Film İzlemeyi Seven Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Bağlanmayacaksın bir şeye öyle körü körüne.. ” demiş Can Yücel.. Ama tabiatımız gereği bu kuralı hayata geçiremiyoruz maalesef. Gerek tanıdığımız insanlara, gerek hobilerimize öyle sıkı sıkıya bağlanıyoruz ki.. Onlarsız yaşayamayacakmış gibi hissediyoruz kendimizi. Ama öyle mi? Değil tabii ki. Filmler de sıkıca bağlandıklarımız arasında yer alıyor. Çünkü insanlarla filmlerin ortak noktası birbirlerine çok benziyor olmaları.. Kendinizden bir şeyler bulduğunuz filmler sizin için daha önemlidir. Çünkü filmdeki karakteri kendinizle özdeşleştirmiş acısını acınız bilmişsinizdir. Böylelikle film izlemek sizin için tamamen farklı bir faaliyet haline gelmiştir. Siz de film izlerken kendini kaybeden babanıza babalar gününde onun bu hobisini hatırlatacak bir hediye almaya ne dersiniz? Hediye arşivimize bir göz atalım bakalım sizin için neleri seçmişiz.  🙂

Film Meraklısı Babalara Babalar Günü Hediyesi

 

 

film-izlemeyi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-1

Babanızla çekildiğiniz bir fotoğrafı içine yerleştirebileceğiniz bu sinema klaketi şeklindeki fotoğraf çerçevesi oldukça anlamlı bir hediye olacak. Siz de babanıza sevginizi hobilerinden faydalanarak belli edin..

film-izlemeyi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-2

Babanızın film izlerken kullanabileceği rahat mı rahat bir yastığa da ihtiyacı var elbet. Babanızın yastığı olduğunu belli edecek bu gömlek oldukça ilgi çekici.. Babanıza onu ne kadar düşündüğünüzü göstermenin en farklı yolu.. Ya da babanız film izlerken uykuya dalıyorsa bu yastık sayesinde konforuna konfor katabileceksiniz hem de en yaratıcı şekilde.

film-izlemeyi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-3

Biri puro şeklinde yastık mı dedi? 🙂 Evet evet yanlış duymadınız.. Puro görünümündeki bu yastık babalar gününde babaları şaşırtacak hediyeler arasında yer alıyor. Sıradan yastıkların papucu dama..

 

film-izlemeyi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-4

Çalışanların hayalinde “ şöyle eve gideyim, ayaklarımı uzatayım, kumandayı da elime alayım daha bir şey istemem ” düşüncesi vardır. Babanıza hiç hayal etmediği bir hediye almak ister misiniz? Boyna masaj yapan bu boyun yastığı babanızın vazgeçilmezi olacak.

film-izlemeyi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-5

Zaman çabuk geçiyor ama şu klasik saatlerin de modası bir geçmedi gitti yahu! Madem yuvarlak duvar saatleri kullanılmaya devam ediyor biz de bunu ilginç fikirlerimizle alt etmeye çalışırız. 🙂 Şaka bir yana film seyretmeyi seven bir babanız varsa babalar gününde babanıza hediye edebileceğiniz bu sinema klaketi saat fazlaca orijinal bir hediye olacak.

 

film-izlemeyi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-6

Film düşkünü birisinden söz ediyorsak en ince ayrıntısına kadar filmle alakalı hediyeler sunma hakkına sahipsiniz. Sinemaların olmazsa olmazı klaketlerin bir gün anahtarlığınıza teşrif edeceği aklınıza gelir miydi? Buyrun, farklı bir hediye önerisi daha!