Sporcu Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Sağlık için sporun ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Ülkemizde de maalesef spor yapma oranı çok düşük. Buna rağmen sporcu bir babaya sahipseniz çok şanslısınız demektir. Babalar gününde de babanız sporcu bir kimliğe sahip olduğu için çok şanslı olacak. Neden mi? Çünkü sporcu babalara verilebilecek babalar günü hediyeleri hakkında bir fikriniz olacak. Nasıl mı? Bizim seçeneklerimizi gördükten sonra! Babanıza en uygun babalar günü hediyelerini gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Spor yapmayı seven babanız da sizin sayenizde sağlıklı yaşamına sağlıklı bir şekilde devam edebilecek. O zaman babanız için en uygun sporcu hediyelerini incelemenin tam sırası!

Spora Devam!

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-1

Sporuna evde de devam eden babanız için oldukça uygun bir hediye. Karın bölgesini çalıştırması için mekik çekmesi gerekir ve ona mekik çekebileceği bir mekik aleti alabilirsiniz.

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-2

Spor yapılırken elbette eşofman giyilir. Babanızın eşofmanı olabilir ancak hiçbiri sizin alacağınız eşofman kadar değerli olmayacaktır. Rahat ve şık bir eşofman takımıyla babanıza güzel bir babalar günü hediyesi verebilirsiniz.

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-3

Spor aletleri olur da bisiklet olmaz mı hiç? Bacak kaslarını etkili bir biçimde çalıştıracak spor bisikleti ile babanız bacak kaslarını daha uygun bir şekilde çalıştırabilecek.

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-4

Kolları kaslı bir babayı kim istemez ki? Güç her zaman lazım olabilir. Babanızın kol kaslarını geliştirecek dambıllar da babanızın da çok işine yarayacak.

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-5

Yürüyüşe çıkan babanızın şapka da takması lazım ki başına güneş geçmesin değil mi? Ne kadar düşünceli bir evlat olduğunuzu babanıza bu şekilde gösterebilirsiniz.

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-6

Soğuk havalarda da yürüyüşe çıkmak biraz zor olur. E o zaman yürüyüş yapamayacak mı babanız? Sizin sayenizde yapacak! Ona yürüyen bant aldığınız taktirde herhangi bir sorun kalmayacak 🙂

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-7

Yorucu bir sporun ardından en iyi ne gider? Şöyle güzel bir masaj değil mi? İşte bu imkanı da babanıza siz bu masaj aletiyle sağlayabilir ve onu rahatlatabilirsiniz.

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-8

Babanızın sporunda ayak rahatlığı da çok önemli. Ona rahat bir spor ayakkabı hediye edebilirsiniz.

 

sporcu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-9

Babanızın spor malzemelerini koyabileceği rahat ve şık bir sırt çantası da babalar günü hediyesi seçeneklerinden biri olabilir.