Rahatına Düşkün Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Babaların en temel özelliklerinden biri de evde rahatına epey bir düşkün olmalarıdır. Yorgun bir şekilde eve geldikleri için de bu en büyük hakları olsa gerek. Kişilik olarak da rahatına düşkün bir babaya sahip olabilirsiniz. Kısacık yolu gitmeye üşenir, bir bardak su için sizi çağırır, televizyon karşısında yayıla yayıla yatmayı sever mesela. Rahatına düşkün insanların biraz tembel ve üşengeç olduğunu düşünürseniz ona alınacak hediye alternatifi de çok fazladır. Eğer böyle bir babaya sahipseniz şu an istediğiniz tür hediyeleri buldunuz demektir 🙂 Yaklaşan babalar günü öncesinde babama ne alacağım diye düşünmenize artık gerek yok! Rahatına düşkün babalar için o kadar güzel babalar günü hediyeleri seçtik ki, bu hediyeler hem sizin çok içinize sinecek hem de babanızın çok hoşuna gidecek.

Kendi Kendini Karıştıran Kahve Fincanı

rahatina-duskun-babalar-gunu-hediyeleri-1

 

Kahve karıştırmak babanıza tam bir zulüm mü geliyor? Karıştırdığında çıkan sesten rahatsız mısınız? İşte tam babanıza uygun kendi kendine karıştıran kahve fincanı da babanıza göre! Bundan sonra ne babanız zahmet çekecek ne de siz rahatsız olacaksınız.

Yastık Kravat

rahatina-duskun-babalar-gunu-hediyeleri-2

Mekan fark etmeden her yerde uyuyan babanız için mükemmel bir hediye. İşta çalışırken öğle molalarında kravatını yastık olarak kullanabilecek ve kestirmesini yapabilecek.

Yastık Kumanda

rahatina-duskun-babalar-gunu-hediyeleri-3

Durun tahmin edelim, babanız eve gelir gelmez önce yemeğini yiyor sonra da eline kumandayı alıp televizyon karşısına geçiyor, sonra da uyuyakalıyor. Doğru bildik değil mi? Bu tür babalar için kumanda keyfi artık daha keyifli. Yastık kumanda ile babanız kumandanın üzerinde uyuya kalacak ve hiçbir ağrı çekmeyecek.

Çay Saati

rahatina-duskun-babalar-gunu-hediyeleri-4

Sallama çay içerken poşeti bardağın içinde kaç dakika tutmalısınız? Bu şirin penguen size cevabını verecek. Ayrıca poşeti nereye koyacağım derdine de burnuna asarak son verebilirsiniz.

Çorap Giydirici

rahatina-duskun-babalar-gunu-hediyeleri-5

Rahatınıza düşkün babanız için eminiz ki sabahları çorap giymek işkence haline gelmiştir. Bu çorap giydirici ile artık işkenceye son.

Dönen Dondurma Külahı

rahatina-duskun-babalar-gunu-hediyeleri-6

Dondurma alacaksın da, onu elinde çevirerek yiyeceksin de ohoo uzun iş bunlar.. Dönen dondurma külahı tam üşengeçlere göre! Külah, elleriniz yerine dönüyor ve siz hiç zahmet çekmiyorsunuz!

Gözlük Televizyon

rahatina-duskun-babalar-gunu-hediyeleri-7

Babanızın işten geldiğinde kumandayı elinizden almasından şikayetçiyseniz gözlük televizyon harika bir hediye olacak. Yatacağı yerden televizyonu rahatlıkla izleyecek.

İçecek Şapkaları

rahatina-duskun-babalar-gunu-hediyeleri-8

Bir elinde kumanda bir elinde içecek bir şey  tutmak çok kolay bir iş değil. Babanız artık rahatlığına rahatlık katacak. İçecek şapkalarını yakından incelemek için tıklayınız.

Televizyon Koltuğu

rahatina-duskun-babalar-gunu-hediyeleri-9

Babaların en büyük eğlencesi olan televizyon izlemeyi daha da keyiflendirmek sizin elinizde. Nasıl mı? İşte bu rahat mı rahat televizyon koltuğuyla.

Gömlek Yastık

rahatina-duskun-babalar-gunu-hediyeleri-10

Gömlek ve yastık.. İki muhteşem icat tek bir üründe buluştu. Gömlek yastığı babalar gününde babanıza hediye etmek için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir