Bilgisayar Başında Çalışan Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Babalar her zaman çalışır. Sabah evden çıkar, akşam saatlerinde de yorgun bir biçimde evlerine dönerler. Yaptığı iş kadar da yorulma oranı aynıdır. Bütün gününü bilgisayar başında geçiren bir babanız varsa ona hediye almak için de hiç zorlanmayacaksınız. Hele ki buradaki alternatiflerden sonra.. Bilgisayar başında çalışmak herkese gibi kolay gelebilir ancak göründüğü gibi de değildir. Boşuna dememişler her işin bir zorluğu vardır diye. Bilgisayar başında çalışmak demek bütün gün yorulmak demek. Hem beyin olarak hem de vücut olarak yorucu bir iştir. Babanıza hediye alırken bunu göz önünde bulundurmakta fayda var. Babalar günü hediyesi olarak ona işinde uygun bir hediye almak onu iş ortamında biraz olsun motive edecektir. Birbirinden ilginç, kullanışlı ve işini kolaylaştıracak hediye seçeneklerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Bu Hediyeler Babaların İşini Kolaylaştıracak

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-1

Bilgisayar başında çalışan babanıza biraz esprili bir hediyeye ne dersiniz? İlk başta bunu sadece bir oyuncak sanıp biraz şaşırabilir ancak hiç de göründüğü gibi olmadığını ona açıklayabilirsiniz 🙂 Logo mouse, babanız için eğlenceli bir babalar günü hediyesi olacak. Lego mouse’u yakından incelemek için tıklayınız.

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-2

Babayla oluşan muhabbetlerin en önemlisi de paradır. Babadan sıklıkla para istenir ve o bizim gizli bankamızdır. Bu mesajı verebileceğiniz Euro mause pad!i babanıza hediye edebilirsiniz. Ürünü satın almak için tıklayınız.

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-3

Bütün iş gününde babanız biraz kahve keyfi yapmak isteyecektir. Ancak işe daldığında kahvesi soğuyup ziyan olabilir. Artık ziyan olmayacak çünkü usb’li kupa ısıtıcı ile kahveler hep sıcak kalacak.

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-4

Mail ile işi çok olan babanıza bu hediye çok yarayacak. Usb mail bildirici, mail geldiği anda yanıyor ve hiçbir maili kaçırmıyorsunuz.

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-5

İster iş yerine ister evdeki buzdolabına asılabilecek bilgisayar ikonlu magnetler babanıza uygun babalar günü hediyeleri arasında yer alıyor.

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-6

Malum önümüz yaz ve çalışmak epey bir zor. Sürekli bilgisayar başındaki babanız da çok zorlanacaktır. Ta ki siz bu hediyeyi görene kadar! Usb masaüstü yel değirmeni fan, usb’ye takıldığı anda çalışıyor ve sıcak ofis ortamlarını anında serinletiyor. Bu hediye, babanızın sık kullandığı bir hediye olacak.

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-7

Klavye arasındaki ya da kasanın içindeki tozları zordur. Bu tozlar bilgisayara da zarar verir. Artık zorlanmadan temizleyebileceğiniz bakteriyel temizlik jeli babanızın çok hoşuna gidecek. Su kullanmadan rahatça zor temizlikler yapılabilecek.

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-8

Sıklıkla yazı yazan bir babanız varsa bilekleri sürekli ağrıyordur muhtemelen. Bunun sebebi de saatlerce klavye başında durmasıdır. İşte babanıza ilaç gibi gelecek bir hediye. Baget bilek desteği, klavyede yazı yazarken bileğinizin altına konuluyor ve rahatça yazı yazmanızı sağlıyor. Ürünü incelemek için tıklayınız.

bilgisayar-basinda-calisan-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-9

Denizanası usb lamba hem ortamı aydınlatacak hem de babanıza huzur dolu bir deniz havası katacak. Denizanası usb lambayı yakından incelemek için tıklayınız.