Uykucu Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Uyku iyidir güzeldir de bazı insanların anatomisinde nasıl bir hâle geliyor gerçekten anlam veremiyoruz 🙂 Uykusu ağır olmak deyimi kişiden kişiye farklılık gösterir. Siz uykunuzun ağır olduğunu düşünürsünüz ama diğerinin yanında davul çalsanız duymadığını farkedersiniz ve halinize şükredersiniz. Uyku başka diyara geçişi temsil eder. Uykusu ağır olan kişilerin nasıl bir diyarda olduklarını, o diyardan ayrılmak istememelerinden ötürü çok merak eder haldeyiz. Zamanlarının büyük bir çoğunluğunu uykuya ayırmış kişilerin günlük hayatlarında çok aktif olmalarını bekleyemeyiz elbet. Hatta böyle kişileri uyandırma görevi üstlendiyseniz büyük cezaya çarptırıldığınızı şimdiden söyleyelim. Sabah kahvaltınızı sağlam yaptıysanız uyandırma işleminizin başarılı olması muhtemel. Babanızda size bu konuda çok çektirenler arasında mı yoksa? O zaman yaklaşan babalar gününde babanıza alabileceğiniz hediye fikirlerimizi bakalım beğenecek misiniz? Keyifli incelemeler..

Uykucu Beylere Babalar Günü Hediyesi

 

uykucu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-1

Bu çalar saatle güne uyanmak oldukça keyifli.. Ayarladığınız vakitte roketini fırlatan bu saatin enerjisiyle uyanmamak elde değil.. Uykucu babanızı bile dize getirecek bu önerimizi muhakkak değerlendirmelisiniz.  Ürün hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

uykucu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-2

Babalar gününde hem annenizin hem de babanızın gönlünü yapmaya ne dersiniz? Anneniz babanızın fikirlerini cürmümeşhut yapmaya fırsat bulamayacak. Babanızın sürekli annenizi düşündüğünü hediyelerinizle kanıtlayın.  Ürün hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için durma dostum sende tıkla.

 

uykucu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-3

Uykucu babanızın uykusunu hassaslaştıran tek engel sivri sinek mi? O zaman bu babalar gününde eğlenmeye var mısınız?  Bu mini cihaz ışığa duyarlı.. Şöyle ki efendim, ışıklar yandığında sessizliğini korurken karanlıkta sivri sinek vızırtısı çıkartıyor. Babanıza unutamayacağı bir oyun oynayın..

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için tıklayınız.

 

uykucu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-4

Babanız için ” dünyanın en tatlı uykucusu, yılın en uykucu babası, yılın en çok uyuyan babası ” vb. yazıları barındıran bir oscar hediye etmek nasıl fikir ama? Babanız için apayrı bir konuma sahip olacak hediye fikri..

Kişiye özel oscar ödülünü incelemek için tıklayınız.

uykucu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-5

Babalar gününde babanıza direkt uyku bandı hediye edin demiyoruz. Meselâ oscar ödülünün yanında promosyon olarak verebileceğiniz bu ilginç uyku bantları babanızın uykusunu keyifli bir hale getirecek.

Diğer uyku bandı modelleri için tıklayınız.

 

uykucu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-6

Uyku deyince ilk olarak akla yatak, yastık ve rüya üçlüsü geliyor. Babanıza pala bıyık baskılı yastıklardan hediye ederek onu ne kadar önemsediğinizi hissettirin..

Pala bıyık yastıkları hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız tıklayınız.

uykucu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-7

Uykusu geldiğinde zaman, mekân tanımayan babanıza yastık olarakta kullanılabilen isteğe göre şişirilebilen bu kravatı armağan edebilirsiniz.

Yastık kravatı incelemek için tıklayınız.

 

uykucu-babalara-babalar-gunu-hediyeleri-9

Uykusu geldiği zaman hiçbir şeyi gözü görmeyen babanıza bu devekuşu yastığı hediye ederek babanıza unutulmaz bir babalar günü yaşatabilirsiniz.

Devekuşu yastık hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.