Doktor Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Hayatınızda aldığınız kararlarınızın arkasında dururken sizinle birlik olanların varlığını bilmek kadar huzur verici başka ne olabilir ki! Anne babaya küçüklükten gelen bağlılık büyüdükçe menevî değer daha da artar. Babalar annelere göre daha fazla sorumluluk yüklenirler. Annelerde çocuklarını koruyup kollarlar elbet ama babaların disiplinli tarafı daha ağır basar. Gittiğiniz yere, giydiğiniz kıyafete, eve giriş saatinize karışan babanızla belli bir yaşa ulaşınca çatışmaya başlarsınız ve düşünce dünyanızın tamamen farklı olması dolayısıyla babanıza biraz da haksızlık etmiş olursunuz. Çünkü anne-baba olunca size uygulandığında hoşlanmadığınız o kuralları siz de çocuklarınıza uygulamaya başlarsınız ve işte o zaman ” babam gerçekten de haklıymış, baba olunca anladım.” dersiniz. Halbuki babanız ” beni büyüyünce daha iyi anlayacaksın ” dediğinde belki de ” ben çocuklarıma senin bana davrandığın gibi davranmayacağım ” deme cesaretini bile bulacaksınız. Ama hiçte öyle olmayacak.. Babanız yine haklı çıkacak görürsünüz. İdolünüz olan doktor babanıza babalar gününde sunabileceğiniz hediye fikirlerimizle karşınızdayız. Bakalım hangi hediye seçeneği babanıza olan sevginizi daha net yansıtıyor..?

Doktor Babalara Özel Hediyeler

 

 

 

doktor-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-1

Mutfakta oldukça başarılı olan babanıza ” birinci sınıf doktor ” yazan bu mutfak önlüğünü hediye edebilirsiniz. Babanız doktor önlüğünden sıkılmıştır, biraz da mutfak önlükleriyle prova yapsın öyle değil mi ama?

doktor-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-2

Bu steril merak etmeyin ” yazan bu komik kupa doktor babaların keyfini yerine getirecek mizahı içeriyor.. En yaratıcı kupa babanızın kupası olsun.

doktor-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-3

Üzerinde ” dünyanın en havalı doktoru ” yazan bu telefon kapağı babanızın unutamayacağı hediyelerden..

 

doktor-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-9

Kapsül şeklindeki kalem kesinlikle doktorlara özel olarak tasarlanmış. Renkli halleriyle bu kalemler babanızın keyfini yerine getirecek. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

doktor-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-4

Beyaz bardağın kenarından sarkan steteskop tasarımı babanızın şimdiye kadar sahip olabileceği en özel bardak tasarımlarından. Kişiye özel olarak tasarlanabilen bu bardağa kim sahip olmak istemez ki!

doktor-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-5

 

Doktorların en çok kullandıkları eşyalar arasında yer alan kalem, babalar gününde de pes etmiyor. Babalar günü gibi özel bir günde klasik bir kalem hediye etmeyi düşünmezsiniz herhalde! Kutusunda ve kaleminde babanızın isminin yazdığı özel bir set oldukça ideal bir armağan.

doktor-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-6

Steteskopta doktorların yanlarından ayırmadıkları eşyalardan.. O zaman bunu sembol haline dönüştürmüş bir kupa bardak babalar gününde tüm doktor babaları mutlu etmeye yetecek.

doktor-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-8

Işık kaynağı doktor kalemi sayesinde babanıza kullanışlı bir hediye vermenin mutluluğunu yaşayın. Üzerine isim yazdırabileceğiniz bu kalem babanızın kullanmaya kıyamadığı eşyalar arasında yer alacak..  Ürün hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

doktor-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-7

Kurabiye canavarı bir babanız varsa o zaman hediye alma konusunda çok sıkıntı çekeceğinizi zannetmiyoruz. Doktor önlüğü şeklindeki bu şekerli kurabiyelere emin olun babanız bayılacak.

 

doktor-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-10

Usb girişiyle çalışan bu serum gece lambası görenleri şaşırtıyor. Doktor babanıza verebileceğiniz en güzel hediyelerden bir tane daha. Ürün hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.