Trabzonsporlu Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Trabzonsporluluk nedir bilir misiniz? Trabzonsporluluk bir baş kaldırıştır, bir isyandır, devrimin ta kendisidir. Türkiye Ligi’ne ambargo koyan Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe’den sonra ilk defa şampiyon olan kulübü desteklemektir Trabzonsporluluk. Karadeniz’in incisi Trabzon’un takımı, 6 defa bu ambargoya isyan etmiş ve şampiyon olmuştur. Trabzonsporlu bir babanız varsa muhtemelen siz de öylesinizdir. Trabzonlular takımlarını bir başka sever. Bu sevgileri bazen hırçınlığa dönüşüp takımlarına zarar verse de her zaman takımlarının yanındadır. “Seven insan sever de döver de” sözünü tam da bu aşk için kullanabiliriz.

“Bize her yer Trabzon” sloganı ile tüm ülkeyi kendilerine hayran bıraktılar. Bu fanatikler arasında babanız da vardır muhtemelen. Her zaman takımın yanında ve destekçisidir. Yaklaşan babalar günü öncesinde de ona babalar günü hediyesi olarak ne alacağınıza karar veremediyseniz şu andan itibaren kararınızı vermiş bulunuyorsunuz! Trabzonsporlu babalara tabi ki Trabzonsporlu hediyeler alınır. Babanız bu alacağınız hediyeleri gerçekten çok sevecek. Trabzonspor’a bu kadar değer verdiğiniz için sizi de daha çok sevecek.

Trabzonlu Trabzonsporlu Giyinir

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-1

Babalar gününe özel olarak hazırlanmış En Baba Traznzonsporlu tişörtü, babalar gününde bu renklere gönül vermiş babalar için en ideal hediyelerden biri olarak gözüküyor.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-2

Bize her yer Trabzon yazılı atkı her Trabzonlunun evinde olması gerekir. Deplasmanlara gidilirken babanız bu atkıyı daima yanında taşıyacak.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-3

Trabzonsporlu bir hediye alınacaksa forma en üst sıralarda olmalı. Babanıza hediye edeceğiniz bir Trabzonspor formasının onun için neler ifade edeceğini bir düşünsenize.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-4

Trabzonspor’un en güzel tişörtlerinden biri. Üstünde uzunca bir slogan yazan bu tişörtü babanız sıkça giyecek.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-5

Her erkeğe gömlek çok yakışır. Babanız da sıklıkla gömlek giyen bir erkekse babalar günü hediyeleri arasından tercih edebileceğiniz bir seçenek bu gömlek olacaktır.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-6

Malum Trabzon’un yağmuru eksik olmaz ve özellikle sık sık yağmurlukla gezmek gerekir. Bir Trabzonlu’ya yakışan da Trabzonsporlu bir yağmurla dolaşmaktır.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-7

Belki de artık babanızın cüzdanını değiştirme vakti gelmiştir. Gelmemiş olsa bile bu cüzdanı gördükten sonra kesinlikle değiştirecektir.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-8

Önümüz yaz ve sıklıkla denize gidilir. Babanıza plaj terliği alarak orada bile ne kadar büyük bir taraftar olduğunu hissettirebilirsiniz.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-9

Babanızın kışın giyebileceği kapşon da babalar günü hediyesi olarak verilebilir.

trabzonsporlu-babalara-babalar-gunu-hediyesi-10

Sigara içsin içmesin her erkek yanında çakmak taşımalı. Babanız da bordo mavi renklere gönül verdiği için taşıyacağı çakmak kesinlikle bu olmalı.