Kitap Okumayı Seven Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Hayat insanların içinde dolanıp durduğu bir dönme dolap.. Bu dönme dolabın içinde karşılaştığınız kişilerden bunaldığınızda kendinizi yalnız kalabileceğiniz bir diyara atmak istersiniz. Burada devreye kitaplar giriyor ve kitaplardaki en güzel olayları siz yaşamışçasına mutlu olmaya çalışıyor, kendinizi dünya dertlerinden soyutlamaya çalışıyorsunuz.  Bunun hazzını yaşadıkça daha da bağlanıyorsunuz kitaplara. Bazen sarılıyorsunuz kağıt kaleme.. Döküyorsunuz içinizi süratlice.. Gözlerinizden akması gereken yaşlar kaleminizden dökülüyor. Susuşlarınızın melodisi kulak tırmalasa da siz haykırışlarınızı kitaplara saklıyorsunuz.. Kitap okumanın lezzetine varanlar bilir değerini.. Babalar gününe adım adım yaklaştığımız şu dönemlerde kitap okumanın kıymetini bilen babanıza hediye edebileceğiniz en ideal seçeneklerimiz karşınızda!

Kitapsever Babalara Babalar Günü Hediyeleri

 

 

kitap-okumayi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-1

Işıklı bir kitap tutucuya kim hayır diyebilir ki! Kitaplığınızın sevimli kahramanı olmaya gelen bu yardımsever tutucular babanızı çok mutlu edecek.

 

kitap-okumayi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-2

Kitaplarla zaman geçirmekten hoşlanan babanıza verebileceğiniz ideal bir hediye: kitap saat.. Daha önce bu kadar ilginç ve anlamlı bir saate sahip olmayan babanız unutamayacağı bir babalar günü yaşayacak.

kitap-okumayi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-3

Kitap okurken zaman ve mekân tanımayan babanıza hediye edebileceğiniz bu kitap lambası babanıza günlük hayatında büyük esneklik kazandıracak.

kitap-okumayi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-4

Kitap ayraçlarının daha kullanışlı olanı karşınızda! Kitap okurken kaldığınız satıra kadar detaylı bilgi verecek bu kitap ayracı babanızın yanından ayırmayacağı seçeneklerden..

 

 

kitap-okumayi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-5

Babanız kitap okurken yanında sürekli gözlüklerini taşımak zorunda mı?  Değil tabi.. Büyüteçli kitap ayracı sayesinde siz de babanıza okuma kolaylığı sağlayabileceksiniz.

kitap-okumayi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-6

 

Nostaljik hediyeler babalar için en ideal seçeneklerden.. Plak görünümündeki bu kitap tutucu, kitaplara önem veren birisine hediye edilebilecek en özel alternatiflerden.

kitap-okumayi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-7

Babanız ufak tefek eşyalarını koyduğu yeri sürekli unutuyorsa kitap şeklindeki bu mini kasa sayesinde bu duruma son verebilirsiniz.

kitap-okumayi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-8

Işıklı gözlükler babanızın kitap okurken olmazsa olmazı olacak. Siz de yaratıcılığınızı hediyelerinize yansıtmaya var mısınız?

kitap-okumayi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-9

Babanızın laptopu herkesinkinden farklı olmalı.. Çünkü babanız kitap okuyarak farklılığını koruyor. Babalar günü hediyesi olarak alabileceğiniz bu kitap laptop çantası oldukça orijinal bir hediye..

kitap-okumayi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-10

Karanlıkta kitap okumayı zevk haline dönüştürecek bu ışıklı cam, romanınızın heyecanını daha da artıracak.. 🙂

Araba Tutkunu Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Sevgi her koşulda paylaşılır. Nasıl bir karaktere sahip olursanız olun, sevgisini pek dışarıya yansıtamayan kişiler bile aslında içinde besledikleri sevginin sıcaklığını yansıtabiliyorlar. Siz de sevgisini aldığı hediyelerle yansıtmak isteyen kesime dahilseniz size babalar gününe özel oldukça güzel hediye fikirleri verebiliriz. Babalarımızın ilgi alanında yer alan belli başlı konular vardır. Hobi dışında tutku haline dönüşen araba meraklılığı erkeklerin vazgeçemedikleri sevdalardan. Araba sevgisi olan babanıza babalar gününde verebileceğiniz en özel hediye seçeneklerimizi buyrun inceleyelim..

En Güzel Babalar Günü Hediyeleri

 

araba-tutkunu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-1

Tekerlek duvar saati babanızın tam bir araba hayranı olduğunu bas bas bağıracak. 🙂 Babanızı daha fazla nasıl mutlu edebilirsiniz ki! En güzel hediye seçeneği karşınızda! Duvar saatini daha detaylı incelemek için tıklayınız.

 

araba-tutkunu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-2

Babanızın herkesin kullandığı, standart mouselardan kullanmasına izin vermeyin. Araba hayranı babanıza alabileceğiniz bu mouse unutulmaz bir hediye olacak. Mouse hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

araba-tutkunu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-3

Sigara içen babanızın dumanı artık sizi rahatsız etmeyecek. Sigara dumanını çeken araba küllük sayesinde babanıza unutamayacağı bir hediye almış olacaksınız. Ürünü incelemek için tıklayınız.

 

araba-tutkunu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-4

Orijinal bir hediye almak isteyenlere önerebileceğimiz bu araba lastiği duvar saati babanızı şaşırtmaya yetecek. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

araba-tutkunu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-5

Benzin göstergeli duvar saatine ne dersiniz? Babanıza yaratıcılık dolu bir babalar günü hediyesi almak istiyorsanız bu saat tam sizlik! Bu saat hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak istiyorsanız tıklayınız.

 

araba-tutkunu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-6

Saat size sıradan geldiyse para biriktirme konusunda sürekli yakınan babanıza benzin göstergeli kumbara hediye edebilirsiniz.

araba-tutkunu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-7

İçindeki çocuğu halâ yaşatan babanıza hediye edebileceğiniz uzaktan kumandalı bu süper arabalar oldukça eğlenceli bir sürpriz olmaya geliyor. Her zamankinden farklı bir hediye almak istiyorsanız bu araçları tercih edebilirsiniz. Fiyatı, çalışma mantığı hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

araba-tutkunu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-8

Arabası rahatsız edici boyutta dağınık olan babanıza bagaj organizatörü almaya ne dersiniz? Bu çanta sayesinde babanız neyi nereye koyduğunu hiç unutmayacak. Ürünü incelemek için tıklayınız.

 

araba-tutkunu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-9

Arabasına hayran olan babanıza araba plakasının yazdığı bir duvar saati hediye etseniz ne kadar farklı bir hediye vermiş olursunuz. Babanız bu hediyeniz karşısında ne tepki vereceğini şaşıracak. Saati incelemek için tıklayınız.