Fotoğrafçı Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Hayatın renklerini yakalamak yetenek gerektirir. Fotoğraf çekmek bazen kendinizi apayrı bir diyarda hissetmenize sebep olurken bazen de dünyanın tam merkezinde olduğunuzu farkettirir size. Kısacası fotoğrafçılık bir yaşam biçimidir. Hayatı her renkten seçebilmek gökyüzüne baktığınızda “ bugün dünya kendini iyi hissediyor ” diyebilmektir. Duygularınızı soyutluğundan sıyırabileceğiniz en etkili yöntem fotoğraf çekmektir. Acı çekmekten iyidir öyle değil mi? 🙂 Sıkıntılı anlarınızda kendinize farklı hobiler yaratabilirsiniz. Dans kursuna gitmek gibi, fotoğraf eğitimi almak gibi.. Hayat üzülmeye değmeyecek kadar önemsiz ve kısa..  Hobilerinizle mutlu olmak yerine neden karamsarlık denizinde nefessiz kalasınız ki! Fotoğraf çektikçe kendini iyi hisseden babanıza daha da iyi hissettirecek babalar günü hediyesi almak istemez misiniz?  O zaman sıradaki hediyelerimiz fotoğrafçı babalar için gelsin..

Fotoğrafçı Olan Babalara Hediye Alternatifleri

fotografci-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-1

Fotoğraf makinesi şeklindeki bu telefon kapağı bir fotoğrafçıya alınabilecek en değerli hediyelerden. Babanıza şimdiye kadar alabileceği en özel hediyeyi veren kişi olmak istiyorsanız bu ürünü seçebilirsiniz.

 

fotografci-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-2

 

O da nesi? Avuç içi kadar fotoğraf makinesi mi olur? Olmaz elbet o da zaten fotoğraf makinesi şeklinde bir usb bellek. Babanız bu usb belleğe sahip olduğunda kendini çok şanslı hissedecek.

 

fotografci-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-3

Bol bol fotoğraf çeken babanıza bir tane özel fotoğraf askısı almazsanız olmaz ama! Babanızın ellerinden çıkmış en güzel fotoğrafları sergileme vaktidir..

fotografci-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-4

Sevdiklerinizi görmeniz size de mutluluk katmıyor mu? Hayatınıza anlam katan kişilerin fotoğraflarını arşivleyebileceğiniz bu dev fotoğraf albümüne babanız bayılacak.

fotografci-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-5

Fotoğraf makinenizi klasik çantalarda taşımak size de artık sıkıcı gelmiyor mu? Valiz şeklindeki bu fotoğraf makinesi kılıfı fotoğrafçı babaya verilebilecek ideal bir hediye..

 

fotografci-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-6

Çalar saatin fotoğraf makinesi hali.. Babanızı güne uyandıran saatinin hobisini çağrıştırması kadar güzel.

 

fotografci-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-7

 

Babanızın şipşak fotoğraf makinelerine duyduğu özlemi gidermeye ne dersiniz? Polaroid makine sayesinde babanıza geçmişteki günlerini hatırlatabileceksiniz.

fotografci-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-9

Klasik fotoğraf makinelerini gördükçe ” benim makinem daha farklı olmalı ” mı diyorsunuz? Karton fotoğraf makinesiyle çektiğiniz fotoğrafların güzelliği apayrı olacak. Babanıza alabileceğiniz en özel hediye fikri karşınızda duruyor..

 

fotografci-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-10

Babanızla çekildiğiniz fotoğrafları sıralayabileceğiniz film şeridi fotoğraf çerçevesi duygu dolu bir babalar günü hediyesi olacak..