İsim Yazılı Babalar Günü Hediyeleri

Babalar gününe sayılı günler kaldı. Halen babanıza alacağınız hediye konusunda karar vermediyseniz şanslısınız. Kararsızlığınızı sona erdirecek birbirinden özel babalar günü hediyeleriyle tanışın.

İsim ve özel mesajlarla oldukça anlamlı hale gelen babalar günü hediyelerini sizler için listeledik. İsim yazılı hediyelerin kişileri daha da özel hissettirdiğini unutmayın.

Mesaj İçeren Babalar Günü Hediyeleri 

Babalara Özel Dekoratif Taş Baskı

isim-yazili-babalar-gunu-hediyeleri-1

Evin en yakışıklısı, canımız babamız için hazırlanmış olan bu hediyeyi mutlaka inceleyin. Dekoratif taş üzerine yapılan baskıyla babanıza dilediğiniz mesajı iletebilirsiniz. Babanız bu hediye sayesinde kendisini sürekli sizin yanınızda hissedecek.

Kişiye Özel Pusula

isim-yazili-babalar-gunu-hediyeleri-2

Doğasever babaları oldukça mutlu edecek olan bu pusula, isim yazılarak özel bir hale getiriliyor. Şık ve dikkat çekici kutusuyla adresinize gönderilen kişiye özel pusula, babanızı kesinlikle mutlu edecek.

Babaya Özel Lazer İşlemeli Metal Çerçeve

isim-yazili-babalar-gunu-hediyeleri-3

Sadece babanıza ve size özel bir hediye ister misiniz? Bu metal fotoğraf çerçevesi lazer teknolojisiyle kişiye özel hale getiriliyor. Çerçeve üzerine dilediğiniz mesajı yazdırabilirsiniz. Daha sonra ise en sevdiğiniz fotoğrafı çerçeveye ekleyerek babanızı mutlu edebilirsiniz.

Babalara Özel Çikolata Çerçeve Seti

isim-yazili-babalar-gunu-hediyeleri-4

Çikolata da kişiye özel olur mu hiç demeyin. Bu şık kutusuyla servis edilen kaliteli çikolatalar babanızın adını taşıyor. Hem lezzetli hem de anlamlı babalar günü hediyesi en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Babalar Gününe Özel Akrilik Ödül Model 6

isim-yazili-babalar-gunu-hediyeleri-5

Tüm ödüllerin en iyisini hak eden babalara özel bir hediye; mesajlı akrilik! Camdan daha kaliteli ve sağlam olan akrilikten üretilen bu ödül üzerinde babanızı gururlandıracak sözleri yazabilirsiniz.

Kişiye Özel İsim Ve Mesaj Yazılı Sihirli Kupa

isim-yazili-babalar-gunu-hediyeleri-6

Bu hediye de evin hanımından babasına geliyor! Eşinizin sonuçta bir baba onu bu özel günde mutlu etmek için üzerinde hazırladığınız mesajların yer aldığı kupa bardağı hediye edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir