İşkolik Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Hayatı kavrayana kadar her şeyin düşünce dünyamızdan geçenler gibi olduğunu zannederiz. Sevdiklerimizin hiçbir zaman bizi terketmeyeceğini üzüntülü anlarımızda hep yanımızda olacaklarını sanırız. Ama yapmamız gereken tek şey var aslında.. Sadece zamanın acımasızlığını farkedip sevdiklerimizle doyasıya vakit geçirmek. Ve onların anlamıyor diye kızdığınız davranışlarına ağırbaşlılık göstermek. Çünkü onları kaybettikten sonra yüreğinizde oluşan boşluğu onlardan yapmalarını beklediğiniz gerçekler doldurmuyor. Olmasını istediğiniz hayallerse karın doyurmuyor. Adı üstünde zaten, hayâl.. Sevdiklerimizin kıymetini bilelim ve onların varlıklarını verilen bir nimet olarak görelim. Bazen sevdiklerimizle çok vakit geçiremediğimiz için şikâyet ederiz. Hiç vakit geçirmemektense az vakit geçirmek yeğdir, öyle değil mi? Sizin sevdiklerinizle harcadığınız ve az gördüğünüz o zamanı salise olarak yaşamaya razı olanlarda var unutmayın.. Babanız işkolik olabilir böyle olması ona güzel bir sıfat kazandırmış aslında.. O da babanızın karakteristik yapısı, yapacak bir şey yok. Biz en iyisi önümüze bakalım. Yaklaşan babalar gününde işkolik babanıza ne hediye alacağınız konusuna değinelim.. Eee hadi, önerilerimizi incelemeye başlayın..! 🙂

İşkolik Babaya Ne Hediye Alınır?

 

iskolik-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-1

Yoğun temposu dolayısıyla bir şeyler içmeye bile fırsat bulamayan  babanıza bu içecek şapkalarından almaya ne dersiniz? Hem pratik hem de zaman kazançlı..

iskolik-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-2

Babanızı şok edecek bir önerimiz var.. Bu kalemi açmak için tepesine bastığınızda elektrik çarpıyor. Telaş etmeyin, babanızın canını çok yakacak bir hediye değil. Sadece beklenmedik bir durum olduğu için korkutuyor o kadar. 🙂

 

iskolik-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-3

Kişiye özel olarak tasarlanan bambu ikili kalem setine babanızın ismini yazdırabilirsiniz. Babanız ismini kalem kutusunda ve kalemlerde görünce çok duygulanacak. 🙂

iskolik-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-4

İşten yorgun argın gelen babanıza boyun masaj yastığı alsanız kim bilir ne kadar mutlu olur! Boyun ağrılarında birebir etkili olan bu yastık sayesinde siz de en faydalı hediyeyi vermiş olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

iskolik-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-5

Usb aracılığıyla içeceklerinizi ısıtmaya yarayan bu ürün bilgisayar başında çalışanların imdadına yetişiyor. Babanıza alabileceğiniz bu teknoloji harikası ürüne herkes hayran kalacak.

iskolik-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-6

Hem usb çoklayıcı hem de kalemlik olarak kullanılabilen bu ürünle bir taşla iki kuş vuracaksınız.

iskolik-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-7

Bilgisayarınızın dikiz aynası olduğunu bir düşünsenize… Haydi şimdi bu düşünceyi gerçeğe çevirelim. Bilgisayar ekranına takılabilen bu dikiz aynası babanızın keyifli dakikalar geçirmesine sebep olacak.

iskolik-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-8

Telefon şarjı hemen biten babanıza taşınabilir ve prize ihtiyaç duymadan çalışabilen bu şarj aletini hediye edebilirsiniz.

 

 

 

iskolik-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-9

İşi gereği kredi kartlarından elini ayağını çekemeyen babanıza kredi kartı şeklinde bir hesap makinesi almaya var mısınız? Babanız bu hediyenizle oldukça eğlenecek.

 

iskolik-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-10

Sadece eve dönüş vaktini gösteren bu ofis saati babanızın unutamayacağı hediyeler arasında yer alacak.