Galatasaraylı Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Erkeklerle kadınlar arasındaki farklar sürekli anlatılır, herkes kendinden bir şeyler koymaya çalışır, söyler, dinler. Erkek ve kadınlar farklıdır. Kadınlar daha hassas bakarlar olaya, erkekler ince detaya inmeyi sevmez.Karşıt hoşlantılar, karşıt görüşler vardır. Mesela erkeklerin futbol muhabbetine karşı, kadınların burç muhabbetleri yarışır veya moda, giyim kuşam 🙂 Erkeklere kadınların muhabbetleri gereksiz gelir, kadınlara erkeklerin. Futbola erkeklerin bu kadar tutkun olmaları kadınları rahatsız eder. Maç günleri evde neredeyse hiçbir şey yapamazlar. Erkekler streslidir, maç anı evde çıt çıksın istemezler, hayattan koparlar. Haliyle bu halleri kadınları çileden çıkarır. Bu durum alışılagelmiş, yıllardır kadın erkek ilişkilerinde sıkıntı olan bir konudur. Erkeklerin futbolla bu kadar ilgilenmelerini avantaja dönüştürmekte çocuklara kalmaktadır. Babalar gününde babalarına güzel bir hediye almak isterken, futbola tutkusunu göz önünde bulundururlar ki, bu durum onlara büyük artı sağlayacaktır.

Babanız koyu Galatasaraylı. Yani şampiyon takımın, şampiyon taraftarı. Bu takımı tutmak babanız için biraz zorlu oluyor çünkü sürekli Avrupa’da, Türkiye’de heyecanlı maçlar yaşanıyor ve babanıza heyecandan bir şey olacak diye korkuyorsunuz. Korkuyorsunuz korkmasına ama bir yandan da babanızın mutlu olmasına seviniyorsunuz. Babalar gününde babanıza Galatasaray amblemi olan bir ürün alırsanız babanız buna da çok sevinecek. Hediye seçeneklerimizi görmeye hazır mısınız?

Babalar Günü Hediye Seçenekleri

galatasarayli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-1

Babanız işini düzgün yapan iyi bir iş adamı, aynı zamanda iyi bir taraftar. Bu ikisini birleştirerek bir hediye almak istiyorsanız eğer, alacağınız hediye Galatasaray amblemli şık bir gömlek babanızı çok mutlu edecektir.

galatasarayli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-2

Yaz sıcak geçecek ancak, bazı günler ya da geceler soğuk olabilir. Özellikle de maçı izlemeye giden babanızın maçı izlerken döktüğü terler soğurken üşüyebilir. Babanıza üşütmemesi için alacağınız şişme yelek ona güzel bir babalar günü hediyesi olacaktır.

galatasarayli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-3

Babanız hem iyi bir taraftar, hemde spor yapmayı seviyor. O halde babanıza spor yaparken giyeceği eşofman takımı almaya ne dersiniz?

galatasarayli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-4

Halı saha maçları babanızın vazgeçilmezlerinden. Ona alacağınız Galatasaray amblemli güzel bir short, babanızı mutlu edecek, o mutlu olduğunda sizde mutlu olacaksınız.

galatasarayli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-5

Babanızın çalışma odasına alacağınız güzel bir bordür, onu çok etkileyecek. Onun için güzel bir babalar günü hediyesi almış olacaksınız.

galatasarayli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-6

Saatlere ayrı bir düşkünlüğü olan babanız için tuttuğu takımın amblemi olan güzel bir kol saati almaya ne dersiniz? Babanız bu hediyeye bayılacak.

galatasarayli-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-7

Galatasaraylı bir babaya alınabilecek bundan daha güzel nasıl bir hediye olabilir ki? Ezeli rakiplerinin soyunma odasına Galatasaraylı futbolcuların attıkları imzaların olduğu bir t-shirt. Babanız bu hediyeyi çok sevecek.