Kitap Okumayı Seven Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Hayat insanların içinde dolanıp durduğu bir dönme dolap.. Bu dönme dolabın içinde karşılaştığınız kişilerden bunaldığınızda kendinizi yalnız kalabileceğiniz bir diyara atmak istersiniz. Burada devreye kitaplar giriyor ve kitaplardaki en güzel olayları siz yaşamışçasına mutlu olmaya çalışıyor, kendinizi dünya dertlerinden soyutlamaya çalışıyorsunuz.  Bunun hazzını yaşadıkça daha da bağlanıyorsunuz kitaplara. Bazen sarılıyorsunuz kağıt kaleme.. Döküyorsunuz içinizi süratlice.. Gözlerinizden akması gereken yaşlar kaleminizden dökülüyor. Susuşlarınızın melodisi kulak tırmalasa da siz haykırışlarınızı kitaplara saklıyorsunuz.. Kitap okumanın lezzetine varanlar bilir değerini.. Babalar gününe adım adım yaklaştığımız şu dönemlerde kitap okumanın kıymetini bilen babanıza hediye edebileceğiniz en ideal seçeneklerimiz karşınızda!

Kitapsever Babalara Babalar Günü Hediyeleri

 

 

kitap-okumayi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-1

Işıklı bir kitap tutucuya kim hayır diyebilir ki! Kitaplığınızın sevimli kahramanı olmaya gelen bu yardımsever tutucular babanızı çok mutlu edecek.

 

kitap-okumayi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-2

Kitaplarla zaman geçirmekten hoşlanan babanıza verebileceğiniz ideal bir hediye: kitap saat.. Daha önce bu kadar ilginç ve anlamlı bir saate sahip olmayan babanız unutamayacağı bir babalar günü yaşayacak.

kitap-okumayi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-3

Kitap okurken zaman ve mekân tanımayan babanıza hediye edebileceğiniz bu kitap lambası babanıza günlük hayatında büyük esneklik kazandıracak.

kitap-okumayi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-4

Kitap ayraçlarının daha kullanışlı olanı karşınızda! Kitap okurken kaldığınız satıra kadar detaylı bilgi verecek bu kitap ayracı babanızın yanından ayırmayacağı seçeneklerden..

 

 

kitap-okumayi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-5

Babanız kitap okurken yanında sürekli gözlüklerini taşımak zorunda mı?  Değil tabi.. Büyüteçli kitap ayracı sayesinde siz de babanıza okuma kolaylığı sağlayabileceksiniz.

kitap-okumayi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-6

 

Nostaljik hediyeler babalar için en ideal seçeneklerden.. Plak görünümündeki bu kitap tutucu, kitaplara önem veren birisine hediye edilebilecek en özel alternatiflerden.

kitap-okumayi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-7

Babanız ufak tefek eşyalarını koyduğu yeri sürekli unutuyorsa kitap şeklindeki bu mini kasa sayesinde bu duruma son verebilirsiniz.

kitap-okumayi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-8

Işıklı gözlükler babanızın kitap okurken olmazsa olmazı olacak. Siz de yaratıcılığınızı hediyelerinize yansıtmaya var mısınız?

kitap-okumayi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-9

Babanızın laptopu herkesinkinden farklı olmalı.. Çünkü babanız kitap okuyarak farklılığını koruyor. Babalar günü hediyesi olarak alabileceğiniz bu kitap laptop çantası oldukça orijinal bir hediye..

kitap-okumayi-seven-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-10

Karanlıkta kitap okumayı zevk haline dönüştürecek bu ışıklı cam, romanınızın heyecanını daha da artıracak.. 🙂