Babalar Gününe Özel Sertifikalar

Babalar günü yaklaşıyor ve babanıza vereceğiniz hediye seçenekleri arasında kararsız kaldıysanız size harika seçeneklerimiz var. Hem babanıza duyduğunuz sevgiyi sonuna kadar hissettirecek hem de evinin en güzel köşesine koyacağı sertifikalar ile ona unutamayacağı bir babalar günü hediyesi vermiş olacaksınız. Babanıza olan sevginizi bu zamana kadar gösteremediyseniz 16 Haziran beklediğiniz tarih olabilir. Kişiye özel sertifikaları babanıza göre yaptırabilirsiniz. İster fotoğraf baskılı ister sadece yazı şeklinde duygularınızı sertifikalara dökebilirsiniz. Nasıl hoşlandığınız kişiye duygularınızı açmak isterken konuşmak yerine yazmayı tercih ediyorsanız babanıza da aynı şekilde yazın. Yaptıracağınız sertifika için seçenekleri huzurlarınızda ve dilediğinizi seçmeye başlayın!

En Değerli Sertifikalar

Kişiye Özel En Baba Tavla Ustası Sertifikası

babalar-gunune-ozel-sertifikalar-1

Erkeklerin en çok övündükleri durumlardan biri de mükemmel şekilde tavla oynadıkları ve kimseye yenilmedikleridir. Sorsan hiç yenilmemiştir, herkesin koltuğun altına tavlayı verip yollamıştır. Babanız da usta bir tavla oyuncusuysa mutlaka bu durumla övünüyordur. Babanızı bir de siz bu sertifikayla övmeye ne dersiniz. Bu ürüne ulaşmak için tıklayınız.

Kişiye Özel Yüzyılın En Yakışıklı Erkeği Sertifikası

babalar-gunune-ozel-sertifikalar-2

Bir zamanlar tüm kızları peşinden koşturan, şimdi ise hayatını sadece tek bir kadına yani annenize adamış olan dünyanın en yakışıklı erkeği babanıza hiç ne kadar yakışıklı olduğunu söylemiş miydiniz? Söylemediniz değil mi? E çekindiniz tabi biraz. Bu sertifikayla çekinmenize hiç gerek kalmayacak. İstediklerinizi yazın, bir de babanızın en güzel fotoğrafınızı yollayın ve babalar gününü bekleyin. Bu sertifikaya ulaşmak ve yakından incelemek için tıklayınız.

Dünyanın En İyi Babası Sertifikası

babalar-gunune-ozel-sertifikalar-3

Babanıza dünyanın en iyi babası olduğunu daha sade bir şekilde söylemek isteyenlere bu sertifikayı öneririz. Sertifikaya ulaşmak için tıklayınız.

Yüzyılın En İyi Öğretmeni Sertifikası

babalar-gunune-ozel-sertifikalar-4

Bu bir öğretmen sertifikası evet. Babanız öğretmen ise bu sertifikayı tercih edebilirsiniz. Ona yüzyılın en iyi öğretmeni olduğunu yüzüne karşı, yüzyılın en iyi öğretmeni olduğunu da sertifika ile söyleyin. Bu sertifikaya ulaşmak için tıklayınız.

Dolar Sertifikası

babalar-gunune-ozel-sertifikalar-5

Cömert bir baya sahip olmayı herkes ister. En çok babadan para istendiği için de babanın size karşı olan tutumu çok önemli. Eğer cömert bir babaya sahip olduğunuzu düşünüyorsanız bu sertifikayı tercih edebilirsiniz. Arkadaş yazan kısmı baba olarak da değiştirebilirsiniz. Ürünü incelemek için tıklayınız.

1 Dolar Sertifikası

babalar-gunune-ozel-sertifikalar-6

Peki ya cömert bir babaya sahip değilseniz? İşte o zaman da biraz mizah yüklü bu cimrilik sertifikasını babanıza hediye edin. 1 Dolar sertifikasına ulaşmak için tıklayınız.

Kişiye Özel Facebook Sertifikası

babalar-gunune-ozel-sertifikalar-7

Facebook kullanan baba diyorum başka da bir şey demiyorum. Aslında söylenecek o kadar şey var ki, yazmaya başlasak buralara sığmaz. Facebook sertifikasına ulaşmak için tıklayınız.

Kişiye Özel En İyi Komedyen Sertifikası

babalar-gunune-ozel-sertifikalar-8

Komik bir babaya mı sahip olduğunuzu düşünüyorsunuz? Cem Yılmaz bile yanında halt mı etmiş? O halde ona aynen bu şekilde olduğunu en iyi komedyen sertifikası ile gösterin. Sertifikaya ulaşmak için tıklayınız.

Sporcu Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Sağlık için sporun ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Ülkemizde de maalesef spor yapma oranı çok düşük. Buna rağmen sporcu bir babaya sahipseniz çok şanslısınız demektir. Babalar gününde de babanız sporcu bir kimliğe sahip olduğu için çok şanslı olacak. Neden mi? Çünkü sporcu babalara verilebilecek babalar günü hediyeleri hakkında bir fikriniz olacak. Nasıl mı? Bizim seçeneklerimizi gördükten sonra! Babanıza en uygun babalar günü hediyelerini gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Spor yapmayı seven babanız da sizin sayenizde sağlıklı yaşamına sağlıklı bir şekilde devam edebilecek. O zaman babanız için en uygun sporcu hediyelerini incelemenin tam sırası!

Spora Devam!

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-1

Sporuna evde de devam eden babanız için oldukça uygun bir hediye. Karın bölgesini çalıştırması için mekik çekmesi gerekir ve ona mekik çekebileceği bir mekik aleti alabilirsiniz.

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-2

Spor yapılırken elbette eşofman giyilir. Babanızın eşofmanı olabilir ancak hiçbiri sizin alacağınız eşofman kadar değerli olmayacaktır. Rahat ve şık bir eşofman takımıyla babanıza güzel bir babalar günü hediyesi verebilirsiniz.

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-3

Spor aletleri olur da bisiklet olmaz mı hiç? Bacak kaslarını etkili bir biçimde çalıştıracak spor bisikleti ile babanız bacak kaslarını daha uygun bir şekilde çalıştırabilecek.

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-4

Kolları kaslı bir babayı kim istemez ki? Güç her zaman lazım olabilir. Babanızın kol kaslarını geliştirecek dambıllar da babanızın da çok işine yarayacak.

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-5

Yürüyüşe çıkan babanızın şapka da takması lazım ki başına güneş geçmesin değil mi? Ne kadar düşünceli bir evlat olduğunuzu babanıza bu şekilde gösterebilirsiniz.

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-6

Soğuk havalarda da yürüyüşe çıkmak biraz zor olur. E o zaman yürüyüş yapamayacak mı babanız? Sizin sayenizde yapacak! Ona yürüyen bant aldığınız taktirde herhangi bir sorun kalmayacak 🙂

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-7

Yorucu bir sporun ardından en iyi ne gider? Şöyle güzel bir masaj değil mi? İşte bu imkanı da babanıza siz bu masaj aletiyle sağlayabilir ve onu rahatlatabilirsiniz.

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-8

Babanızın sporunda ayak rahatlığı da çok önemli. Ona rahat bir spor ayakkabı hediye edebilirsiniz.

 

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-9

Babanızın spor malzemelerini koyabileceği rahat ve şık bir sırt çantası da babalar günü hediyesi seçeneklerinden biri olabilir.

Babalar Gününe Özel Kol Düğmeleri

Şıklık kadınlarda olduğu kadar erkeklerde de son derece önemlidir. Bir erkeğin şık olması hem kendi özgüveni açısından hem de karşısındaki insanlar tarafından fark edilmesini sağlar. Babanızın da bu erkeklerden biri olduğunu düşünüyoruz. Şıklığına şıklık katmak isteyen babalar için her gömleğine uygun kol düğmeleri ile babalar günü sürprizi yapabilirsiniz. Özel davetlerde ya da iş hayatında kullanacağı kol düğmeleri babanızın en önemli aksesuarlarından biri olacak. Şık olduğu kadar da dikkat çekici ve ilginç olan kol düğmeleriyle herkesi kendine hayran bırakacak. Tabi hayran olanların en başında her zaman anneniz gelecek 🙂

Babalar gününden sonra babanızın her gömleğinde görebileceğiniz kol düğmeleri seçeneklerine hemen göz atıp babanız için uygun olanını seçebilirsiniz.

Babanız Bu Modellere Bayılacak

babalar-gunune-ozel-kol-dugmeleri-1

Babanızı daha eğlenceli ve renkli gösterecek Pac-Man kol düğmeleri ile ona sürpriz yapabilirsiniz. Çocuk gibi demeyin, her babanın içinde bir çocuk vardır 🙂 Ürünü satın almak için tıklayınız.

babalar-gunune-ozel-kol-dugmeleri-2

Babanıza kişiye özel bir hediye vermek istiyorsanız bu kol düğmesi tam aradığınız ürün olabilir. Üzerinde ismini yazdırıp hediyeyi daha özel kılabilirsiniz.

babalar-gunune-ozel-kol-dugmeleri-3

90’lı yılların efsanevi oyunu tetris geri döndü! Ancak bu kez kol düğmesi olarak ve bu hediye babanıza nostaljik anlar yaşatacak. Ürünü incelemek için tıklayınız.

babalar-gunune-ozel-kol-dugmeleri-4

Babanıza iki yönde de kullanabileceği bir kol düğmesi. Hem saat olarak hem de kol düğmesi olarak kullansın, karizması tavan yapsın 🙂

babalar-gunune-ozel-kol-dugmeleri-5

Babanızı ne kadar çok beğendiğinizi Facebook’un like düğmesiyle ifade edin. Ancak bu biraz daha farklı. Her an yanında taşıyabileceği like kol düğmeleri ile bunu daha fazla hissedecek. Like kol düğmelerine ulaşmak için tıklayınız.

babalar-gunune-ozel-kol-dugmeleri-6

Babanız bu kol düğmesiyle asla yönünü kaybetmeyecek. Nasıl mı? Tabi ki pusula kol düğmesiyle!

babalar-gunune-ozel-kol-dugmeleri-7

İki yönlü kullanılabilecek bir kol düğmesi daha. Teknoloji ne kadar da gelişti değil mi? Artık USB’leri kol düğmesi olarak kullanabiliyoruz. Kol düğmesini USB olarak da kullanmak diyebiliriz.

babalar-gunune-ozel-kol-dugmeleri-8

Araba kullanmayı seven bir babanız varsa ona en iyi kol düğmesi vites görünümlü kol düğmesi olacaktır.

babalar-gunune-ozel-kol-dugmeleri-9

Bilgisayarla arası iyi olan babaya verilebilecek en şık ve anlamlı kol düğmeleri kesinlikle bunlar! Teknolojik babalar da uygun bir hediye.

babalar-gunune-ozel-kol-dugmeleri-10

Fotoğraf makinesi görüntüsündeki kol düğmesi ile babalar günü hediyesi vermeye hazır olun. Babanız için ilginç tercihlerden biri olacak.

Futbolsever Babalara Babalar Günü Hediyesi

Ülkemizde futbol en üst düzeyde ilgi duyuyor. Bu ilginin çoğunluğunu da erkekler oluşturuyor. Adeta futbolla yatıp futbolla kalkıyoruz. Haftasonları maçları iple çekiyoruz ve tuttuğumuz takımın maçlarını heyecanla izliyoruz. Sadece tuttuğumuz takımın maçlarını izlemekte kesmiyor tabi. Rakip takımların ve başka ülkelerin maçlarını da keyifle izliyoruz.

Muhtemelen çoğu erkek gibi babanız da tam bir futbol tutkunudur. Heyecanla maçlarını izler, bazen hızını alamayıp bir şeyler kırıp döker hatta. Bu tip bir babaya da alınabilecek en güzel babalar günü hediyesi futbolla ilgili olandır. Tuttuğu takıma göre vereceğiniz hediye, onun şu zamana kadar alıp alabileceği en güzel babalar günü hediyelerinden biri olacak. Futbol takımlarının o kadar çok ürünü var ki saymakla bitmez. Biz, babanızı en çok sevindirecek futbolla alakalı hediyeleri sizlere sunuyoruz. Bu hediyeler ile babanıza unutulmaz bir babalar günü yaşatın.

Babalar Bu Hediyelere Çıldıracak!

futbolsever-babalara-babalar-gunu-hediyesi-1

Galatasaraylı bir babanız varsa ona verilebilecek en güzel hediye efsanevi parçalı formadır. Metin Oktay’ın ruhunu taşıyan bu formadan kesinlikle her Galatasaraylı’da olmalı.

futbolsever-babalara-babalar-gunu-hediyesi-2

Fenerbakçeli babanıza da çubuklu forma çok anlamlı bir hediye olacaktır. Evinden ya da stadyumdan maçlarını izlemeye sizin hediye ettiğiniz formayla gitsin.

Be?ikta? Yeni Sezon Formalar? 2012

Saiyah ve beyazın birbirini tamamladığı en güzel formalardan biridir. Beşiktaş’a gönül vermiş babaya bu forma yakışır.

futbolsever-babalara-babalar-gunu-hediyesi-4

Türkiye’nin Anadolu’dan çıkan ilk şampiyonu, Karadeniz’in hırçın ve güzel şehri Trabzon’un Trabzonspor forması Karadenizli babanızın üstünde bir başka duracak.

futbolsever-babalara-babalar-gunu-hediyesi-5

2010 yılında şampiyon olarak herkesi şaşırtan Bursaspor da artık Türkiye’nin büyük kuluplerinden. Bursasporlu babanıza bu şampiyonluk tişörtünü hediye edebilirsiniz.

futbolsever-babalara-babalar-gunu-hediyesi-6

Babalar günü hediyesi olarak bu şık kol saati sizce de çok güzel değil mi? Babanız bu saati kolundan hiç çıkartmayacak.

futbolsever-babalara-babalar-gunu-hediyesi-7

Kadıköy’e şampiyon gidip şampiyon dönen Galatasaray, hatıra olarak bastırdığı ikinci tişörtü de piyasaya sürdü. Bu hediye babanız için çok anlamlı olacak.

futbolsever-babalara-babalar-gunu-hediyesi-8

Beşiktaş’ın efsanevi 10 numarası Sergen Yalçın’ın tişörtleri çok rağbet görecek ürünlerden. Tükenmeden babalar günü hediyenizi şimdiden alın.

futbolsever-babalara-babalar-gunu-hediyesi-9

Fenerbahçeli babanıza bu kol saati ile sürpriz yapın. Bu saat, babanıza hem genç gösterecek hem de arkadaşlarının kıskanmasını sağlayacak.

futbolsever-babalara-babalar-gunu-hediyesi-10

Sadece izlemeyi değil, oynamayı da seven babanıza krampon hediyesi uygun hediyelerden. Hali sahada en güzel gollerini sizin için atacak.

Bilgisayar Başında Çalışan Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Babalar her zaman çalışır. Sabah evden çıkar, akşam saatlerinde de yorgun bir biçimde evlerine dönerler. Yaptığı iş kadar da yorulma oranı aynıdır. Bütün gününü bilgisayar başında geçiren bir babanız varsa ona hediye almak için de hiç zorlanmayacaksınız. Hele ki buradaki alternatiflerden sonra.. Bilgisayar başında çalışmak herkese gibi kolay gelebilir ancak göründüğü gibi de değildir. Boşuna dememişler her işin bir zorluğu vardır diye. Bilgisayar başında çalışmak demek bütün gün yorulmak demek. Hem beyin olarak hem de vücut olarak yorucu bir iştir. Babanıza hediye alırken bunu göz önünde bulundurmakta fayda var. Babalar günü hediyesi olarak ona işinde uygun bir hediye almak onu iş ortamında biraz olsun motive edecektir. Birbirinden ilginç, kullanışlı ve işini kolaylaştıracak hediye seçeneklerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Bu Hediyeler Babaların İşini Kolaylaştıracak

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-1

Bilgisayar başında çalışan babanıza biraz esprili bir hediyeye ne dersiniz? İlk başta bunu sadece bir oyuncak sanıp biraz şaşırabilir ancak hiç de göründüğü gibi olmadığını ona açıklayabilirsiniz 🙂 Logo mouse, babanız için eğlenceli bir babalar günü hediyesi olacak. Lego mouse’u yakından incelemek için tıklayınız.

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-2

Babayla oluşan muhabbetlerin en önemlisi de paradır. Babadan sıklıkla para istenir ve o bizim gizli bankamızdır. Bu mesajı verebileceğiniz Euro mause pad!i babanıza hediye edebilirsiniz. Ürünü satın almak için tıklayınız.

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-3

Bütün iş gününde babanız biraz kahve keyfi yapmak isteyecektir. Ancak işe daldığında kahvesi soğuyup ziyan olabilir. Artık ziyan olmayacak çünkü usb’li kupa ısıtıcı ile kahveler hep sıcak kalacak.

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-4

Mail ile işi çok olan babanıza bu hediye çok yarayacak. Usb mail bildirici, mail geldiği anda yanıyor ve hiçbir maili kaçırmıyorsunuz.

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-5

İster iş yerine ister evdeki buzdolabına asılabilecek bilgisayar ikonlu magnetler babanıza uygun babalar günü hediyeleri arasında yer alıyor.

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-6

Malum önümüz yaz ve çalışmak epey bir zor. Sürekli bilgisayar başındaki babanız da çok zorlanacaktır. Ta ki siz bu hediyeyi görene kadar! Usb masaüstü yel değirmeni fan, usb’ye takıldığı anda çalışıyor ve sıcak ofis ortamlarını anında serinletiyor. Bu hediye, babanızın sık kullandığı bir hediye olacak.

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-7

Klavye arasındaki ya da kasanın içindeki tozları zordur. Bu tozlar bilgisayara da zarar verir. Artık zorlanmadan temizleyebileceğiniz bakteriyel temizlik jeli babanızın çok hoşuna gidecek. Su kullanmadan rahatça zor temizlikler yapılabilecek.

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-8

Sıklıkla yazı yazan bir babanız varsa bilekleri sürekli ağrıyordur muhtemelen. Bunun sebebi de saatlerce klavye başında durmasıdır. İşte babanıza ilaç gibi gelecek bir hediye. Baget bilek desteği, klavyede yazı yazarken bileğinizin altına konuluyor ve rahatça yazı yazmanızı sağlıyor. Ürünü incelemek için tıklayınız.

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-9

Denizanası usb lamba hem ortamı aydınlatacak hem de babanıza huzur dolu bir deniz havası katacak. Denizanası usb lambayı yakından incelemek için tıklayınız.