Kullanışlı Babalar Günü Hediyeleri

İnsan ayağının yere basmasını, sırtının bir yere dayanmasını istiyor.. Hangi hataya düşerse düşsün daima yanında olacak birilerinin olduğunu bilmek istiyor insan.. Bu fedakârlığı anne babamız dışında yapabilecek kaç kişi var ki! Yok denecek kadar azlar. Anne babamızın hayatımızda ne kadar önemli bir konuma sahip olduğunu onların gösterdikleri değerden anlayabiliyoruz. Bu değere hitaben yaklaşan babalar gününde babanıza hediyelerin en has olanını vermek istersiniz. Ama o sevgiyi kapsayacak kadar özel bir hediye daha dünyaya gelmedi. 🙂 En güzel armağan sizsiniz anne babanız için.. Babanıza kullanışlı bir hediye almak istiyorsanız sizler için hazırladığımız hediye önerilerini muhakkak incelemelisiniz.

Babalara Özel Kullanışlı Hediyeler

kullanisli-babalar-gunu-hediyeleri-1

Kredi kartı kullanmayan babamı olur yahu! 🙂 O kadar haşır neşir olduk ki kredi kartlarıyla babanıza babalar gününde kredi kartlarını muhafaza edebileceği bu metal kredi kartlığı alabilirsiniz.

Ürün hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

kullanisli-babalar-gunu-hediyeleri-2

Kitap tutkunu babanıza alabileceğiniz en kullanışlı hediyelerden birisi de bu ledli kitap okuma cihazı.. Babanızın kitap keyfini hiçbir güç bozamayacak.

Ürünü daha detaylı incelemek için tıklayınız.

kullanisli-babalar-gunu-hediyeleri-3

Çakı gibi babanıza bu çakı setini almaya ne dersiniz? Kişiye özel olarak hazırlanabilen bu çakı babanızın alabileceği en orijinal hediyeler arasında yer alıyor.

Kişiye özel çakıyla ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınızkullanisli-babalar-gunu-hediyeleri-4

 

Kullanışlı bir hediyeye kim hayır diyebilir ki! Babanıza bileklik görünümünde bir usb bellek hediye etseniz ne kadar şaşırır.. Daha kullanışlı ne olabilir yahu!

Ürünü detaylı incelemek için tıklayınız.

kullanisli-babalar-gunu-hediyeleri-5

Bir taşla iki kuş vurmak isteyenlere özel olarak tasarlanmış bu iPhone kılıfı + kredi kartlık beylerin sahip olabileceği en ideal hediyelerden.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

kullanisli-babalar-gunu-hediyeleri-6

Fotoğraf çekme, kitap okuma gibi güzel hobilere sahip olan babanıza hediye edebileceğiniz fotoğraf makinesi baskılı, büyüteçli kitap ayracı babanıza daima sizi hatırlatacak.

Bu kitap ayracını incelemek için tıklayınız.

kullanisli-babalar-gunu-hediyeleri-7

Kenarları ışıklı kitap okuma gözlüğü sayesinde karanlıkta kitap, gazete okumak babanız için çok daha keyif verici olacak. Babalar gününde babanızın karşısına şaşırtacak bir hediyeyle çıkmak istiyorsanız bu gözlük oldukça ideal bir seçenek.

Işıklı kitap okuma gözlüğünü daha detaylı incelemek için tıklayınız.

 

kullanisli-babalar-gunu-hediyeleri-8

Çalışmaktan kendini alamayanlar için tasarlanmış bu içecek şapkaları yaz sıcağında babanıza ilaç gibi gelecek. Soğuk kolaları, suları babanız kolunu kıpırdatmadan içebilecek.

İçecek şapklarıyla alâkalı daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

kullanisli-babalar-gunu-hediyeleri-9

 

Telefonla mesaj yazmayı halâ beceremeyen babanıza sanal lazer klavye alarak onu mesajlaşma illetinden kurtarabilirsiniz. Babanız klavyede de iyi değilse maalesef şansınıza küseceksiniz. 🙂 Diğer önerilerimize bakmanızda fayda var.

Sanal lazer klavye hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız.

kullanisli-babalar-gunu-hediyeleri-10

Kişiye özel hediye seti sayesinde babanıza her daim kullanabileceği bir hediye verebileceksiniz. Babanızın ismini yazdırabileceğiniz bu set oldukça etkileyici bir hediye olacak.

Hediye setini incelemek için tıklayınız.