İlk Kez Babalar Günü Kutlayacak Babaya Hediyeler

Baba olmanın sevincini yaşayan zaten Babalar Günü için en güzel hediyeyi almış demektir. Ancak yine de bu özel günü bir hediyeyle taçlandırmak gerek.Hele bir de ilk kez babalar günü kutlayacaklar için özel babalar günü hediyeleri hazırlanmışken. 🙂

Yeni Babalara Babalar Günü Hediyeleri 

İlk Babalar Günü Bebek Önlüğü

ilk-kez-babalar-gunu-kutlayacak-babaya-hediyeler-1

Yeni babaya ilk babalar günü hediyesi de dünyaya gözlerini yeni açan bebeğimizden geliyor. Oldukça anlamlı olan bu isim yazılı bebek önlüğü uzun yıllar unutulmayacak hediyeler arasında yer alıyor.

İlk Babalar Günü Ürünleri

ilk-kez-babalar-gunu-kutlayacak-babaya-hediyeler-2

Üzerinde bebeğinizin dünyaya geliş tarihi yazan magnet, sürekli babanın gözü önünde olacak. 8×8 cm’lik magnetler tüm metal yüzeylere yapışabiliyor.

Ürün detayları için tıklayın.

İLK BABALAR GÜNÜ Sihirli KUpa Bardak

ilk-kez-babalar-gunu-kutlayacak-babaya-hediyeler-3

Normalde bakıldığında baskısız siyah bir kupa bardak gibi görünüyor değil mi? Ancak kupaya sıcak su doldurduğunuzda ortaya ortaya size özel bir tarih çıkıyor. İlk babalar gününüzü unutturmayacak bu hediyeyi mutlaka inceleyin.

İLK BABALAR GÜNÜ Mouse Pad

ilk-kez-babalar-gunu-kutlayacak-babaya-hediyeler-4

Çalışan baba bu özel hediyeyi gördüğü her an mutlu olacak. Sürekli masabaşında olmak zorunda olan babalar için tasarlanan bu hediye ilk babalar günü heyecanını diri tutuyor.

İlk Babalar Günü Balonlu Kare Yastık

ilk-kez-babalar-gunu-kutlayacak-babaya-hediyeler-5

İşte ilk babalar gününü tarihe kaydedecek özel bir yastık. İçi elyaf dolgulu bu yastığın dış yüzeyinde ilk babalar gününün tarihi yer alıyor. Üstelik kız çocuk ya da erkek çocuk için de seçim yapılabiliyor.

Ürün detayları için tıklayın. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir