Kişiye Özel Babalar Günü Hediyeleri

Özel günlerde hediye seçerken hediye alacağımız kişinin bizim için ne kadar değerli olduğunu hep ön planda tutarız. Sevginizi belli ederken bile hep vereceğiniz hediyeye nasıl tepkiler alacağınızı merak edersiniz. ” Acaba hediyemi beğenecek mi?, ya gerçekten sevmezse? ” tarzı sorular kafamızın içinde dolanır durur.. Ama sevgi olduğu sürece vereceğiniz hediyeler de bu sevginin akışında sürüklenerek içinize siner. Babalar gününde babanıza kişiye özel olarak tasarlanmış yani hediyeniz de babanızın isminin yazmasını istiyorsanız size önereceğimiz hediyeler ilginizi çekebilir. Eski dönemlerde herkes sevdiği kişiye ” sana senden daha güzel bir hediye alamazdım ” anlamında ayna hediye edermiş. Siz de babanıza üzerinde isminin yazdığı özel hediye seçeneklerimizden birisini sunabilirsiniz..

Babalar Gününde Alınabilecek Kişiye Özel Hediyeler

kisiye-ozel-babalar-gunu-hediyeleri-1

Babanızın kartvizitlerini cebine sıkıştırmasını istemezsiniz herhalde. Hem nasıl kötü bir görüntüdür o biliriz. 🙂 Üzerine isim yazdırılabilen bu kartvizitler babanızın yanından ayırmak istemeyeceği eşyalarından olacak.

kisiye-ozel-babalar-gunu-hediyeleri-2

Yılın annesi, yılın babası vb. tercih ettiğiniz yazıyı yazdırabileceğiniz bu madalyon babanıza daha önce hiç tatmadığı bir sevinç havası yaşatacak.

kisiye-ozel-babalar-gunu-hediyeleri-3

Canım babam yazılı bu ahşap çerçeveye babanızla çekildiğiniz fotoğrafı da yerleştirdiğinizde işlem tamam demektir. Anlam fışkıran bir hediye karşınızda 🙂

kisiye-ozel-babalar-gunu-hediyeleri-4

 

Babalık tescil belgesi babanızın daha önce sahip olmadığı hediyelerden biri olacak. Bu seneki babalar gününde babanızı şaşırtmayı amaçlıyorsanız tercihinizi bu belgeden yana kullanmalısınız.

kisiye-ozel-babalar-gunu-hediyeleri-5

İstediğiniz yazıyı yazdırabileceğiniz bu akrilik çerçeve babanıza verebileceğiniz en güzel hediyeler arasında.. Siz de hediyenizin unutulmaz olmasını istemez misiniz?

kisiye-ozel-babalar-gunu-hediyeleri-6

Babalarımız keşke sigara içmeseler ama çocuk değiller ki sigarayı yasaklayasınız.. Kişiye özel sigara tablaları babalar gününde rağbet görecek diğer ürünlerden biri..

kisiye-ozel-babalar-gunu-hediyeleri-7

Saatli, kalp masa akriliğinde babanız ismini gördüğü zaman kimbilir ne kadar heyecanlanacak. Babalar gününün heyecanı hepimizi sardı..

kisiye-ozel-babalar-gunu-hediyeleri-8

Hediyenizin göz önünde olmasını istiyorsanız babanızla çekildiğiniz fotoğrafı bastırabileceğiniz bu saat tamda aradığınız gibi..

kisiye-ozel-babalar-gunu-hediyeleri-9

Baba, dolu dolu bir kelimedir. Bu kelimenin ağırlığını kaldırabilecek özel bir hediyeye ihtiyacımız var o zaman. Özel kutusuyla oldukça ilgi çekici duran bu kalem babanızın ismini taşımaya hazır. 🙂

kisiye-ozel-babalar-gunu-hediyeleri-10

Kişiye özel çok amaçlı bu pense babanızın sağ kolu olacak. Oldu olacak kullanışlı bir hediye alayım diye düşünüyorsanız bu ürünü kaçırmayın deriz.