Fenerbahçeli Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Takım tutmayan erkek sayısı çok azdır. Erkeklere bu konuda kadınlar da eşlik etse de erkekler kadar fanatik olmadıkları da bir gerçek. Ülkemizde başlıca ilgi gören sporların futbol ve basketbol olduğunu düşünürsek takım tutmamak da olmaz tabi. Yeni tanışılan arkadaş ortamlarında bile erkeğe sorulan ilk 5 sorudan birisi “Hangi takımlısın?” sorusudur. Şimdi bu soruya “Ben takım tutmuyorum” diyen bir erkeği düşünsenize.. Ne kadar da itici, ne kadar da soğutucu bir şey bu. Erkek adam takım tutar bir kere!

Babanız da elbette takım tutuyordur. Türkiye’de en fazla taraftara sahip olan 3 büyük takımdan biri olan Fenerbahçe’yi tutma olasılığı da bir hayli fazla. Hele bir de fanatikse babalar gününde ona vereceğiniz hediye konusunda sizin için büyük kolaylık sağlar. Fenerbahçeli bir babaya Fenerbahçe ile ilgili hediye verdiğiniz taktirde bu babalar gününü asla unutamayacak. Babalar günü hediyeleri olarak babanıza verebileceğiniz birkaç Fenerbahçe ürününü inceleyebilirsiniz.

fenerbahceli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-1

Her Fenerbahçelinin evinde mutlaka bir tane olması gereken efsanevi çubuklu formayı babanıza hediye edebilirsiniz. Babanız bu efsane formayı çok sevecek. Bu formanın diğer özelliği kollarında UEFA simgesinin olmasıdır.

fenerbahceli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-2

Uzun yıllar sonra Türkiye Kupası’nı geçen sene kazanan Fenerbahçe, bu sene de kupayı müzesine götürdü. 2013 kupa şampiyonu tişörtleri de ideal hediyelerden.

fenerbahceli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-3

Sportif bir babaya sahipseniz ona verilebilecek en güzel babalar günü hediyesi bu ayakkabı olacaktır.

fenerbahceli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-4

iPhone kullanan babaya Fenerbahçeli iPhone kılıfı hediye etmek harika seçeneklerden biri olabilir. Bu hediyenizi her zaman yanında taşıyacaktır.

fenerbahceli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-5

Sabah yürüyüşlerinde ya da spor zamanlarında babanıza yeni bir eşofman takımızı kazandırabilirsiniz. Üstü beyaz, altı lacivert takımı babanız çok sevecek ve üstünde de çok şık duracak.

fenerbahceli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-6

Fenerbahçeli’nin kol saati de Fenerbahçeli olur! Babanız saate her baktığında sizin hediyenizi hatırlayacak.

fenerbahceli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-7

Güzel kokmak isteyen babalar sadece kendi takımının parfümünü kullanır! Öyle bir kural olmasa da bu tercihi hoş olacaktır.

fenerbahceli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-8

Mavi, lacivert, beyaz, sarı çizgileriyle birbirini tamamlayan bu polo tişört ile babanıza daha şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

fenerbahceli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-9

Babalar günü hediyeleri arasından şıklığına şıklık katacak bir hediye varsa o da bu kravattır. En güzel takımlar bu kravatla tamamlanacak.

fenerbahceli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-10

Sarı ve beyaz çizgilerden oluşan bu polo tişörtü babanız bu yaz üstünden hiç çıkartmak istemeyecek.