Beşiktaşlı Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Takım tutmak laf olsun diye yapılacak bir eylem değildir.. Bağlandın mı gönülden bağlanacaksınız tuttuğunuz takıma. Erkeğim demeden üzüldüğünüzde ağlayabileceksiniz takımınız için. Tutku budur, takım ruhu budur, sevda budur! Beşiktaşa gönülden bağlı olan babanıza babalar gününde ne hediye alacağınıza karar veremediniz mi? Fanatik beşiktaşlıları heyecanlandıracak güzelliğe sahip hediye önerilerimiz var. Siz de beşiktaşlıysanız ve bu gururu babanız sayesinde yaşıyorsanız babanıza çok şey borçlanmışsınız demektir. Şimdi kameralarımızı beşiktaşlı taraftarların seve seve kullandıkları o değerli ürünlere çeviriyoruz. Babanıza unutulmaz bir babalar günü yaşatmak istiyorsanız bu ürünleri incelemenizde fayda var.. Beşiktaşlı babaları belli ki büyük bir sürpriz bekliyor.. 🙂

Beşiktaşlılara Özel Babalar Günü Hediyeleri

1-)

besiktasli-babalara-babalar-gunu-hediyesi-1

Fanatik babalara alınabilecek en özel aksesuarlardan olan bu bjk’li yüzük babanızın çok hoşuna gidecek 🙂 Babanız bu hediyeniz sayesinde beşiktaşa bir daha aşık olacak..

2-)

besiktasli-babalara-babalar-gunu-hediyesi-2

Tuttuğunuz takıma duyduğunuz tutku o kadar farklı duygulara sebep olur ki! Etrafınızda takımınızın amblemini görmeniz bile sizi mutlu etmeye yeter. Babanıza hediye edebileceğiniz bu beşiktaşlı kupalar babanızın çok daha iyi hissetmesine sebep olacak.

3-)

besiktasli-babalara-babalar-gunu-hediyesi-9

Sıkı taraftarları en çok mutlu edecek hediye onlara alacağınız taraftar formasıdır. Babanıza babalar gününde yeni sezon formalarından birini alırsanız hediyelerin en özelini vermiş olursunuz.

 

4-)

besiktasli-babalara-babalar-gunu-hediyesi-3

Bir beşiktaşlı için en özel duvar saatleri arasında yer alan bu amblem saat babanızın alabileceği en unutulmaz hediye seçeneklerinden olacak.

5-)

besiktasli-babalara-babalar-gunu-hediyesi-4

Ufak bir hediye bir insanı ne kadar mutlu edebilir ki? diye düşünebilirsiniz. Ama babanız gerçekten koyu bir beşiktaşlıysa  hediye edeceğiniz bu anahtarlık bile babanıza dünyanın en değerli hediyesi gibi gelecek.

 

6-)

besiktasli-babalara-babalar-gunu-hediyesi-5

Babanız da mutluluğu küçük şeylerde bulanlardansa beşiktaş amblemli bu çakmak sayesinde bu seneki babalar gününde babanızı mutlu etmeyi başaracaksınız demektir.

7-)

besiktasli-babalara-babalar-gunu-hediyesi-6

Babanızın laptop’ını herkesin bilgisayarından ayrıcalıklı kılmaya ne dersiniz? Bu laptop stickerları sayesinde  babanızın fanatikliğinde level atlamasına sebep olacaksınız.

8 -)

besiktasli-babalara-babalar-gunu-hediyesi-7

Babanız emin olun en güzel uykularını bu beşiktaşlı yastığında uyuyacak. Taraftar yastıkları babanızın tuttuğu takıma olan bağlılığını artırmaya geliyor.

9-)

besiktasli-babalara-babalar-gunu-hediyesi-8

Güneşin en tepede olduğu şu dönemlerde babanızın büyük bir gururla kullanacağı şapka beşiktaş temalı bu şapka olacak. En ideal hediyeler arasında alan bu şapkayı babanız çok sevecek.