Modern Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Modaya ayak uyduran bir babanız var. Onunla gurur duyuyorsunuz. Onu tanıyan bütün arkadaşlarınız babanıza hayran çünkü babanız gerçekten girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çeken bir görünüşe sahip. Kişiliği de öyle. Böylesine dikkat çekici bir babanız varken, yaklaşan babalar gününde ona yakışacak türden bir hediye almak da sizin en çok istediğiniz şey. O zaman modern babanız için alacağınız en güzel babalar günü hediye seçenekleri ile karşınızdayız.

Babalar İçin En Güzel Hediyeler

modern-babaya-alinabilecek-hediyeler-1

Yaz ayları geldi çattı. Sıcak havalar hepimizi bunaltıyor, serinlemek için ne yapacağımızı şaşırıyoruz. Hediye alırken bile ne alacağımızı sıcak havalara göre belirleriz. Mesela şapka, güneş gözlüğü… Sizin tercihiniz güneş gözlüğünden yanaysa, kaliteli bir güneş gözlüğü almanızı tavsiye ederiz. Modaya uygun alacağınız güneş gözlüğü ile babanızın gönlünü fethedeceksiniz.

modern-babaya-alinabilecek-hediyeler-2

Babanıza cilt bakımı hediye edebilirsiniz. Babanız bu beklenmedik hediyeye hem çok şaşıracak hemde çok sevinecek.

modern-babaya-alinabilecek-hediyeler-3

Çok orijinal ve kuvvetli bir iz bırakan ve birçok kokunun birleştiği Paco Rabanne 1 Million parfümün üst notasındaki greyfurt, nane ve kan portakalının tazeliği sizi büyülenmeye davet ediyor. Orta notanın nadir yoğunluğu absolut gülü, tarçın ve baharatlı notalarla karşımıza çıkıyor. Dip notasını ise deri, beyaz odun, amber ve patchouli oluşturmaktadır.

Böyle bir koku babanızın hoşuna gitmez mi? Sizde bizimle aynı fikirde iseniz, babanız için alacağınız bu çok özel parfüm ona en güzel babalar günü hediyesi olacak.

modern-babaya-alinabilecek-hediyeler-4

Modern bir babaya yakışacak en güzel hediye güzel ve sade bir papyon olacaktır. Babanız aldığınız hediyeye bayılacak.

modern-babaya-alinabilecek-hediyeler-5

Bir erkekte en güzel duran aksesuar kol saatidir. Babanıza alacağınız şık ve kaliteli bir kol saati ile ona unutulmaz bir babalar günü hediyesi vermeye hazır olun.

 

modern-babaya-alinabilecek-hediyeler-6

Bir babaya modern bir hava katılmak isteniyorsa alınacak hediye güzel bir fulardan başkası olamaz. 🙂

 

 

modern-babaya-alinabilecek-hediyeler-7

Bakımlı ve modern babanız için alacağınız güzel bir traş makinesi babanızı çok mutlu edecek. Babanıza alacağınız bu güzel hediye ile unutulmaz bir babalar günü yaşamaya hazır olun.

 

modern-babaya-alinabilecek-hediyeler-8

Babanıza havalı bir hediye almak istiyorsanız eğer, alacağınız hediye şık bir şapka olabilir. Babanız bu hediyeyi gerçekten çok sevecek.

Film İzlemeyi Seven Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Bağlanmayacaksın bir şeye öyle körü körüne.. ” demiş Can Yücel.. Ama tabiatımız gereği bu kuralı hayata geçiremiyoruz maalesef. Gerek tanıdığımız insanlara, gerek hobilerimize öyle sıkı sıkıya bağlanıyoruz ki.. Onlarsız yaşayamayacakmış gibi hissediyoruz kendimizi. Ama öyle mi? Değil tabii ki. Filmler de sıkıca bağlandıklarımız arasında yer alıyor. Çünkü insanlarla filmlerin ortak noktası birbirlerine çok benziyor olmaları.. Kendinizden bir şeyler bulduğunuz filmler sizin için daha önemlidir. Çünkü filmdeki karakteri kendinizle özdeşleştirmiş acısını acınız bilmişsinizdir. Böylelikle film izlemek sizin için tamamen farklı bir faaliyet haline gelmiştir. Siz de film izlerken kendini kaybeden babanıza babalar gününde onun bu hobisini hatırlatacak bir hediye almaya ne dersiniz? Hediye arşivimize bir göz atalım bakalım sizin için neleri seçmişiz.  🙂

Film Meraklısı Babalara Babalar Günü Hediyesi

 

 

film-izlemeyi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-1

Babanızla çekildiğiniz bir fotoğrafı içine yerleştirebileceğiniz bu sinema klaketi şeklindeki fotoğraf çerçevesi oldukça anlamlı bir hediye olacak. Siz de babanıza sevginizi hobilerinden faydalanarak belli edin..

film-izlemeyi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-2

Babanızın film izlerken kullanabileceği rahat mı rahat bir yastığa da ihtiyacı var elbet. Babanızın yastığı olduğunu belli edecek bu gömlek oldukça ilgi çekici.. Babanıza onu ne kadar düşündüğünüzü göstermenin en farklı yolu.. Ya da babanız film izlerken uykuya dalıyorsa bu yastık sayesinde konforuna konfor katabileceksiniz hem de en yaratıcı şekilde.

film-izlemeyi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-3

Biri puro şeklinde yastık mı dedi? 🙂 Evet evet yanlış duymadınız.. Puro görünümündeki bu yastık babalar gününde babaları şaşırtacak hediyeler arasında yer alıyor. Sıradan yastıkların papucu dama..

 

film-izlemeyi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-4

Çalışanların hayalinde “ şöyle eve gideyim, ayaklarımı uzatayım, kumandayı da elime alayım daha bir şey istemem ” düşüncesi vardır. Babanıza hiç hayal etmediği bir hediye almak ister misiniz? Boyna masaj yapan bu boyun yastığı babanızın vazgeçilmezi olacak.

film-izlemeyi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-5

Zaman çabuk geçiyor ama şu klasik saatlerin de modası bir geçmedi gitti yahu! Madem yuvarlak duvar saatleri kullanılmaya devam ediyor biz de bunu ilginç fikirlerimizle alt etmeye çalışırız. 🙂 Şaka bir yana film seyretmeyi seven bir babanız varsa babalar gününde babanıza hediye edebileceğiniz bu sinema klaketi saat fazlaca orijinal bir hediye olacak.

 

film-izlemeyi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-6

Film düşkünü birisinden söz ediyorsak en ince ayrıntısına kadar filmle alakalı hediyeler sunma hakkına sahipsiniz. Sinemaların olmazsa olmazı klaketlerin bir gün anahtarlığınıza teşrif edeceği aklınıza gelir miydi? Buyrun, farklı bir hediye önerisi daha!

 

Araba Tutkunu Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Sevgi her koşulda paylaşılır. Nasıl bir karaktere sahip olursanız olun, sevgisini pek dışarıya yansıtamayan kişiler bile aslında içinde besledikleri sevginin sıcaklığını yansıtabiliyorlar. Siz de sevgisini aldığı hediyelerle yansıtmak isteyen kesime dahilseniz size babalar gününe özel oldukça güzel hediye fikirleri verebiliriz. Babalarımızın ilgi alanında yer alan belli başlı konular vardır. Hobi dışında tutku haline dönüşen araba meraklılığı erkeklerin vazgeçemedikleri sevdalardan. Araba sevgisi olan babanıza babalar gününde verebileceğiniz en özel hediye seçeneklerimizi buyrun inceleyelim..

En Güzel Babalar Günü Hediyeleri

 

araba-tutkunu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-1

Tekerlek duvar saati babanızın tam bir araba hayranı olduğunu bas bas bağıracak. 🙂 Babanızı daha fazla nasıl mutlu edebilirsiniz ki! En güzel hediye seçeneği karşınızda! Duvar saatini daha detaylı incelemek için tıklayınız.

 

araba-tutkunu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-2

Babanızın herkesin kullandığı, standart mouselardan kullanmasına izin vermeyin. Araba hayranı babanıza alabileceğiniz bu mouse unutulmaz bir hediye olacak. Mouse hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

araba-tutkunu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-3

Sigara içen babanızın dumanı artık sizi rahatsız etmeyecek. Sigara dumanını çeken araba küllük sayesinde babanıza unutamayacağı bir hediye almış olacaksınız. Ürünü incelemek için tıklayınız.

 

araba-tutkunu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-4

Orijinal bir hediye almak isteyenlere önerebileceğimiz bu araba lastiği duvar saati babanızı şaşırtmaya yetecek. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

araba-tutkunu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-5

Benzin göstergeli duvar saatine ne dersiniz? Babanıza yaratıcılık dolu bir babalar günü hediyesi almak istiyorsanız bu saat tam sizlik! Bu saat hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak istiyorsanız tıklayınız.

 

araba-tutkunu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-6

Saat size sıradan geldiyse para biriktirme konusunda sürekli yakınan babanıza benzin göstergeli kumbara hediye edebilirsiniz.

araba-tutkunu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-7

İçindeki çocuğu halâ yaşatan babanıza hediye edebileceğiniz uzaktan kumandalı bu süper arabalar oldukça eğlenceli bir sürpriz olmaya geliyor. Her zamankinden farklı bir hediye almak istiyorsanız bu araçları tercih edebilirsiniz. Fiyatı, çalışma mantığı hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

araba-tutkunu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-8

Arabası rahatsız edici boyutta dağınık olan babanıza bagaj organizatörü almaya ne dersiniz? Bu çanta sayesinde babanız neyi nereye koyduğunu hiç unutmayacak. Ürünü incelemek için tıklayınız.

 

araba-tutkunu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-9

Arabasına hayran olan babanıza araba plakasının yazdığı bir duvar saati hediye etseniz ne kadar farklı bir hediye vermiş olursunuz. Babanız bu hediyeniz karşısında ne tepki vereceğini şaşıracak. Saati incelemek için tıklayınız.

 

Babalar günü hediyesi el yapımı ne olabilir?

Babalar günü hediyesi el yapımı seçenekleri

Babanıza yaklaşan babalar gününde her yerde bulamayacağı ve ona özel bir babalar günü hediyesi almak istiyorsanız el yapımı babalar günü hediyesi tam sizin aradığınız şeylerden biri olacaktır. Babalar günü hediyesi olarak babanıza el yapımı bir hediye vermek babanızı hem çok özel hissettirecek hem de onun için zaman harcayarak bir hediye vermiş olarak babanızı çok mutlu edeceksiniz.

El yapımı babalar günü hediyesi

Babanıza el yapımı bir aile albümü hazırlayarak vermeniz  babanıza verebileceğiniz en özel hediyelerin başında yer alacaktır. Anneniz ve babanızın evlendiği zamandan başlayarak sizin şuanki yaşınıza kadar geçen yılların fotoğrafları ile oluşturacağınız aile albümü çok güzel bir babalar günü hediyesi olacaktır. Böyle bir albüm hazırlarken dikkat etmeniz gereken en önemli şey tüm aile üyelerinizin bu albümde eksiksiz şekilde yer almasıdır.

babalar günü hediyesi el yapımı

Babalar Günü Hediyesi

Babalar günü hediyesi el yapımı olarak kol düğmeleri de olabilir. Babanızın ad ve soyadının baş harflerinin olduğu kol düğmeleri babanız için çok özel bir babalar günü hediyesi olacaktır. Şık gri bir kol düğmesi babanızı hem çok şık gösterecek hem de çok mutlu edecektir.

Babalar günü hediyesi çerçeve

Babalar günü hediyesi

Babanız için yapabileceğiniz başka bir el yapımı hediye, babanız için üzerinde babanızın adının kazılı olduğu bir tükenmez ya da dolma kalem almaktır. Eğer adı ve soyadı uzun olur diyorsanız üzerinde adının ve soyadının ilk harflerinin yeterli olacağı bir tükenmez kalem babanızı çok özel hissettirecektir.El yapımı babalar günü hediyesi olarak üzerinde ad ve soyad kazılı kalemler hem uygun fiyatlı hem de çok özel hediye alternatiflerinin başında gelmektedir.

Babalar günü hediyesi kalem

Babalar günü hediyesi özel yazılı kalem

El yapımı babalar günü hediyesi alternatiflerini burada bulabilirsiniz: